Jump to content
Dogomania

słodkopsiaki szukają swoich domków.... Pomóż im !!!!!!!!!...aktualizacja 1 i 2 strona


Recommended Posts

tyyyleee zdjęć...kochana ja jutro wieczorkiem stronę ogarnę :) dziś się paskudnie czuje, a jeszcze o 4 pobudka do pracy :(

jutro muszę  w końcu powysyłać paczuszki i bazarek do końca rozliczyć...jak to wszystko zrobię to wyślę Ci maila z rozliczeniem konta.

czekają mnie teraz ciężkie 2 tygodnie w pracy, więc z góry przepraszam jak będę mieć zaległości. 

 

PS. zdjęcia mogą wychodzić ciemne przez kontrast - śnieg - choinki...na śniegu fajnie wychodzą zdjęcia jaki tło jest jaśniejsze - np więcej śniegu, albo otwarta przestrzeń, można też z lampą popróbować zdjęcia robić   :) Ale nie są złe te zdjęcia...piękne psiaki na nich dobrze widać !

Link to comment
Share on other sites

A to już Ancia:) charakterna sunia, taka co kocha i się kłóci na maxa z innymi suczkami.

Teraz się uwielbiają z Elanką przez 99% a 0.1%  zjadłby się ..szczególnie jak któraś znajdzie coś fajnego:)

Do ludzi cudowna , ale też obcych równo obszczekuje. Na smyczy chodzi dobrze, bez rewelacji a puszczana raz reaguje a raz nie. 

Ale ma w sobie coś szorstkowłosego..to pewnie dlatego:P

Zdjęcia lepsze, bo ustawienia były pozmieniane ..ktoś się nim bawił i dlatego.

A , że ja w nim nie grzebię, to nie wiedziałam o co chodzi.

IMG_1572 (800x747).jpg

IMG_1578 (800x680).jpg

IMG_1580 (800x666).jpg

IMG_1581 (800x687).jpg

IMG_1570 (800x693).jpg

Link to comment
Share on other sites

Pajcia i Elanka są już w nowych domkach:)'

 

 To nowe psice, prawdopodobnie były kiedyś na jednym podwórku...mają obroże i świetne charaktery oraz wiecznie puste brzuchy:P

Młode są ..tak ok roku do 1,5.

Pies w typie owczarka, może będzie Apart a sunia  czarna ,Vega...chyba nie było?...już mam mętlik. 

Owczarek ma coś z tylną łapą ...kuleje, ale nie ma złamania. Musi być prześwietlona.

IMG_0016 (800x784).jpg

IMG_0017 (541x800).jpg

IMG_0019 (800x655).jpg

IMG_0009 (800x533).jpg

IMG_0012 (800x687).jpg

Link to comment
Share on other sites

Nie mam dobrych wiadomości :(

Apart ma zerwane więzadło w łapie, co wiąże się to z kosztowną i skomplikowaną operacją:(

Do tego jeszcze jest prawdopodobnie dysplazja, bo tak się Apart wiercił, że tego już się nie dało prześwietlić i sprawdzić.

Ale to i tak bardzo kochany i cierpliwy psiak.

Teraz trafiła  czarna sunia z cieczką ..jutro zdjęcia.

A to zdjęcia innej czarnulki, co trafiła wczoraj ..jest po wyszczenieniu.Bidulka:( 

Prawdopodobnie to jej pierwszy poród, bo jest młodziutka... ma ok roku.

Imię to Ksenia..chyba nie było//? jest taka w typie spanielka lub  małego labka.

 

IMG_1655 (800x533).jpg

IMG_1657 (800x533).jpg

IMG_1658 (800x533).jpg

IMG_1662 (800x533).jpg

IMG_1666 (800x533).jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...