Jump to content
Dogomania

Basset Artezyjsko-Normandzki


Fart

Recommended Posts

dzisiaj w podwarszawskim Ciechanowie z przydomowego podworka skradziono szczeniaka Basseta Artezyjsko-Normandzkiego...moi przyjaciele fakt kradziezy zglosili na policje i zapewne podejma tez inne dzialania...
prosze wszystkich o szeroko otwarte oczy, bo rasa w Polsce rzadka i nie czesto jej przedstawiciela mozna zobaczyc ot tak poprostu na ulicy

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich.Nasz ukochany basset zaginął.Jesteśmy zrozpaczeni.To był nasz pierwszy BAN i tak cudowne stworzenie że nie można tego opisać w kilku słowach.Nie mogę opisać dokładnie całej sytuacji,ze względu na to że mogłoby to zaszkodzić w poszukiwaniach.Spotkałam się z pełnym zrozumieniem policjantów w Ciechanowie.Widzę że jeżdżą patrole i obserwują ulice na dzielnicy.Mają zdjęcia naszego pieska.Niestetty mam podejrzenia że piesek został skradziony na konkretne zamówienie.Nie wiem co pisać.Zdjecia z informacjami są umieszczone w większości miejsc miasta.Poinformowałam wszystkich lekarzy weterynarii,znajomych.Będzie ogłoszenie w lokalnej gazecie.Jeżeli piesek znajduje się na terenie Ciechanowa to ja go znajdę.Mam prośbę do wszystkich którzy przeczytają ten głos : jeżeli ktokolwiek zobaczyłby tego pieska proszę --napiszcie do mnie lub zadzwońcie.Podaję swój nr telefonu 507488860 Jeszcze jedno.Jeżeli przeczyta ten post człowiek u którego jest nasz piesek-proszę skontaktuj się.

Link to comment
Share on other sites

dziekuje za adresy na pewno umieszcze tam ogloszenia w imieniu Malgosi... ze tego co wiem wlasciciele wybieraja sie na takie bazary rowniez - choc ja sama watpie cvzy piesek wyladuje na takim bazarze wpoblizu miejsca skad go ukradziono, juz predzej typowalabym targowiska w okolicach duzych miast i sporej odleglosci - np Poznan

Link to comment
Share on other sites

forum.bassety.net/ (ale zauważyłam że już wstawiliście ogłoszenie)

Wstaw ogłoszenie na stronach z ogłoszeniami o psach. Może allegro?

Mogę wstawić też na zwierzaki.org .

Trzymam mocno kciuki.

EDIT: Ogłoszenie dalam na zwierzaki.org (w dziale zaginione/odnalezione)

Link to comment
Share on other sites

Dziś w godzinach 11-12 odzyskaliśmy naszego Balzia.Historia straszna,ale utwierdziła nas w przekonaniu że nigdy,przenigdy nie można się poddawać.Chcemy podziękować naszej Rodzinie,
naszym wspaniałym Przyjaciołom z kraju i z zagranicy.Nie sposób wymienić wszystkich, którzy nas wspierali i pomagali.Wielu z Was nie znamy osobiście.Z głebi serca dziękujemy za wsparcie i pomoc:)))
Patrzymy w nadchodzący rok z uśmiechem i nadzieją.I Wszystkim życzymy tak szczęśliwych dni,jak ten dzisiejszy dzionek:)))

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...