Jump to content
Dogomania

słodkopsiaki szukają swoich domków.... Pomóż im !!!!!!!!!...aktualizacja 1 i 2 strona


Recommended Posts

Marzenko kochana sorki że nie pisałam i nie dzwoniłam , ale miałam mnóstwo pracy.

Jetta poszła do domu na tymczas..to możesz ją od nas zdjąć.

 

Wyżełka jest po sterylce u mnie w domu i miała trochę komplikacji z krwawieniem ...krzepliwość ma słabą.

Jest grzeczna w domu, utrzymuje czystość. Tylko ma  problem z załatwianiem się na smyczy...wstydzi się:)

Dzika Gatta nadal nie daje się głaskać...ale merda się czasami na nasz widok z daleka.

Za to kocha Abbę:) Jest puszczana na dwór na siusiu itp i nigdzie nie odbiega daleko tylko siedzi pod drzwiami.

Jest mega inteligentna...nawet potrafi sobie otworzyć drzwi tarasowe ..klamką do góry.

podpatrzyła i ma:)

Szyszka za to już jest nauczona czystości  w domu. Podwarkuje na młodą, ale i potrafi się z nią bawić.

Ona po prostu wychowuje.

Abci muszę badania zrobić..bo coś ostatnio bardzo się męczy:(

a teraz zła wiadomość..

Wróciła Mistra, bo uciekała.

zrobię jej zdjęcia jak trochę w domu mi panny dadzą żyć.

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

jak zwykle dobre i gorsze wieści...Biedna Mistra :( 

Trzymam kciuki za zdrowie Abby !

A Gatta jest młoda..w końcu się otworzy do ludzi ;)

 

jutro zaktualizuję stronę - na stronie już wiosna zawitała ;) w przeciwieństwie do tego co jest za oknem....deszcz, deszcz i deszcz :(

Link to comment
Share on other sites

To jeszcze mam jedną złą:(

Jagódka wróciła:(

Bo nie chciała jeść i pić i pani stwierdziła, że nie będzie patrzyć jak ona odchodzi... Do tego sikała po kątach a na dworze nie chciała nic robić.

 

Ta mała mendka zrobiła strajk głodowy  a u nas wpiernicza na potęgę.

Cwaniara!

 

Młoda Gatta robi niewielkie postępy.. da się już głaskać, ale jak Abba stoi obok i wtedy trzęsie się jak galareta lub udaje nieżywą.

Za to Sesil jest przegrzeczna i kochana!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ogłoszenia zrobione według zaleceń z maila :)

Jedynie jutro około południa zrobię ogłoszenia na Katowice Treworowi, Playowi i Fenowi - bo choć teraz zrobiłam z innym tytułem, tekstem itp, to i tak mi odrzuciło...ale jutro zrobię je jeszcze raz :)

 

Stronę również jutro zaktualizuję, bo dziś mają jakieś pracę serwisowe na serwisie manifo i ciężko chodzi, jutro ma już być dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

Jak zwykle masę pracy miałam...i nie nadążam już na bieżąco ze zdjęciami.

 

Zaczynam od wiadomości, że Czina i Rambuś są w nowych domach:)

Szczególnie się cieszę z domku Cziny...ostatnie dni spędziła u mnie w domu i była kochana:)

A to nowa sunia :młoda i pro ludzka..Kanta jej będzie/..ma ok 2 lat.


 

IMG_2644 (1024x683).jpg

IMG_2653 (1024x951).jpg

IMG_2663 (1024x683).jpg

IMG_2648 (1024x1024).jpg

IMG_2658 (1024x683).jpg

IMG_2677 (1024x683).jpg

Link to comment
Share on other sites

Karolko...Gatta nawet nie chce chodzić na spacery...tak trzyma się domu a Abbę kocha najbardziej na świecie.

Buziaki jej daje miliard razy dziennie ...co do nas, to już się daje głaskać..nawet to lubi, ale nadal zamiera ze strachu kiedy jest z nami sama i my idziemy w jej kierunku.

Jest bardzo mądra!

Przyjdź i zobacz na żywo jak się sprawuje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...