Jump to content
Dogomania

Galeria Bejki


Bejkowa

Recommended Posts

  • Replies 414
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Glaria']A wiecie dziewczyny że ja ostatnio właśnie ważyłam . I kurcze nie pamiętam czy to było 7 , czy 8 kg.Później ją zważę i wam powiem.Bejka ogólnie jest bardzo drobna , niestety :([/QUOTE]

Ok. Moja przytyła. Mniej ważyła. Dziuba też jest strasznie drobna ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Glaria']Kiedyś jakiś pan na spacerze też miał westa w typie , i ona mi na to że Bejka , tak jak jego Qadi jest tej odmiany mniejszej ;o Kurde , ludowe mądrości :D[/QUOTE]

Ludzie często dzielą rasy na osobniki większe jak i mniejsze to normalne ;)

Link to comment
Share on other sites

Mam do Was takie pytanie , podoba wam się fryzura szczenięca westika ?
o taka [url]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/431183_387655231260409_98961267_n.jpg[/url] ?:p
Mnie się strasznie podoba , jak tylko w tygodniu znajdę czas , postaram się tak wytrymować Bejkę

Link to comment
Share on other sites

Ja tam Bejce likwiduje wszystko , chryzamtemkę , firankę , włosy z łap :diabloti::diabloti::evil_lol::diabloti::diabloti:
Psina nie wystawa , więc po co ma się męczyć :shake: po za tym fryz jest bardzo praktyczny , a do tego bardzo , bardzo ładny :cool3:
A Ty Justynko sama trymujesz Dotusię ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Glaria']Ja tam Bejce likwiduje wszystko , chryzamtemkę , firankę , włosy z łap :diabloti::diabloti::evil_lol::diabloti::diabloti:
Psina nie wystawa , więc po co ma się męczyć :shake: po za tym fryz jest bardzo praktyczny , a do tego bardzo , bardzo ładny :cool3:
A Ty Justynko sama trymujesz Dotusię ?[/QUOTE]

Ale fryzura według wzorca jest świetna. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Glaria']Mam do Was takie pytanie , podoba wam się fryzura szczenięca westika ?
o taka [URL]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/431183_387655231260409_98961267_n.jpg[/URL] ?:p
Mnie się strasznie podoba , jak tylko w tygodniu znajdę czas , postaram się tak wytrymować Bejkę[/QUOTE]

Jak dla mnie super, west wreszcie wygląda jak użytkowy pies :loveu:
Poza tym ja mam manię na krótkie fryzury :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Glaria']Ale nie praktyczna :) Wyciąganie liści , i innych pierdoł z spódnicy itp jest na prawdę denerwujące , po za tym bardziej podoba mi się szczenięcy fryzz :D[/QUOTE]

Moja taki szczenięcy fryzik miała ale niestety pies rośnie wraz z włosem :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Voute']Czeeeść ;)
Nowe zdjęcia Bejki by się przydały, jakiś wpis na blogu zresztą też :eviltong:[/QUOTE]


I mówi to osoba która wpisu na bloga nie dodała od 2 miesięcy :eviltong:Jak będe miała czas , to dziś jej jakieś focie zrobię ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Glaria']Bejka pierwszy raz u naszej ( no , już nie naszej :cool3: ) groomerki była w wieku niespełna 6 miesięcy :oops: , więc pani zrobiła ją na ala'westa , żałuję że nie zrobiła jej na szczeniaczka :placz:[/QUOTE]
dopiero? dlaczego? :o

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...