Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Monika_Lucky

Psie zaprzęgi

Recommended Posts

[quote name='ALASKAN MALAMUTE']O skubana!Ja mam 13 lat,malamuta,a mój jedyny sukces to 4-ro kilometrowa wyprawa sankami do lasu.Świetne co? Mam zasadę:Nie ma kasy-nie ma nic.I w moim przypadku to się sprawdza.Brak kasy=brak sprzętu.Brak sprzętu+brak kasy=nawet nie myśl o zawodach.Życzę ci sukcesów i żeby nigdy ci nie zabrakło kasy.Chyba jesteś bogata i maż warunki.Ja mieszkam w warmińsko-mazurskim.Jak wiadomo-dziura zabita dechami jeśli chodzi o kasę i mushing.[/quote]

................ jak nie masz kasy na sprzęt dla psa, to sie nie czepiaj ludzi tylko zacznij kase kombinować jak większość polskiej młodzieży która ma jakiś cel a nie żal sie tylko...... idzie sezon idz do sadu owoce zbierać, trawnik kosić ( ja to robie od 5 dobrych lat) potrafisz pisac na fotum czyli posiadasz co najmniej 1 rękę wiec problemu nie widzę

fakt zaprzegi nie są tanie ale jak sie chce to sie da:| ja sprzedałem swoją gitare na którą zbierałem praca 2 lata O_o i dalej łapie sie czego tylko moge żeby na jakieś sanki do zimy uzbierać

[quote name='Altair']................ jak nie masz kasy na sprzęt dla psa, to sie nie czepiaj ludzi tylko zacznij kase kombinować jak większość polskiej młodzieży która ma jakiś cel a nie żal sie tylko...... idzie sezon idz do sadu owoce zbierać, trawnik kosić ( ja to robie od 5 dobrych lat) potrafisz pisac na fotum czyli posiadasz co najmniej 1 rękę wiec problemu nie widzę

fakt zaprzegi nie są tanie ale jak sie chce to sie da:| ja sprzedałem swoją gitare na którą zbierałem praca 2 lata O_o i dalej łapie sie czego tylko moge żeby na jakieś sanki do zimy uzbierać[/quote]

Co prawda to prawda :) ale nie potrzebnie chyba to piszesz bo ona już na forum nie wróci z tego co wiem :) Na sprzęt to zbieram w podobny sposób...(też sprzedałam gitare)a teraz mam zamiar sprzedać swój stary rower żeby kupić części do hulajnogi:)

Tak, mam zamiar, ale w przyszłym roku bo ani ja ani moja sunia nie mamy zbytnio kondycji i nie jesteśmy zbytnio do tego przygotowane ;) Zamówię niedługo sprzęt, odkupię od hodowcy uprząż(bo on zajmuję się psimi zaprzęgami i ma chyba jakąś do odsprzedania, a zamawiać z czech wtedy nie będę tylko będę mierzyć, dopasowywać itp :) ) no i zaczniemy ćwiczyć już ze sprzętem bo ocecnie to zawiązuję smycz na biodrach i biegamy ;P

[quote name='Marysia B.']Tak, mam zamiar, ale w przyszłym roku bo ani ja ani moja sunia nie mamy zbytnio kondycji i nie jesteśmy zbytnio do tego przygotowane ;) Zamówię niedługo sprzęt, odkupię od hodowcy uprząż(bo on zajmuję się psimi zaprzęgami i ma chyba jakąś do odsprzedania, a zamawiać z czech wtedy nie będę tylko będę mierzyć, dopasowywać itp :) ) no i zaczniemy ćwiczyć już ze sprzętem bo ocecnie to zawiązuję smycz na biodrach i biegamy ;P[/quote]

to super że masz chęci i plany ;) Jak będziesz miała jakieś pytania odnośnie zawodów itp do śmiało pisz ... bawię się w to juz kilka lat ;) wiec można powiedzieć że coś wiem już na ten temat ;)
Akurat bieganie to jedna z moich ulubionych konkurencji ;) W pażdzierniku zapraszam do Myślęcinka na zawody ;) ( kolo Bydgoszczy)
Co do biegania bez pasa to jest cieżko bo to jednak odziałowuje na kręgosłup ;] Koniecznie pamietaj o smyczy z amortyzatorem
Pozdrawiam :loveu::eviltong:

Zamówię pas mushera, linkę z amortyzatorem i uprząż ;) A jak na razie mam zwykłą smycz (tyle że trochę mocniejszą), ale niedługo, jak przyjdzie zamówienie to będę miała taką z amortyzatorem ;)
Owszem mam pytanie :P Na jaki dystans (km) biega się z psem? ;)

Aha, czyli ja się załapuję do juniorów młodszych :cool3: Hm, a kiedy będę juniorem starszym (?), do kiedy jestem juniorem młodszym? I czy są podziały wiekowe ze względu na wiek psa?

Z góry dziękuję za odpowiedzi :cool3:

[quote name='Marysia B.']Aha, czyli ja się załapuję do juniorów młodszych :cool3: Hm, a kiedy będę juniorem starszym (?), do kiedy jestem juniorem młodszym? I czy są podziały wiekowe ze względu na wiek psa?

Z góry dziękuję za odpowiedzi :cool3:[/quote]

Junior młodszy 14-15 lat Junior starszy 16-17 lat
Pies musi miec ukończony rok ;) :cool3: