Jump to content
Dogomania

słodkopsiaki szukają swoich domków.... Pomóż im !!!!!!!!!...aktualizacja 1 i 2 strona


Recommended Posts

Edi zbieram się teraz na spacer, choć pogoda paskudna...tak czy inaczej wrócę i dodam zdjęcia i nową sunię na stronę :)

 

Popołudniu zaś zrobię wszystkim, albo prawie wszystkim psiakom ogłoszenia, myślałam żeby zrobić na olx, gumtree, morusek i gratce...tylko nie wiem na jakie miasto je ogłaszać ? Kraków? Katowice? łatwiej by mi było ogłaszać wszystkie psy na wszystkich portalach na to samo miasto..a np za 2 tygodnie na inne

.

Link to comment
Share on other sites

Nie zrobiłam ogłoszeń Artusiowi i Reksowi - bo nie wiem czy w ogóle ich chcesz ogłaszać?

Nie zrobiłam też Apartowi - bo najpierw chciałabym się dowiedzieć np na czym polega jego rehabilitacja (ograniczony ruch, jakieś ćwiczenia czy coś?), czy musi brać jakieś leki, czy szukasz mu tylko domu stałego, czy tymczasowego też, czy jeszcze czekają go jakieś operacje? (było podejrzenie dysplazji, czy zostało to sprawdzone? )

 

WSZYSCY pozostali mają ogłoszenia na olx, gumtree, morusku i gratce na Kraków :)

Link to comment
Share on other sites

Kochana Bardzo dziękuję:)

Co do Reksia i Artusia..to chyba nikłe szanse..nawet nikt na nich teraz nie spojrzy.:(

Co do Aparta, to nie wiem co z dysplazją...bo w opisie nie ma o tym mowy.

Muszę się dowiedzieć,,, ale sądzę, że to było powiązane z tą łapą ..a teraz i tak dostanie mój lek, to mu minie.

Po operacji jest tylko rana przemywana i dostaje antybiotyk..jeszcze 3 dni.

No i ma spacerować..tylko nie skakać.

I tyle...dom najlepiej stały a jeszcze najlepiej to wspólny z Vegą...bo piszczy za nią a ona wyje jak go słyszy/

Wet pozwolił go dać do boksu, ale zrobię to jutro .bo muszę dłużej poobserwować, jak on się w nim będzie zachowywał/

I może się trochę uspokoi...

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Karolka odpisałam Ci na adres e-mail.

Przepraszam za nieobecność, ale już wróciłam do żywych:)

Od jutra biorę się za parowanie piesów i zdjęcia tych , co mają fatalne lub wcale.

 

A to już nowe piesy:)wszystkie piękne i młode:) 

Pierwszy, to uroczy baranek''Baron..ma ok 10 miesięcy.

Cudny, mega łagodny, tylko wystraszony...ale z każdym dniem nabiera pewności siebie.

Lubi być głaskanym jak kogoś zna.

Kocica wyjada mu same przysmaki a on nic...prosi się mendka i miauczy, aby ją wpuścić do niego do boksu. 

 

 

 

IMG_2181 (800x533).jpg

IMG_2187 (800x533).jpg

IMG_2199 (800x533).jpg

IMG_2206 (800x533).jpg

IMG_2228 (800x533).jpg

Link to comment
Share on other sites

 Marzenko już dobrze..prawie.

Nie mogłam wejść na dogo, bo wczoraj  przez moją głupotę wykasowałam wszystko na laptopie .

I dopiero teraz nowe hasło  stworzyłam.

 

Wieczorkiem wszystko napiszę...

teraz muszę dziadków szykować..jadą na badanie krwi, bo źle się czują...obaj.. Heban i Raduś.

 

Link to comment
Share on other sites

Jak ja to znam Karolina....olewka na całego.

Fajnie, że zostaje u cioci, bo by się zmarnowała inaczej.

Zaczynam relację.

Dziadki miały pobraną krew, ale wyniki jutro.

Dostały wzmacniające kroplówki. Ale Raduś prawdopodobnie ma nerki w bardzo złym stanie:(

Za to Heban się zataczał:( Miał dziś umówioną wizytę odnośnie zębów, bo ma prawie dom umówiony a tu taka niespodzianka:(

Zęby  i dziąsła za to ma zdrowe, tylko ma mega kamień na nich i przez to też zapach nieprzyjemny.

Ale dopiero jutro , po wynikach będzie wiadomo co się dzieje.

 

 

Ombre i Lolek i Krezus w domu:)

Jagódka na sprawdzeniu.

Baron -strachliwiec uczy się chodzić na smyczy...i z każdym dniem jest lepiej.

Sesil, boi się wystrzałów. Ma ok 2 lat i jest po wyszczenieniu..ale jakieś 3 -6miesiący temu.

Pełna  pozytywnej energii . Na smyczy chodzi jako tako...wiadomo szalona:P

 

a to jakbyście chcieli wiedzieć co kryją w sobie zwykłe drzwi ...to Szyszka pomogła odpowiedzieć na to pytanie.

 

 

 

 

 

IMG_2422 (1024x862).jpg

Link to comment
Share on other sites

A to już nowy przystojniak. 3 letni Rambo.

Jego charakter jest dla mnie zagadką. Na pewno nie  nadaje się do małych dzieci.

Raz bawi się jak szczeniaczek i jest kochany a drugi raz podwarkuje...np. jak mu się daje przysmaka lub zapina i odpina smycz.

Ale też nigdy nikogo nie złapał za rękę a mógłby niejednokrotnie.

Na smyczy chodzi dobrze i dziś na dłuższym spacerze był bardzo grzeczny. Reagował nawet na proste polecenia.

Zobaczymy....co to za gagatek.

 

 

IMG_2339 (1024x683).jpg

IMG_2345 (1024x683).jpg

IMG_2349 (1024x683).jpg

IMG_2362 (1024x683) (2).jpg

IMG_2365 (1024x683).jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...