Jump to content
Dogomania

HOTELIK U MURKI - wątek informacyjny:)


Murka

Recommended Posts

To dobrze, że masz Murko, bo jest już gdzie wstawić! Oto wątek Olinki:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/221341-Olinka-(zwana-quot-małym-Perszingiem-quot-)-szuka-domku!-Murka-ją-wszystkiego-uczy!?p=18425866#post18425866[/url]

:)

A w ogóle, to się na was obrażam, że mi po pół roku dopiero powiedziałaś o wątku hotelikowym! :P

Ps. Przeglądam zdjęcia psów, będących aktualnie u Murki, trafiam na Daisy, a TZ-et patrzy w ekran i mówi: "Oj, Daisy, Daisy..." :) Kojarzycie jakieś fakty? :)

Edited by Jelena Muklanowiczówna
Link to comment
Share on other sites

Po jednej z podzamojskich wsi od tyg biega taka malutka, sliczna, młodziutka sunia.
Podobno ktos wyrzucił ją z auta. Ludzie dokarmiaja ją. ale przygarnąc nikt nie chce.
U nas na wsi biało, zimno:(
Jakby kto słyszal o domu, który szuka małej suczki - bardzo proszę o kontakt

[IMG]http://img197.imageshack.us/img197/4528/sb2cm.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

witam!
Sorry że wciskam się nie w temacie, ale Murko w Lublinie jest pan który weżmie do mieszkania boksera, nie musi być rodowodowy, może masz jakiegoś albo wiesz, że ktoś ma?? Zaproponowałam mu naszego 6 latka i powiedział pan, że wiek nie ma znaczenia, tylko żeby chory nie był bo dziecko jest w domu. Nie wiem, czy ten nasz mu się spodoba bo to mix jest, a nie chcę, żeby przepadła szansa dla jakiegoś psiaka:((

Pan nie chce mixa, szuka typowego boksera i czeka na maila ze zdjeciami, narazie mam białego boksera z Orzechowic, ale może coś bliżej Lublina się znajdzie??

Edited by Ramiel
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ramiel']witam!
Sorry że wciskam się nie w temacie, ale Murko w Lublinie jest pan który weżmie do mieszkania boksera, nie musi być rodowodowy, może masz jakiegoś albo wiesz, że ktoś ma?? Zaproponowałam mu naszego 6 latka i powiedział pan, że wiek nie ma znaczenia, tylko żeby chory nie był bo dziecko jest w domu. Nie wiem, czy ten nasz mu się spodoba bo to mix jest, a nie chcę, żeby przepadła szansa dla jakiegoś psiaka:((

Pan nie chce mixa, szuka typowego boksera i czeka na maila ze zdjeciami, narazie mam białego boksera z Orzechowic, ale może coś bliżej Lublina się znajdzie??[/QUOTE]

Są tutaj na wątku dziewczyny z Zamościa, może coś będą miały. Zapytam też dziewczyn z Lublina.
My nie mamy boksera.

Link to comment
Share on other sites

Witam,mam pytanie.
Poszukuje hoteliku dla sunki z wydlubanym okiem z Korabiewic.
Sunka sredniej wielkosci,typ kudlacza.Suczka zrezygnowana ,w strasznej formie psychicznej.
Czy jest jakas szansa na miejsce w hoteliku dla niej ? Uprzejmie prosze o odpowiedz ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lula85']Witam,mam pytanie.
Poszukuje hoteliku dla sunki z wydlubanym okiem z Korabiewic.
Sunka sredniej wielkosci,typ kudlacza.Suczka zrezygnowana ,w strasznej formie psychicznej.
Czy jest jakas szansa na miejsce w hoteliku dla niej ? Uprzejmie prosze o odpowiedz ...[/QUOTE]

Obecnie czekamy na sunię z Mielca i nic już nie wciśniemy :( Jak się coś zwolni to nie ma problemu. Niestety nie wiadomo kiedy się coś zwolni, na razie się nic nie zanosi, ale może pojawić się jakaś nagła adopcja. Na pewno miejsce zwolni się gdzieś w marcu (Roki jedzie do DS).

[B]karolciasz[/B], napisz na wątku Kurusia, tam są dziewczyny ze Śląska.

Link to comment
Share on other sites

Ale się psiule lansują na zimę :D
A czy na drugim i trzecim zdjęciu to moja ulubiona o ta o?

[IMG]http://psifotograf.hostcenter.pl/images/phocagallery/2010/Hotellik_u_Murki/thumbs/phoca_thumb_l_IMG_7910_resize.jpg[/IMG]

Cały czas nie znalazła domu? :( Mam nadzieję, że przynajmniej jej problemy zdrowotne się skończyły...

Link to comment
Share on other sites

Niestety, to Margo. Zainteresowanie nią jest mierne, mimo cudownych zdjęć Twojego autorstwa.
Na uszkach miała już dwie operacje (ostatnia w lecie, zaraz po Twojej sesji, bardzo poważna i bolesna) i są rezultaty, stany zapalne pojawiają się rzadko. Ale sunia ogólnie jest zmarźlakiem i co jakiś czas nam się przeziębia. Potrzebne jej domowe ciepełko... U nas musi mieszkać w boksie (tyle dobrego, że wewnętrznym i ogrzewanym), za bardzo cięta jest na koty: nasze niedobre kocisko byłoby poważnie zagrożone:(

[B]karolciasz[/B], przeceniasz moje zdolności ;)

Link to comment
Share on other sites

U nas obecnie -20, do rana zapowiadają -27... Mamy sporo zamieszania, w każdym kącie pies, w boksach wewnętrznych ciasno, ale wszystkie psiaki udało się umieścić w cieple. Jedynie Loruś został na zewnątrz, dostaje ciepłą wodę i ciepłe jedzenie, budę ma wypchaną sianem po pachy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...