Jump to content
Dogomania

czy mozna strzyc psy nierasowe?:)


Gospella

Recommended Posts

nie jestem specjalistką, ale co za różnica w strzyżeniu rasowych lub nierasowych? Ja wzięłam ze schroniska mieszańca wyżła, chyba pudla pointiera z długim włosem, skołtunionym, brudnym i ostrzygłam do zera prawie, teraz ładnie odrasta.

Link to comment
Share on other sites

Karolina tak uwaza moja sasiadka ktora ma jakies 70 lat:crazyeye:Wiekszej bzdury nie slyszalam,przeciez dlugie wlosy zaslaniaja psu oczy,utrudniaja widzenie,to juz predzej przez to moze oslepnac,niestety takie infromacje trzeba dobrze przemyslec bo czasami ludzie takie glupoty gadaja ze az dziwne ze ktos moze cos takiego wymyslec.

Link to comment
Share on other sites

Muszę przyznać, że ja też się nad tym zastanawiałam :oops: Tzn. konkretnie chodziło mi nie o to czy w ogóle można strzyc tylko czy jak zaprowadziłabym moją kudłatą Gapę do salonu piękności piesków to czy pan/pani mnie nie wyśmieją. Gapa ma dłuższą sierść, a podobno zanim do mnie trafiła miała jeszcze więcej włosów tylko, że skołtunionych i została nieco podcięta nieprofesjonalnie, ale nie najgorzej ;) Sama odważyłam się tylko przyciąć nieco sierść nad "stopami", żeby nie deptała po tych kudłach i nieco mnie błota przynosiła do domu. Pomiędzy palcami już mi tak sprawnie nie poszło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lidan']Muszę przyznać, że ja też się nad tym zastanawiałam :oops: Tzn. konkretnie chodziło mi nie o to czy w ogóle można strzyc tylko czy jak zaprowadziłabym moją kudłatą Gapę do salonu piękności piesków to czy pan/pani mnie nie wyśmieją. Gapa ma dłuższą sierść, a podobno zanim do mnie trafiła miała jeszcze więcej włosów tylko, że skołtunionych i została nieco podcięta nieprofesjonalnie, ale nie najgorzej ;) Sama odważyłam się tylko przyciąć nieco sierść nad "stopami", żeby nie deptała po tych kudłach i nieco mnie błota przynosiła do domu. Pomiędzy palcami już mi tak sprawnie nie poszło.[/QUOTE]
Jak najbardziej możesz się udać do salonu. Nikt cię nie wyśmieje, wręcz przeciwnie ;)

Zrobią Ci jeszcze piękniejszego psa niż jest :lol:

Link to comment
Share on other sites

a wiecie mnie PAni prawie wysmiała, w dużym ośrodku;)
powiedziała, że takich psów sie nie strzyże stąd ten wątek załozyłam:)
i pojechalam do pani, która strzuże rasowce i bez problemów załatwiła mi psinke bardzo ładnie;)
także to niestety kwestia na kogo sie trafi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...