Jump to content
Dogomania

HOTELIK U MURKI - wątek informacyjny:)


Murka

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Kasiu, dziekuje za Romcie. Napisalam do Ciebie meila. Opisalam troche jaka jest Romka. To kochana, madra sunia. Jest nieufna, ale chce bardzo byc kochaną. Mam nadzieje, ze sie u Was odnajdzie, wypocznie i szybko znajdzie domek. Bardzo za to trzymam kciuki. 

Pozdrawiam Wszystkich na dogomanii. 

Czas nie pozwala mi tu bywac.

Trzymajcie sie kochani :) 

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Pipi napisał:

Kasiu, dziekuje za Romcie. Napisalam do Ciebie meila. Opisalam troche jaka jest Romka. To kochana, madra sunia. Jest nieufna, ale chce bardzo byc kochaną. Mam nadzieje, ze sie u Was odnajdzie, wypocznie i szybko znajdzie domek. Bardzo za to trzymam kciuki. 

Pozdrawiam Wszystkich na dogomanii. 

Czas nie pozwala mi tu bywac.

Trzymajcie sie kochani :) 

Nie dostałam maila... może do spamu wrzuciło i usunęło?...

Romcia już dużo lepiej, ogonkiem już macha, przytula się. Na smyczy chodzi fantastycznie, trzyma się nogi jak pies szkolony:)

Link to comment
Share on other sites

Mamy nowego podopiecznego, sam się wprosił do stada:) znalazłam go pod lasem dzisiaj, wyrzucony zapewne:( miał legowisko pod krzakiem przy drodze z dala od zabudowań... 4-miesięczny szczylek... bardzo się bał na początku, uciekał w krzaki, ale był wygłodniały i na jedzenie zaczął podchodzić do ręki, pozwolił się pogłaskać, a potem to już z górki. 

Nazwaliśmy go Robin, bo z lasu...

Z prędkości (bo najpierw musiałam go zostawić i pojechać parę km do domu po jakieś jedzenie i sprzęt do łapania) wzięliśmy rękawice każda z innej pary (rękawice na wypadek gdyby to był gryzący dzikusek).

ccaea8090ee8562egen.jpg

5ced47e61eba44fcgen.jpg

 

Tu jego legowisko (to wygniecione), z drogi widać było tylko łebek, który zobaczyłam z samochodu, ale gdy się podjeżdżało to chował się w krzaki:

9d027b2a7a68149fgen.jpg

 

Ktoś go wywalił w takiej okolicy:(

872bfbdd4f15fc88gen.jpg

 

A tu jeszcze przed złapaniem, wyszedł do jedzonka.

7208815ba18bdaa5gen.jpg

 

Robin jest na razie w lecznicy na obserwacji, został odrobaczony. Jak wszystko będzie dobrze, to go jutro odbierzemy. Założę mu potem wątek.

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎29‎.‎09‎.‎2017 o 03:18, Poker napisał:

Miał więcej szczęścia niż na razie rozumku. Fajny maluch.Chyba urośnie na sporego faceta.

Ależ on miał bardzo dużo rozumku i szczęścia. Nie uciekł i dał się złapać.

Fajny psiaczek .

Link to comment
Share on other sites

Szczęście to miał na pewno, bo ledwo go było widać pod tym krzakiem. Poza tym gdyby się Hani nie chciało jechać na grzyby to bym tamtędy nie przejeżdżała...

Na szczęście nie był tam chyba długo, może dzień lub dwa.

Zapraszam na jego wątek:

http://www.dogomania.com/forum/topic/340125-robin-z-lasu-4-miesięczny-szczeniak-szuka-domu/

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Murka napisał:

Jeżynka adoptowana od nas 4 lata temu ma się świetnie. Mieszka za granicą, nazywa się Vodka i teraz Państwo szukają dla niej towarzystwa. Może się poszczęści kolejnemu naszemu podopiecznemu:)

f11df9bdec181a35gen.jpg

aafeb2007a35a28cgen.jpg

Państwo mają już na oku jakiegoś pieska?

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, ala123 napisał:

Państwo mają już na oku jakiegoś pieska?

Tak; wszystkie "wymagania" spełnia Timi i w listopadzie P.Agnieszka przyjedzie go poznać na żywo. Mam nadzieję, że się Timi pokaże z dobrej strony:) To wielka szansa dla chłopaka, bo jako pies 10-letni ze zwyrodnieniami w tylnych łapkach nie ma szansy na dom.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...