Jump to content
Dogomania

Zbiórka na ubranka dla psiaków


Nazwabez

Recommended Posts

[B]Akcja zima :):)

Rozpoczynam zbiórkę pieniędzy na materiały oraz dietę dla krawcowych (moja Babcia, Mama Michała - chociaż skromna bombonierka za poświęcony czas).

Materiały posłużą tak jak w zeszłym roku do uszycia ubranek dla psów w schroniskach.
...
Po zakupieniu materiałów i skromnych podarunków dla pomocnych rąk prześlę skan rachunków.

Wypiszę również po imionach (ew. ksywkach) kto ile dołożył. Jeżeli jakakolwiek złotówka zostanie ze zbiórki, przeznaczymy ją na jedzenie dla schroniskowych zwierzaków w Sopocie (rachunek za karmę również zeskanuję).

Poniżej można zobaczyć jak mniej więcej wyglądały ubranka w zeszłym roku (jest to rozmiar XS, prezentacja kot Stefan )

[URL]http://www.youtube.com/watch?v=Jh4Lzqn1Qeg[/URL]

W tym roku planujemy uszycie ubranek w bardziej uniwersalnym kolorze – żeby schroniskowi chłopcy mogli poczuć się choć trochę bardziej męsko (może jakaś czacha na plecach??) :D:D

JAK PRZEKAZAĆ PIENIĄŻKI?
- przelewem na konto tytułem "Ubranka" (dane do przelewu na prv)
- gotówką do rąk własnych za pokwitowaniem

Dlaczego ubranka?

W schroniskach jest bardzo wiele psiaków, które spędzają zimę na zewnątrz, pomimo tego, że ich krótka sierść nie pozwala na utrzymanie ciepłoty ciała. Nie ma wyjścia - schroniska są przepełnione.

Jedno ubranko na allegro kosztuje ok 40zł. W zeszłym roku udało nam się zebrać ok 210 zł za co uszyłyśmy ok 40 ubranek. Mała różnica w kosztach :):)

Ubranka szyte są na wzór tych z allegro, wyłożone są polarem, na wierzchu nieprzemakalny poliester.

Liczy się każda złotówka. Zapewniam, że zwierzaki będą za nią wdzięczne :):)

Chętnych zapraszam do mnie po szczegóły.

Dziękuję i pozdrawiam[/B]

[IMG]http://images50.fotosik.pl/1128/fe10f55fb8a3f5c1med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

W zeszłym roku zbiórka wśród znajomych i rodziny. Dostałam info, że ubranka nie zawsze się sprawdzają i nie wszystkie zwierzaki chcą je nosić... Nie wiem czy nie przekwalifikować zbiórki na coś co jest niezbędne zwierzakom. Co o tym myślicie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...