Jump to content
Dogomania

słodkopsiaki szukają swoich domków.... Pomóż im !!!!!!!!!...aktualizacja 1 i 2 strona


Recommended Posts

"

Można spróbować na początek
najtaniej wychodzą ludzkie tabletki uspokajające Labofarm - 1-2 na 10kg psa dwa razy dziennie " - to do wypróbowania na Foreście..i jeszcze mowiła, żeby sprobować...go przegłodzić i wtedy spróbować z kulą smakulą
 
i zrezygnowałabym z podawania jedzenia w misce.
Tylko z ręki, kuli smakuli, czy plastikowej butelki."
Link to comment
Share on other sites

 Andzia Forest ma kulę smakule ..mówiłam Ci wcześniej , że się nią nie interesuje.

Poza tym mam wrażenie, że on to robi też z bólu..coś jest nie tak z tym ogonem. I to nie jest tylko nerwica natręctw.

We wtorek jedzie na badania.

 

Dziś  miała robione zdjęcia Ezja...dawniej Frezja . Chodzi już ładnie na smyczy i emanuje miłością do ludzi:) 

Z psiakami też się dogaduje ,,nawet upierdliwa Gatka jej nie przeszkadza...:)

A propo Gatki ..umie już chodzić na smyczy..i to nawet na obroży.

Pojętna pieronica:D

 

 

IMG_0765 (800x533).jpg

IMG_0769 (800x533).jpg

IMG_0773 (800x533).jpg

IMG_0776 (800x676).jpg

IMG_0780 (800x533).jpg

Link to comment
Share on other sites

NEa:) rana pięknie się goi...a Nea zaczyna wracać do życia..ma energię, przytyła i jest grzeczna...chociaż dosyć szczekliwa.

Boi się ludzi..ale za mną chodzi do czasu aż się odwrócę i ruszę w jej kierunku.

..potem nie wie gdzie się schować. Chociaż z każdym dniem ufa nam bardziej. Za to kocha Abbę:)a kto jej nie kocha:P

 

 

IMG_0737 (800x757).jpg

IMG_0738 (800x533).jpg

IMG_0739 (800x533) (2).jpg

IMG_0743 (800x570).jpg

IMG_0745 (800x533).jpg

Link to comment
Share on other sites

A to już nowe piesy...

Rodzeństwo młode...ale jeszcze w zębole nie zaglądałam...tak na oko ok 6-8 miesięcy.

S po sedalinie, bo ciężko było jej złapać, to zdjęcia na tą chwile takie jak widać..

Sunia leży na kanapce a pies w budzie..

dają się dotykać, chociaż pies jest bardziej nieufny.

Były bardzo zakleszczone i wychudzone.

potrzebują imion...

 

IMG_0850 (800x489).jpg

IMG_0856 (800x533).jpg

IMG_0862 (800x708).jpg

IMG_0864 (800x621).jpg

Link to comment
Share on other sites

Edytko ogłoszenia robię, kiedy mi piszesz jakie psy na jakie miasta konkretnie - wtedy je robię czwartek/piątek.0

inne ogłoszenia odświeżam regularnie jak tylko jest możliwość, czyli co 2 tygodnie - w różne dni to wypada.

Może i z piątkowych ogłoszeń byłyby telefony..może nie, bo wejść i odsłon telefonu ogłoszenia mają sporo...nie wiem, czemu nikt nie dzwoni, zawsze tak robiłam ogłoszenia i był odzew

Link to comment
Share on other sites

Dobrze Marzenko..to postaram się to robić do środy. Zależy mi bardzo na wcześniejszych ogłoszeniach, bo Andrzej ma tylko czas w sobotę lub niedzielę a ja bym chciała więcej czasu na rozmowy z potencjalnymi właścicielami.

A mogłabyś mi podsyłać linki do ogłoszeń...bo lubię sobie zaglądać na oglądalność i śledzić zainteresowanie.

Bo jak jest mizerne..to może trzeba zdjęcia powymieniać.

Mamy 3 nowe psy...postaram się im zrobić zdjęcia drugim aparatem tym uszkodzonym, bo całkowicie dobry popsuł się na amen:(

Albo tel....zobaczymy czym się da.

Link to comment
Share on other sites

Marzenko w tym tygodniu odpuśćmy sobie ogłoszenia.

 

Nowe piesy:)
 

Ta większa to suczka, bardzo dobrze wygląda fizycznie..tylko ma masę kleszczy:( 

Kochana, młoda ok roczna sunia, która jest bardzo smutna i tęskni ....może za właścicielem.

Przyjechała razem z tym psiakiem..pewnie zwiała na cieczkę.  Ma na imię Dori :)

 

On lekko bojaźliwy, ale z każdą  godziną jest lepiej. Też młody ok 2 -3 lat. imię to Oreo:)

 

IMG_0003 (800x704).jpg

IMG_0005 (800x657).jpg

IMG_0012 (800x533).jpg

IMG_0014 (800x617).jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...