Jump to content
Dogomania

5 szczeniaków szuka domu DO NIEDZIELI, w przeciwnym razie schron !!!


Recommended Posts

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Podrzucę chociaż szczeniorki, nic więcej nie mogę :(

Pieski są cudowne, przytulaśne - nic, tylko brać i kochać :)
jadąc na akcję adopcyjną, bawiły się z moją szczeniakowatą tymczaską Lalą :)
to są takie pieski na już, w przeciwieństwie do moich dwóch tymczasów które potrzebują jeszcze dużo pracy i serca bo dzikawe.....

Link to comment
Share on other sites

Wiem wiem :) razem jedziemy ;) mam nadzieję, że to będzie ten jeden, jedyny domek :)

ale nic na siłę, musi tam być [U]wszystko super[/U] - w domu i tak mam trzecią wojnę światową przez te tymczasy, więc już gorzej być nie może
i przyzwyczaiłam się do hałasów (człowiek do wszystkiego się w końcu przyzwyczaja ;) ) .

A Lalunia jest cudowna, gorzej będzie ze "stroszkiem" Bobkiem ;)
[I]Dla niezaznajomionych z tematem, bo to taki trochę wtręt jest - jedziemy na wizytę przed adopcyjną dla mojej tymczaski :)[/I]

A za Wasze pieski trzymam kciuki, one są takie kochaniutkie :))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']...
czyli zostaja Nam jeszcze 3 suczki i piesek[/QUOTE]

no!! w końcu jakieś dobre wieści:multi:

dla Gucia jutro jest wizyta?
a nie ma więcej zdjęć tych pozostałych do adopcji?? bo w zasadzie jest tylko jedno zdjęcie Mai

[IMG]http://i814.photobucket.com/albums/zz61/gotych/dsc_0013-1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

nie, Pani od Gucia zrezygnowala
dzis trzeba bylo MAje i Gucia zabierac, wiec danavas wzięła Je do siebie na strych - w domu ma juz totalne zapsienie i zakocenie
szukamy im jakis tymczasów ale na czas nieokreślony - bo nie moze tak byc, ze co tydzien beda zmieniac miejsce
zdjec innych nie maja
poprosze Age by porobila im jakies na trawce

Link to comment
Share on other sites

Prośba o przesyłanie

[B][COLOR=#ff0000]UWAGA![/COLOR][/B] Rodzina W.....ze Świętochłowic z ulicy Hanki Sawickiej(dane podamy na priv) jest podejrzana o przyjmowanie psów bezdomnych na mięso. Jest zgłoszenie, że w krótkim czasie przez ten dom przewinęło się dużo psów, a dzieci z tej rodziny mówią jedzeniu mięska z psów. Nasza Fundacja prowadzi interwencję w tej sprawie. Schroniska okoliczne są powiadomione, ale staramy się nagłośnić sprawę w całym regionie. Prosimy osoby i organizacje, które wyadoptowały tej rodzinie psa o kontakt z Fundacją. [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']nie, Pani od Gucia zrezygnowala
dzis trzeba bylo MAje i Gucia zabierac, wiec danavas wzięła Je do siebie na strych - w domu ma juz totalne zapsienie i zakocenie
szukamy im jakis tymczasów ale na czas nieokreślony - bo nie moze tak byc, ze co tydzien beda zmieniac miejsce
zdjec innych nie maja
poprosze Age by porobila im jakies na trawce[/QUOTE]
jutro wyjaram worek trawki i porobię foty:eviltong:

a tak poważnie...to sytuacja jest kiepska...z resztą to mało powiedziane bo ona jest mega do doopy!!! szczeniaczków zamiast ubywać to przybywa....znów sunia z małymi(sztuk 7)... błagamy Was dziewczyny i chłopaki o pomoc bo nie wyrobimy a dać do schronu nie chcemy bo jak jest każdy wie.....prosimy o tymczasy dla szkrabów.... to takie kochane psiaki , spragnione człowieka....tak się cieszą na mój widok jak wchodzę na ten strych...siedzą biedaczki w styropianowej budzie bo niestety nic lepszego nie mam im do zaoferowania...serce pęka....

Link to comment
Share on other sites

fotki wysłane - niestety nie są najlepsze

suczka która poszła do domku w Częstochowie - zgubiła sie!!! zadzwoniła babka do danavas, ze nie wie jak to sie stało ale pies sie zgubił:angryy:...dom sprawdzony wydawał sie porządny i odpowiedzialny i..pies sie zgubił w bloku!! trzeba powiadomic dziewczyny ze schronu w Częstochowie

Link to comment
Share on other sites

ten babsztyl mieszka nawet w okolicy gdzie jest schron....teraz nie odbiera ode mnie telefonu, wydzwaniam do niej, ale mnie olewa....piesek zgubił się na ulicy Pawlikowskiej Jasnorzewskiej....jest podejrzenie że babka kłamie i być może sama zaniosła sunię do schroniska.....to jest czarna psinka z brązowymi łapkami.... nie rozumiem jak można nie zauważyć szczeniaka który ucieka nam na dwór między nogami.....w dodatku nie był to filigranowy szczeniak.....suni nie ma jakieś dwa tygodnie.... prosimy czestochowskie ciotki o pomoc....poproszę olalolaa ona jest z Częstochowy i zna kilka osób....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...