Jump to content
Dogomania

Psie zaprzęgi


Monika_Lucky

Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ALASKAN MALAMUTE']O skubana!Ja mam 13 lat,malamuta,a mój jedyny sukces to 4-ro kilometrowa wyprawa sankami do lasu.Świetne co? Mam zasadę:Nie ma kasy-nie ma nic.I w moim przypadku to się sprawdza.Brak kasy=brak sprzętu.Brak sprzętu+brak kasy=nawet nie myśl o zawodach.Życzę ci sukcesów i żeby nigdy ci nie zabrakło kasy.Chyba jesteś bogata i maż warunki.Ja mieszkam w warmińsko-mazurskim.Jak wiadomo-dziura zabita dechami jeśli chodzi o kasę i mushing.[/quote]



................ jak nie masz kasy na sprzęt dla psa, to sie nie czepiaj ludzi tylko zacznij kase kombinować jak większość polskiej młodzieży która ma jakiś cel a nie żal sie tylko...... idzie sezon idz do sadu owoce zbierać, trawnik kosić ( ja to robie od 5 dobrych lat) potrafisz pisac na fotum czyli posiadasz co najmniej 1 rękę wiec problemu nie widzę

fakt zaprzegi nie są tanie ale jak sie chce to sie da:| ja sprzedałem swoją gitare na którą zbierałem praca 2 lata O_o i dalej łapie sie czego tylko moge żeby na jakieś sanki do zimy uzbierać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Altair']................ jak nie masz kasy na sprzęt dla psa, to sie nie czepiaj ludzi tylko zacznij kase kombinować jak większość polskiej młodzieży która ma jakiś cel a nie żal sie tylko...... idzie sezon idz do sadu owoce zbierać, trawnik kosić ( ja to robie od 5 dobrych lat) potrafisz pisac na fotum czyli posiadasz co najmniej 1 rękę wiec problemu nie widzę

fakt zaprzegi nie są tanie ale jak sie chce to sie da:| ja sprzedałem swoją gitare na którą zbierałem praca 2 lata O_o i dalej łapie sie czego tylko moge żeby na jakieś sanki do zimy uzbierać[/quote]

Co prawda to prawda :) ale nie potrzebnie chyba to piszesz bo ona już na forum nie wróci z tego co wiem :) Na sprzęt to zbieram w podobny sposób...(też sprzedałam gitare)a teraz mam zamiar sprzedać swój stary rower żeby kupić części do hulajnogi:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Tak, mam zamiar, ale w przyszłym roku bo ani ja ani moja sunia nie mamy zbytnio kondycji i nie jesteśmy zbytnio do tego przygotowane ;) Zamówię niedługo sprzęt, odkupię od hodowcy uprząż(bo on zajmuję się psimi zaprzęgami i ma chyba jakąś do odsprzedania, a zamawiać z czech wtedy nie będę tylko będę mierzyć, dopasowywać itp :) ) no i zaczniemy ćwiczyć już ze sprzętem bo ocecnie to zawiązuję smycz na biodrach i biegamy ;P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia B.']Tak, mam zamiar, ale w przyszłym roku bo ani ja ani moja sunia nie mamy zbytnio kondycji i nie jesteśmy zbytnio do tego przygotowane ;) Zamówię niedługo sprzęt, odkupię od hodowcy uprząż(bo on zajmuję się psimi zaprzęgami i ma chyba jakąś do odsprzedania, a zamawiać z czech wtedy nie będę tylko będę mierzyć, dopasowywać itp :) ) no i zaczniemy ćwiczyć już ze sprzętem bo ocecnie to zawiązuję smycz na biodrach i biegamy ;P[/quote]

to super że masz chęci i plany ;) Jak będziesz miała jakieś pytania odnośnie zawodów itp do śmiało pisz ... bawię się w to juz kilka lat ;) wiec można powiedzieć że coś wiem już na ten temat ;)
Akurat bieganie to jedna z moich ulubionych konkurencji ;) W pażdzierniku zapraszam do Myślęcinka na zawody ;) ( kolo Bydgoszczy)
Co do biegania bez pasa to jest cieżko bo to jednak odziałowuje na kręgosłup ;] Koniecznie pamietaj o smyczy z amortyzatorem
Pozdrawiam :loveu::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia B.']Aha, czyli ja się załapuję do juniorów młodszych :cool3: Hm, a kiedy będę juniorem starszym (?), do kiedy jestem juniorem młodszym? I czy są podziały wiekowe ze względu na wiek psa?

Z góry dziękuję za odpowiedzi :cool3:[/quote]

Junior młodszy 14-15 lat Junior starszy 16-17 lat
Pies musi miec ukończony rok ;) :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...