Jump to content
Dogomania

RAMZES w hotelu od listopada 2011 do maja 2016, następnie u mnie w BDT. Pożegnaliśmy go w kwietniu 2018


Recommended Posts

3 godziny temu, Zosia123 napisał:

Dzięki kochane!

Poker - chętnie się piszę, może być trochę za mały, ale wypróbuję. Mogłabym podjechać jutro rano, bo i tak jadę z Tolą do weterynarza, ewentualnie w przyszłym tygodniu, oprócz wtorku do wczesnych godzin popołudniowych, czwartku do późnych godzin popołudniowych i całego piątku.

Sharka - dzięki wielkie, ale nie chciałabym Cię narażać na koszty... W sumie ja będę w Poznaniu w przyszły piątek, ale pociągiem...

niech Ramzio wypróbuje materac od cioci Poker, a kurier przywiezie nieco większy (100*70*6 cm) w przyszłym tygodniu

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.02.2018 o 22:26, sharka napisał:

zapomniałam już że Ramziu takie długie girki ma :) Zosiu, gdyby się nie mieścił to proszę napisz mi - prześlę piankowy 120 cm 

Mieści się OK :) Materac jest fajny, taki ortopedyczny chyba, bo pod naciskiem układa się do ciała :)

Puszki pyszne, chociaż Ramzes wszystko chyba lubi, nawet tabletki ;)

Jeszcze raz dzięki! :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
1 godzinę temu, Zosia123 napisał:

I znowu zapalenie pęcherza... Tym razem zrobiliśmy posiew, Ramzes bierze gentamycynę w zastrzykach.

Plus niestety odkryliśmy nowe guzy, tym razem na gardle... :(

Starość to Pan Bozia źle wymyślił :( Trzymaj się Zosiu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Niestety Ramzes jest coraz słabszy. Dzisiaj robiliśmy USG - kochany pan doktor Zimoląg udzielił nam rabatu! Są guzy na szyi, paskudztwa w wątrobie, na nerce, na śledzionie, w pęcherzu, także sporo płynu w jamie brzusznej... Niewiele da się zrobić, tak więc musimy się po prostu cieszyć każdym dniem. Zdjęcie dzisiejsze przed gabinetem.

Ramzes 1.1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...