Jump to content
Dogomania

HOTELIK U MURKI - wątek informacyjny:)


Murka

Recommended Posts

Małe antydepresanty robią się coraz większe:) 

be48504e52559b0dgen.jpg

 

A my mamy od wczoraj nowego lokatora, owczarka niemieckiego bez ucha, roboczo nazywanego Owczusiem:)

820d375a3add0fc8gen.jpg

172efcc9fd4cf038gen.jpg

Wątek:

http://www.dogomania.com/forum/topic/338243-czy-jestem-agresorem-a-może-jestem-tylko-starszym-zmaltretowanym-owczarkiem-szukam-ludziktórzy-we-mnie-uwierzą-i-pomogą-mi-znaleźć-dom/

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Takie widoki mnie rozczulają.Wszystkie maleństwa w świecie ludzi i zwierząt są przecudne, no może oprócz kijanek.Tak się cieszę, że maluszki bezpieczne, że mają szansę na dobre życie, a i ich mamusia jest szczęśliwa.Widać to po jej oczkach.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.03.2017 o 00:28, helli napisał:

Mama szczesliwa- nie odebrali jej dzieci, jak pewnie wczesniej bylo, 2 x na rok; edit: jakas corka na wolnosci kilkumiesieczna, zostawili

Córcia Cynki jest w DT, tylko to BARDZO awaryjne DT, suńka jest dzikawa i nikt tam z nią nie pracuje. 

 

Taka fajna suczka Kala i nikt jej nie chce, bo ma braki w łapinkach:(

51b2348ba9984f33gen.jpg

69d7bee5de141194gen.jpg

726c66f5a1f6317bgen.jpg

c02a7d759b03868cgen.jpg

8a1128d925e1e919gen.jpg

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, ewkar napisał:

Kasiu, szmatki czekają.Mam też pluszaczki, podusie i kocyki specjalnie dla mamci i jej dzieciaczków.

Jutro chyba damy radę odebrać po południu lub wieczorem, odezwę się:)

 

Poniżej zdjęcia suczki Pysi, która 9 lat temu została od nas adoptowana i mieszka w Krakowie. Długo nie mogła znaleźć domu, pojechaliśmy z nią do Krakowa i prezentowaliśmy w telewizji krakowskiej. Los chciał, że obecna Pańcia Pysi zobaczyła ją w TV, zadzwoniła i zaraz po programie zawieźliśmy sunię pod drzwi domu:) byłam wtedy w zaawansowanej ciąży:) Zawsze jak mi Pańcia Pysi przesyła zdjęcia to sobie przypominam ile to lat minęło patrząc na Hanię:)

41f21f7eeaa2321cgen.jpg

b8e90f1bc0378bf4gen.jpg

f01616f3fde326ecgen.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.04.2017 o 17:10, Tyś(ka) napisał:

Gdyby wszystkim psiakom poszczęściło się tak, jak Pysi :)

oj, marzenie..... zwłaszcza, jak na te cudne kluseczki patrzę, ro obok rozczulenia niestety niepokój mnie ogarnia.... co je w życiu czeka? Oby trafiły do wspaniałych ludzi !

Link to comment
Share on other sites

Adopcja zawsze wiąże się z ryzykiem, niestety.Umowy, wizyty przedadopcyjne to ryzyko minimalizują, ale ...Trzymajmy jednak kciuki, aby i mama i jej cudne dzieciaczki znalazły domki ze snów.

Kasiu, czekam na telefon.Jak tylko będziecie w Stalowej Woli to zapraszam.Wszystko spakowane, tylko włożyć do bagażnika.

Link to comment
Share on other sites

ewkar, będę dzwonić. Dzisiaj TZ miał jechać, ale plany się nam pokrzyżowały:(

 

Dzisiaj do domu do Warszawy pojechała Szansa (z małymi przygodami, bo Państwu się samochód zepsuł, ledwo do nas dojechali, nasi mechanicy rozłożyli ręce i TZ im asystował w drodze powrotnej, żeby w razie czego wziąć ich na hol. Jechali 70km/h, ale jakoś dojechali:) TZ właśnie wraca).

14e2527d911045a6gen.jpg

928810118fe94d42gen.jpg

d80d8e9fa5f87811gen.jpg

Link to comment
Share on other sites

TO JEST TOUDI ????? W życiu bym go nie poznała.

Kasiu, mnie jest wszystko jedno dla kogo tunel przeznaczysz, ważne, że się podoba.A kotki przecudne!

Szmatki na pewno się też przydadzą, za jakiś czas możecie liczyć na nową dostawę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...