Jump to content
Dogomania

Iwancia:)


anulka_2324

Recommended Posts

Witam! Pisze bo mam pytanie co do mojej suni. dostałam ja i byłam pewna ze jest rasy syberian husky, nie znam sie na pieskach wiec uwierzyłam bo zapewniała mnie o tym właścicielka pieska. Sunia ma teraz 6 miesiecy i jest strasznie niska. jej zdjecie jest u mnie na profilku. Pytanie jest tego typu czy ona jeszcze urośnie czy jest mieszancem? czy powinnam zkładac reklamacje do właścicielki?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Domyslam sie, ze chodzi o to rude stworzonko. Klikałam z nadzieja, bo widywałam na ringach husky psy, których zaden laik jak takich by nie okreslił, a jednak miały rodowody, były oceniane i były to pracyjace psy zaprzegowe.Niestety, co do rudej suczki, mój optymizm zniknął. Wyglada jak skrzyzowanie husky z welsh corgi. moze hodowczyni ma tez te psy i cos sie wymknęło spod kontroli...Ale widziałam tez owczarka niemieckiego, u którego taka budowę spowodowało podobno daleko posuniete zwrodnienie stawów, o ile oczywiscie wierzyc temu, co twierdzono w schronisku, w którym przebywał, widywałam tez podobne rottweilery...tu juz wet nusiałby sie wypowiedziec. Pewna jestem natomiast, ze suczka na pewno z tego nie wyrosnie. Abstrahując od tego, jest absolutnie urocza i cieszyłabym sie mjaac tak rozkosznego liska. ale gdybym kupiła go u hodowcy, to jednak żądałabym zwrotu kasy, bo gdybym chciała psa na takich łapkach, wybrałabym własnie corgi, czy basseta. A propos, czy psiak ma rodowód lub metryczkę! Świateczne pozdrowienia dla Ciebie i suczek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...