Jump to content
Dogomania

RAMZES w hotelu od listopada 2011 do maja 2016, następnie u mnie w BDT. Pożegnaliśmy go w kwietniu 2018


Recommended Posts

Dziękuję Marudzie i Brzośce w imieniu Ramzia!

Kupiliśmy w tym tygodniu nowe obróżki Foresto, udało mi się kupić w Zooarcie po 80 zł/szt.

I po raz pierwszy kupiłam im przez internet tabletki na odrobaczenie, mianowicie Cestal. Tego środka jeszcze nie mieliśmy; opinie w internecie ma dość dobre.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Ukłony dla Ciebie Zosiu za to, co robisz dla Ramzesa (i nie tylko).

Mało kto już pamięta o piesku, deklaracje "się wykruszyly". Przykro mi, ze nie bardzo mogę pomóc, choć kiedyś też wplacalam na niego... Ale może Ramzes mógłby otrzymać wsparcie od jakiejś staruszkowej fundacji? Przecież on dobiega chyba 20 lat - czy to możliwe?

Na pewno jakiś grosz, by mu się przydał. Szkoda, ze nie moge o to wystąpić, ale może zrobi to jakaś dobra dusza, proszę!

Link to comment
Share on other sites

Ramzes to taki stary, nieatrakcyjny dziad.  :) Nie jest zbyt miły, wcale nie jest słodki, najbardziej interesuje go jedzenie... Najchętniej by tylko spał i jadł...

Karma bardzo się przyda, super, dziękuję sharka!!! :)

A rozsyłać to bardzo proszę Areska, bo on tam marnieje w tym tłumie hotelowym... 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎2017‎-‎08‎-‎30 o 16:38, Figunia napisał:

Ukłony dla Ciebie Zosiu za to, co robisz dla Ramzesa (i nie tylko).

Mało kto już pamięta o piesku, deklaracje "się wykruszyly". Przykro mi, ze nie bardzo mogę pomóc, choć kiedyś też wplacalam na niego... Ale może Ramzes mógłby otrzymać wsparcie od jakiejś staruszkowej fundacji? Przecież on dobiega chyba 20 lat - czy to możliwe?

Na pewno jakiś grosz, by mu się przydał. Szkoda, ze nie moge o to wystąpić, ale może zrobi to jakaś dobra dusza, proszę!

Ja poproszę o pomoc dla Ramzesa Skarpetę Owczarkową .

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...