Jump to content
Dogomania

Pies Bergamasco Nie Oddany Właścicielom Po Szkoleniu


Anka5

Recommended Posts

[quote name='Berek']
Bez ciała właściciele nic nie zdziałają. Muszą jakoś od faceta uzyskać informację o miejscu pochówku.
[/quote]

Wlasciele jada tam na miejsce i wzywaja policje. Albo facet pokazuje gdzie sa zwloki psa albo policja kieruje sprawe do prokutarury o zabicie psa ze szczegolnym okrucienstwem, z ustawy. Nie ma co tu sie z facetem ceregielic!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ksera']Czy coś w sprawie słychać? Zgubiłam telefon do Eli :roll: , rozmawiałam z przyjacielem sprzed lat. Przykre to, ale poszkodowanych jest więcej... Mam ich szuakć, bo jest taka możliwość?[/quote]
Szukaj koniecznie!Oprócz tego co napisała p.Mrzewińska tu:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=825&page=16[/URL]
trzeba zrobic wszystko,zeby tam nie ginęły nastepne psy. Jezeli będą konkrety,to ulotki informujące o tej "szkole" powinny wisiec w kazdym zoologu i każdej lecznicy. (same fakty,żadnych pomówień)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puli']trzeba zrobic wszystko,zeby tam nie ginęły nastepne psy. Jezeli będą konkrety,to ulotki informujące o tej "szkole" powinny wisiec w kazdym zoologu i każdej lecznicy. (same fakty,żadnych pomówień)[/quote]

Puli ,też jestem za tym aby udowodnić winę. Wtedy można śmiało wszem i wobec ogłosić ,że ten pan jest nieuczciwy.

Dziwię się tylko ,że inni ,którzy zostali skrzywdzeni w taki czy inny sposób przez tego pana nie informowali o tym .

W sprawie Lesto wiem tylko tyle ,że sprawa z prokuratury krakowskiej została skierowana do rzeszowskiej (do miejsca popełnienia przestępstwa)
Z właścicielką psa nikt ze szkoły nie chce rozmawiać.
Prawnik ,który miał się zająć tą sprawą też do niedzieli milczał (wiadomo -święta ,nowy rok,sylwester)
Może teraz coś w tej sprawie się ruszy,ale nie wiem czy nie za póżno ,czy w przypadku sekcji zwłok będzie można coś udowodnić.

Tak czy inaczej moim zdaniem nie można tego zostawić ,bo za miesiąc albo za rok możemy przeczytać na tym forum podobny post ,a ile tego typu spraw może zostać przemilczanych.
A szkoła tresury będzie dalej funkcjonowała w najlepsze.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 2 years later...

wiem, że to strasznie stara sprawa ale jakimś dziwnym zrządzeniem losu trafiłam na nią w internecie.

Wiecie co ? Właścicielką tego zaginionego psa była moja mama. Lesto był spełnieniem jej marzeń. Oddała go na takie szkolenie z powodu wykonywanej przez siebie pracy. Przy 12 dzieci trzeba ciągle być w pogotowiu, na szkolenie stacjonarne nie starczyło by czasu a pies słuchał tylko jej. I myślcie sobie teraz co chcecie ale nie uważam żeby tamta decyzja była złą. Po prostu rozwój wydarzeń nie do końca potoczył się po naszej myśli. Po takim wydarzeniu wasze wypisywanie, że nigdy więcej nie powinniśmy mieć psa czy też, że jesteśmy okropnymi ludźmi jest zupelnie nie na miejscu. Gdzie Wy wszyscy wspaniali doradcy byliście przed oddaniem psa na szkolenie ? Wtedy ciężko było się odezwać ?
Nie chcę rozgrzebywać sprawy ale mam nadzieję, że żadne z was nie będzie nigdy w takiej sytuacji jak ja teraz, że nie będzie musiało czytać takich rzeczy o swoich najbliższych.


A tak na marginesie aktualnie posiadamy dwa psy i jakimś dziwnym trafem żyją, mają się dobrze a co najważniejsze ktoś sprzedał je tak nie odpowiedzialnym ludziom jak my.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

jagdalenka- nie frustruj się i nie porzejmuj komentarzami, uważam , że na temat szkolenia jak na każdy inny aspekt każda osoba może mieć odmienny pogląd, acz powinna go wyrażać (bez oceny) w kulturalny sposób.
Mnie bardzo zainteresowała ta sprawa, moglabyś opowiedzieć nam całą tę historię i jak sie ona zakończyła, coś się wyjaśniło?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...