Jump to content
Dogomania

BIEGANIE Z PSEM......czyli canicross???


Diana14

Recommended Posts

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A co, będziesz w przyszłości sprawdzała, czy też poczujesz się gościnnie...? :wink:

Ale wiesz, Ty to tam się bedziesz czuła na pewno konkursowo ! 8)

Nie jestem pewna, czy Wy w ogóle łapiecie, o co mnie biega... :roll: :fadein:

Link to comment
Share on other sites

A tam, wygłupiam się słówkami bawiąc... :lol:

Ani ja, ani ZH nie mamy rodowodowych psów, więc na Klubówce byliśmy jako widzowie, więc gościnnie. :D

Natomiast Ty masz rodowodowe i na pewno będąc na Klubówce (tam wtedy też owczarki były) brałabyś udział w tym konkursie piękności (znaczy Twoje psy :wink: ) - więc konkursowo. :D

Link to comment
Share on other sites

Agappe!A Ty wiesz coś więcej na ten temat???

Coś tam może wiem, ale w porównaniu z ludźmi od haszczakó moja wiedza jest dość znikoma..

Może kieeedyś też będę brała udział w canicrosise, ale na razie to musze wymyślić jak przekazać mojemu psu o co mi tak właściwie chodzi..

Pas, amortyzator i szelki mamy tylko czasu chwilowo brak..mi znajomy zrobił gruby pas z regulacją na grubość za 75 zł, jeśl chcesz moge z nim pogadać, żeby Ci zrobił i ewentualnie na jakiejś wystawie Ci dam, chyba, że będzieszs wcześniej w wwa..

amortyzaor, szelki i obróżke też mam od niego..

Link to comment
Share on other sites

Jak to........wasze nierasowce???W życiu bym się nie domyśliła....no chyba, że Ty mie kantujesz.....

Ja oczywiście byłam.......zasypana robotą.....sekretarzowanie, biegi po ringach, papiery, dokumentacja i upał.....

Ale jednego z mioch maluszków wystawiała mam w klasie "baby"i dostał ocenę wybitnie obiecujący, I lok, Best Collie Baby 2003>A jego siostra taką samą ocenę i II lokatę.....więc było całkiem fajnie :)

Agappe!to ja jeszcze z mamą pogadam...

już wiem.......jak przyjedziesz do Łodzi to kupię :)

A masz może jakieś foto???Chciałabym looknąć jak to wygląda...

Link to comment
Share on other sites

A tam, wygłupiam się słówkami bawiąc... :lol:

Wciąga, prawda? :wink:

Wypowiedź na miarę ZH...........

Nie nadążasz? czy nie jesteś w temacie?

Jak to.....przecie mój temat to muszem być w temacie.....

A o cio chodzi :lol: :lol: :lol: ????

Agappe!Ja cały dzień na ringu byłam i nic sobie nie obejrzałam........

więc Ciebie też nie :cry:

Link to comment
Share on other sites

Agappe:

My tu powaznie rozmawiamy, a Ty o reniferach nawiazujesz, temat zmieniajac. Wstydz sie, dziewczyno!

Faktycznie, to sa Akatamskie, ale Himalajskie sa bardzo podobne, tylko chyba nieco lzejszej budowy. Poza tym ZH, po co Ty Dianie takie szczegoly tlumaczysz? Przeciez ona dla Zwiazku pracuje, to sobie szybciutko wszystko sprawdzi, prawda Diano?

Link to comment
Share on other sites

Wróciłam!!!!

Myślałam, że mnie w tym głupim szpitalu zatrzymają........

Mami ja sobie wszystko obcykałam :lol:

ZH...to skąd Ty taką rasę wytrzasnąłeś???Imporcik czy co???

Szczerze to nigdy o niej nie słyszałam..... :cry:

Ja mam taką jedną rasę która bardzo mi się podoba(nawet utrzymuję kontakt z hodowcami z Danii).Mam na myśli Saarloos Wolfhonda.....

chciałabym kiedyś sobie takiego(o umaszczeniu wilczastym)sprowadzić....

....marzenia..... :roll:

Jacek..a wiesz jaką byś sensację zrobił w ZK.......

Wojtas.....wszyscy mówią, że mam....takie w sam raz do całowania... :oops:

Dziękuję, że mogę "tu sobie bywać".....zależy mi na kontakcie z Wami :fadein:

Pozdrawiam, pozdrawiam, pozdrawiam!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Oczywiscie, ze importy.

Rasa oficjalnie zarejestrowana VKC Vietnamese Kennel Club, w Polsce sa trzy egzemparze + szczenieta. Wydaje mi sie, ze powinnas zlozyc na rece ZH szczere gratulacje, bo to on jest hodowca pierwszego miotu. Rasa jest dosc agresywna, karmi sie ja suchym pozywieniem z dodatkiem wegla i siarki. Tak mowila mi hodowczyni z Kuby, gdzie rasa jest bardzo popularna.

Wstyd, ze nie wiedzialas!

Link to comment
Share on other sites

O nie! Tego mi nie wmowisz! Jestem pewna, ze to Vietnamise, a nie jakas Venesuela! Zreszta tak jest napisane w Atlasie Ras Rzadkich wydawnictwa Zielony Domek.

Z Kuby znam Luccecinde - hodowla "Loo'l Pai Chi Vo". Poznalysmy sie dwa lata temu, jak dziewczyna hodowla jeszcze chomiki syryjskie. Na psy przerzucila sie calkiem niedawno, ale juz odnosi sukcesy na wystawach w Gwadelupie, Argentynie etc. Luce nie zna angielskiego, operuje tylko jezykiem kubanskim. Na szczescie, wymyslilysmy iz bedziemy porozumiewac sie za pomoaca alfabetu Morse (z harcerstwa pamietam) i jak na razie z pozytywnym skutkiem.

Wszystkie jej psy sa reproduktorami i maja testy na fokach i morsach. Biora udzial w "Cath the seal" - konkurencja polega na jak najszybszym obezwaldnieniu foki. Niektore osobniki robia to w przeciagu kilku sekund.

A i powodzenia z tymi fokami z lodzkiego ZOO. To milo z ich strony, ze zgodzili sie udostepnic. Ciekawa jestem czy pomogliby mojej kolezance, ktora hoduje rhodesian. Poszukuje duzego kota, aby sprawdzic reakcje szczeniat i suki.

Link to comment
Share on other sites

Wstyd, ze nie wiedzialas!

eeee.......no przecież nie jestem wszechwiedząca!!!

Nigdy nie interesowały mnie tego typu psy.Teraz trochę o samojedach rozmyślam..........

Jacek!Gratuluję, gratuluję, gratuluję!!!!!!!!!

Manu!Tobie również.....

I życzę wszystkiego czego chcecie(ależ ja jestem kochana...)

Pozdrawiam!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Rewelacyjnie!

Rozmawialam ze znajoma, i ona stwierdzila ze moze przychodzic noca, ba to nawet lepiej, poniewaz sprawdzi od razu orientacje w terenie przy niesprzyjajacych warunkach.

Diana ja proponuje porozmawiac z jakims specem z ZK podczas tych Waszych spotkan zwiazkowych i dowiedziec sie czy beda w stanie zalatwic sedziego, ktory podola tej rasie. Skoro mowisz, ze Jacek zrobiliby sensacje, to niech robi. Dajmy mu szanse!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...