Jump to content
Dogomania

słodkopsiaki szukają swoich domków.... Pomóż im !!!!!!!!!...aktualizacja 1 i 2 strona


Recommended Posts

onka pięknaaa...no cóż...kiedyś będę mieć wymarzonego owczarka :P

 

jutro dodam zdjecia na stronę.

 

Edi, ja wiem, że czasem masz krucho, ale jakby jakimś cudem udało Ci się zrobić choć po 5 zdjęć niektórym psiakom, to byłoby super...bo już nie wiem jak dawać psy na olx żeby mi ogłoszeń nie odrzucało...jest inny tekst, inny tytuł, ale zdjęcia te same i co parę dni odrzuca mi ogłoszenia :( (robię na dwa miasta z różnych kont i niektóre przechodzą bez problemu, a inne wciąż odrzuca)

psiaki, którym przydałyby się zdjęcia:

 - Fen, Play, Trevor i Mentor

Suniom też by się przydały, ale nie aż tak koniecznie.

 - Fela, Vega i Fryga : Fela ma zdjęcia z zimy, mało ją na nich widać ;), Fryga się cosik na zdjęciach wierciła i też przydałyby się jej zdjęcia na których byłoby widać jaka z niej piękna suczka, Vega ma fajne zdjęcia, ale też zimowe i troszkę mało jest na nich wyraźna :)

 

A jak się ma Hebanek?

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, słodkokwaśna napisał:

Marzenko będzie ciężko...ale zrobię..najpierw tym adopcyjnym.

Hebanek dobrze,...tylko pan się wycofał jak usłyszał, że Heban ma w miarę dobre wyniki:(

 

wiem, że ciężko...ale to choć zrób proszę Trevorowi i Mentorowi, reszta nie ma najgorszych zdjęć to sobie jakoś poradzę, może kilka zmienię graficznie (jakaś ramka czy coś) co by mi olx przyjął :)

Link to comment
Share on other sites

no, w końcu dodałam nowe zdjęcia i nową sunię na stronę :) niestety rano miałam problem, ostatnio Patryk musiał mi na nowo system na komputerze wgrywać i coś mi nie działało...musiałam poczekać aż mi naprawi :) ale już jest ok więc i strona aktualna :)

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze dam Szyszki 5  zdjęć..bo nie miałam czasu na więcej... przyjechał Pan od Vegi...

I Szyszka nie chciała wstać..jak siadła ..tak siedziała.

Wczoraj też ludzie przyjechali ją oglądać i ona wtedy się boi..próbowała schować się do boksu jakiegokolwiek.

Ona tak ma..najgorsze jest to pierwsze poznanie a po kilku godzinach jest cudowną, wchodzącą na kolana sunią..

Poza tym chodzi ładnie na smyczy. 

 

IMG_2878 (800x533) (2).jpg

IMG_2885 (800x550).jpg

IMG_2890 (800x533).jpg

IMG_2882 (800x533).jpg

IMG_2887 (589x800).jpg

Link to comment
Share on other sites

Marzenko przepraszam...ale wet szczepił Kantę i zapomniałam jak ma na imię ..to podałam Schela do książeczki..

A nie miałam jak sprawdzić, bo laptop mi padł bez prądu:(Dziś Schela była na spacerze i jest cudna:) Pięknie chodzi na smyczy..chociaż obroży się troszkę bała.

Jest wtedy spokojna i umie siad i łapa:)

Na psy też jakoś reaguje spokojnie..ale słabe to było sprawdzanie przy pierwszym spacerze..to później to jeszcze sprawdzimy dokładnie.

Jutro jak mi się uda ..zdjęcia jej zrobię.

 

a Kanta może być nowa , kochana sunia:) młodziutka ok roku ..mega zaniedbana!!!

Z dredami.

Urocza i piękna ...bardzo chuda:(

Jest troszkę mniejsza niż owczarek, ale go przypomina.

Jak będzie po szczepieniach i po pielęgnacji to zrobię jej ładne zdjęcia:) 

I będą się o nią bić;)

 

IMG_2798 (800x533).jpg

IMG_2809 (800x533).jpg

IMG_2813 (800x533).jpg

IMG_2822 (800x533).jpg

IMG_2829 (800x533).jpg

IMG_2811 (800x533).jpg

Link to comment
Share on other sites

Nowa Kanta - kolejny pies, którego człowiek chciałby od razu brać do domu :P Oj obawiam się, że jak Nusia albo Pestka znajdzie dom (oby znalazły, choć na razie cisza...) to i tak kolejny pies do nas trafi wcześniej niż później :)

Link to comment
Share on other sites

Kanta to perełka:) chciałoby się ją ciągle przytulać....ale straszna chudzinka:(

Jest jak kopciuszek...teraz potarganiec i brudasek, ale tak na prawdę to cudnej urody sunia.

A te jej oczka....zjawiskowe!

 

Patrzyłam na stronę..chyba jest dobrze...

Co do Vegi, to miałaby iść do ośrodka z dziećmi na dogoterapię, ale pojedzie w poniedziałek na sprawdzenie..czy da radę się wyciszyć, bo trochę szalona jest.

 

Link to comment
Share on other sites

Zaczynam od Wegi:)

Wegusia się sprawdziła...był troszkę problem z końmi. Ale teraz trzyma się od nich na dystans.

Zresztą jest tutaj:

 
To nowy ośrodek, ale to nawet lepiej, że będzie się zapoznawała ze wszystkimi po trochu.
Z panem chodzi na 20 km spacery a potem śpi we własnym pokoju:)
Będzie szczęśliwa!
 
Baronek też pojechał do świetnego domu, do rodziny, która brała od nas Pasko:) Ma się świetnie, ale nie będzie mieszkał z Baronem..tylko w innym domu.
Baron będzie mieszkał z kotami.
 
No i Mentor:)
Będzie psem podwórkowo- domowym...do puki się nie nauczy zachować porządku w domu.
 
 
Nowa Eja jest urocza, ale boi się smyczy..i musi ją poznać na razie w boksie, aby bezboleśnie chciała wychodzić na spacer.
 
A to już nowy piesol...ok 6 letni
Spał zwinięty w kłębek pod biedronką i nie reagował na nic.
Jest w dobrym stanie fizycznym..tylko dziwnie się zachowuje, jest taki otumaniony.
Ale z każdą miską jedzenia i dozą głasków...piesol się otwiera i zaczyna normalnie funkcjonować.
Ale co jest najgorsze..to miał na sobie ok 5 kg obrożę z dodatkami..:( 
Nigdy nic takiego nie widziałam, zdejmowałam mu to ok kilku minut a jak zdjęłam, to widać było jak mu ulżyło i machnął ogonkiem.
Jest bardzo łagodny i spokojny. Kocica sama się sprawdziła na niego...wybierała mu z michy przysmaki a on podszedł, powąchał i tyle.
Jest kochany i taki poczciwy...może będzie.....?
 
 
 
 
 
 

IMG_2932 (800x533).jpg

IMG_2942 (800x533).jpg

IMG_2955 (800x691).jpg

IMG_2966 (800x533).jpg

IMG_2971 (800x533).jpg

Link to comment
Share on other sites

Dziś Schela miała sesję zdjęciową:)

Na spacerze jest spokojna i grzeczna. Umie siad i łapa.

Do innych psiaków raczej pozytywna..jedynie przy pierwszym kontakcie nie da sobie w kaszę dmuchać.

Ale jak inny psiak lub sunia jest spokojny..to ona też nie wchodzi mu w paradę.

W piątek będzie wysterylizowana.

 

 

IMG_0019 (800x533).jpg

IMG_0028 (800x664).jpg

IMG_0035 (800x534).jpg

IMG_0037 (800x786).jpg

IMG_0039 (800x712).jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...