Jump to content
Dogomania

słodkopsiaki szukają swoich domków.... Pomóż im !!!!!!!!!...aktualizacja 1 i 2 strona


Recommended Posts

Rambo jest cudowny ....ach czemu ja nie mogę wziąć 6 psa :P

owczarki lubią sobie pogadać...może stąd jego powarkiwanie...znam owczara, który non stop sobie burczy pod nosem, ale nie z agresji a dla samego burczenia :)

 

Jagódka? Co za Jagódka ?^^

 

jutro zmienię Sesil wiek na stronię i dodam Rambo :)

 

co do drzwi - współczuje...wiem, jak to jest jak pies zje część drzwi...mój tata od roku nie ma 1/5 drzwi, które Holi mu nadgryzła, gdy na 20 minut utknęła w jego pokoju pod moją nieobecność (zatrzasnęła się tam sama, jak mnie w domu chwilkę nie było..)

No ale teraz macie jedyne drzwi w swoim rodzaju :D

Link to comment
Share on other sites

tak myślałam, że o Jagę chodzi, ale wolałam się upewnić :) 

w takim razie powodzenia Jagódko! Bądź grzeczna i nie wracaj!

 

a co do drzwi jeszcze...przyjrzyj się im dobrze...Szyszka wygryzła...Jeżyka :D z lewej zaczyna się nosek, kończy na prawej stronie dużą pupcią z masą kolców na grzbiecie ;) Szyszka to artystka!....a może było jej smutno i czułą się samotnie i chciała sobie "stworzyć" przyjaciela ;)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Artystka...taa w ciągu 30min to dzieło stworzyła.

Ale nie mam dobrych wieści odnośnie Radusia:(

Raduś , słodziak...jest jedną łapką już na 2 świecie:(

Ma straszne wyniki  i jedynie przeszczep nerki by go uratował:( a to niewykonalne  w jego przypadku.

Dlatego nie ma sensu go dalej męczyć....:(:(:(

 

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, słodkokwaśna napisał:

Artystka...taa w ciągu 30min to dzieło stworzyła.

Ale nie mam dobrych wieści odnośnie Radusia:(

Raduś , słodziak...jest jedną łapką już na 2 świecie:(

Ma straszne wyniki  i jedynie przeszczep nerki by go uratował:( a to niewykonalne  w jego przypadku.

Dlatego nie ma sensu go dalej męczyć....:(:(:(

 

biedny Raduś :( ale i tak przeżył sobie spokojnie ostatnie miesiące! Miał u Ciebie dobrze, niemal jak w domu. 

Czasem trzeba podejmować takie paskudne decyzje, ale one sa dobre dla tych starszych, schorowanych już psiaków, męczenie i przedłużanie życia na siłę nie jest dobre. A Raduś będzie znów młody i zdrowy i eh. Współczuje Ci takich sytuacji.

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Istar19 napisał:

i jak się psina czuje? Jak jej łapki? czeka ją jeszcze jakaś operacja? Nie wiem co napisać na stronie :)

już żadnej operacji nie będzie :) przynajmniej na razie. Musi odbudować przede wszystkim mięśnie, które zanikły jej od niechodzenia z bólu :(

W lecznicy mówili,z e sunia bardzo grzeczna, spokojna i uwielbiająca glaskanie i bycie blisko ludzi

Link to comment
Share on other sites

A to już towarzystwo barłogowe:P

Nowa sunia ok 5 miesięczna, bardzo bojaźliwa. U mnie Abba ją oswaja a Szyszka ją wychowuje warczeniem.

Może będzie Gatta... Boi się bardzo człowieka i tylko to , że Abba słucha się i  lgnie do nas powoduje, że sunia inaczej patrzy na człowieka.

Była dokarmiana ok 2tyg i nie dała się dotknąć tej osobie co dawała jej jeść.

 

IMG_2481 (1024x682) (773x589).jpg

IMG_2489 (1024x683).jpg

IMG_2497 (848x1024).jpg

IMG_2512 (1024x683).jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...