Jump to content
Dogomania

Stół trymerski - POSZUKUJĘ


Agucha

Recommended Posts

Mam pytanie a właściwie prośbę.

[B]Czy ktoś mógłby mi polecić nie drogi sklep ze stołami trymerskimi?[/B]

Jestem na etapie wzmożonych poszukiwań.
Zależy mi na stole z regulowaną wysokością, od razu z wysięgnikiem. Nie droższym jak 900zł - 1000zł (w przypadku nowego)
Na elektryczny mnie na razie nie stać, ale ten który będzie na początek - musi być super stabilny!

Bardzo proszę o pomoc!

---------------------------------------------------------------------------------

[SIZE=3][B]Co myślicie o tym?[/B][/SIZE]

[IMG]http://photos03.istore.pl/6493/photos/big/1289150.jpg[/IMG]

[URL]http://germapol.istore.pl/pl,product,1312330,stol,trymerski,xxl,szary,blat,120x61x61,87,cm,z,regulacj,wysokosci.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

ja nie mam potrzeby używnia stolu dla swoich labów, ale jak byłam kiedyś na wystawie w Luxemburgu to tam mieli wspaniałe (wedle posiadaczy kudlaczy) stoly i to chyba jakoś niedrogo, bo z naszego busa ludzie od sznaucerów kupili sobie każdy po takim stole. Może Na tej wystawie są olbrzymie stoiska z psimi gadżetami. Moze ktoś z Twoich znajomych będzie jechal tam?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']ja nie mam potrzeby używnia stolu dla swoich labów, ale jak byłam kiedyś na wystawie w Luxemburgu to tam mieli wspaniałe (wedle posiadaczy kudlaczy) stoly i to chyba jakoś niedrogo, bo z naszego busa ludzie od sznaucerów kupili sobie każdy po takim stole. Może Na tej wystawie są olbrzymie stoiska z psimi gadżetami. Moze ktoś z Twoich znajomych będzie jechal tam?[/QUOTE]
Tylko, że najpierw wolałabym zobaczyć taki stół przynajmniej na zdjęciu i znać przybliżoną cenę. W Niemczech niestety ceny powalają w porównaniu do naszych :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']jasne, dlatego poszukaj kogoś kto jeździ na wystawy po świecie i poproś o foty. a najlepiej jeszcze aby to był ktos kto hoduje psy które muszą być trymowane na stole.
w każdym razie - życzę sukcesów w poszukiwaniach :)[/QUOTE]
Tylko, że mnie ten stół potrzebny jest niebawem :lol:
Nie za bardzo mam czas na takie "poszukiwania w terenie" :)
No i co najważniejsze - nie znam nikogo kto zalicza zagraniczne wystawy i kto mógłby mi kupić stół.

Pomysł ciekawy i prawdopodobne, że można by tą drogą zaopatrzyć się fajnie... ale logistyka leży :(

Link to comment
Share on other sites

mam ten stół z pierwszego postu
jestem zadowolona, można mocno regulować wysokość, jest duży, z tego co w jakiejś aukcji czytałam wytrzyma do 80kg, ale nie miałam okazji sprawdzić, 60 na pewno bo siedziałam na nim z psem ;D
jeśli się maksymalnie podwyższy nie jest super stabilny, lekko można nim ruszać na boki, tylko ze na takiej wysokości.. ja w ogóle nie używam, wiadomo że jak już to małe psy się robi
ja robię 10kg mniej więcej na środkowej wys. i jest dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leepa']mam ten stół z pierwszego postu
jestem zadowolona, można mocno regulować wysokość, jest duży, z tego co w jakiejś aukcji czytałam wytrzyma do 80kg, ale nie miałam okazji sprawdzić, 60 na pewno bo siedziałam na nim z psem ;D
jeśli się maksymalnie podwyższy nie jest super stabilny, lekko można nim ruszać na boki, tylko ze na takiej wysokości.. ja w ogóle nie używam, wiadomo że jak już to małe psy się robi
ja robię 10kg mniej więcej na środkowej wys. i jest dobrze :)[/QUOTE]
W końcu czegokolwiek dowiedziałam się od użytkownika tego stolu :) :) :)
Dziękuję bardzo :loveu:

Znaczy się - polecasz? :)
Jedyny z tego rodzaju i w przedziale cenowym, który mi się spodobał...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leepa']hm. no tak, polecam ;)
co jeszcze powiedzieć.. ciężki jest niestety, dlatego do noszenia niezbyt się nadaje, chyba zeby kółka doprawić
właśnie też jak szukałam stołów sporych i regulowanych ten wydał mi się najtańszy a fajny[/QUOTE]
Jeszcze raz dzięki.

Ten stół, który ja chcę w opisie ma, że udźwig do 100kg.
Trzeba brać poprawkę na to czy faktycznie?

Pisałaś powyżej, że twój wytrzymuje do 80kg.
Może masz ten mniejszy - 91cm długi?

Link to comment
Share on other sites

Mam 2 takie stoły i zgadzam się z leepa - podwyższony na maxa nie jest stabilny - tzn. kołysze się - ale podobnie jak i ona nie używam go nigdy na takim podwyższeniu, szanuję swój kręgosłup ;)
Jeśli interesuje Cię taki stół używany kilka razy to poproszę o pw bo tak jak wspomniałam mam takie 2 i jeden tylko stoi i się kurzy więc chętnie odsprzedam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha']Jeszcze raz dzięki.

Ten stół, który ja chcę w opisie ma, że udźwig do 100kg.
Trzeba brać poprawkę na to czy faktycznie?

Pisałaś powyżej, że twój wytrzymuje do 80kg.
Może masz ten mniejszy - 91cm długi?[/QUOTE]

ja bym brała poprawkę - zwłaszcza, że pies moze się kręcić itp. zresztą - kto takiego olbrzyma podniesie i tam wsadzi?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magija']Mam 2 takie stoły i zgadzam się z leepa - podwyższony na maxa nie jest stabilny - tzn. kołysze się - ale podobnie jak i ona nie używam go nigdy na takim podwyższeniu, szanuję swój kręgosłup ;)
Jeśli interesuje Cię taki stół używany kilka razy to poproszę o pw bo tak jak wspomniałam mam takie 2 i jeden tylko stoi i się kurzy więc chętnie odsprzedam[/QUOTE]
Mogę prosić o zdjęcia i cenę? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha']Mogę prosić o zdjęcia i cenę? :)[/QUOTE]
co do zdjęć - jest identyczny jak tutaj i tu był kupowany [url]http://germapol.istore.pl/pl,product,1312330,stol,trymerski,xxl,szary,blat,120x61x61,87,cm,z,regulacj,wysokosci.html[/url]
jest to dokładnie ten sam stół, jeśli bardzo Ci zależy zrobimy zdjęcia (jest teraz zawinięty w strecz i siedzi w piwnicy)

tak jak pisałam, był może użyty kilka razy bo mam takie 2 i ten posłużył mi kiedy tamten był na wyjeździe
cena 500zł

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Właśnie - czy ktoś z was znalazł może stół z dużym zakresem regulacji wysokości w cenie poniżej 1500? myślałam czy by nie zamówić gdzieś zwyczajnie podnośnika elektrycznego lub hydraulicznego i dokręcić do niego blat - może być taniej. Ktoś może próbował zrobić coś takiego? ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...