Jump to content
Dogomania

psy DO ADOPCJI - potrzeba KARMY, ponad 20kg dziennie! prawie ZERO pomocy...


missiaa

Recommended Posts

[quote name='Malgoska']a co u Falki, masz jakies wiesci?[/QUOTE]
ostatnie wieści jakie mieliśmy wklejałam na wątek. Ostatnio nic nie wysyłali. Malgoska, gdybyś chciała to może mogłabym podać Ci maila do wł. Falki :) W końcu dziewczyny są siostrami, a jedni i drudzy właściciele "przyszywaną" rodziną. Mielibyście wieści z pierwszej ręki co u siostry słychać :P

[QUOTE=Middle'Dream;21709311]Witam wszystkich.Chciałam zapytać czy ktoś byłby zainteresowany organizacją bazarku?Mam kilka fantów,mogłabym przesłać zdjęcia na e-mail i wtedy ktoś bardziej doświadczony określi czy się na coś przydadzą :smile: Ja niestety nie potrafię wstawiać zdjęć i dlatego szukam pomocy w organizacji.Ewentualny dochód chciałam podzielić po 50 % między Akcję Sterylizację a missieek.Czy ktoś podejmie się stworzenia bazarku?[/QUOTE]

ja niestety usuwam się z dogo.

[quote name='barb']Jak się cieszę, że znależli dom i to razem !!! :cunao::cunao:
Mialam o nich zapytanie z tablicy w końcu pażdziernika 2013 r. i przekierowałam zainteresowaną osobę na Angelikę . W sumie na tablicy mieli 1477 wejść i 13 odsłon numeru telefonu. :lol: Czyli ogłoszenia do usunięcia ?[/QUOTE]

Tak znaleźli domek i bardzo fajnie trafili :) I przede wszystkim razem. Ja też je na naszej tablicy ogłaszałam.. nie było chętnych- kompletna cisza.. aż tu nagle wspaniały domek! :) Ogłoszenia jak najbardziej do usunięcia:)

Aha, kochani Kudlisia została na DT u Gosi(z FB) do której pojechała i z którą chodziła na konsultacje wet w sprawie łapki. Także pojechała i została już w DT u Gosi i szuka domku :) Na plakaty ( o znalezieniu suni ) które rozwieszałam nikt nie odpowiedział.

---
Kochani opuszczam dogo:( Przerosło mnie to co się czyta na różnych wątkach i mam dość już tego jadu, oszczerstw i awantur.
Gdyby coś zawsze wiecie gdzie nas szukać(bo została tu raptem garstka osób- samych znajomych praktycznie, więc w razie czego piszcie na FB, dzwońcie, lub piszcie maila: [email][email protected][/email]
Na FB lub na stronce będziemy informować jak jakiś kolejny psiak znajdzie domek :)
Tu skasowałam psiaki, bo z dogo chcę wycować się całkowicie, a więc i nie aktualizowałabym kto znalazł domek, a kto czeka. Tu znikam, ale jesteśmy na FB:)
Dziękuję każdemu kto był tu z nami w tych radosnych i smutnych chwilach, dziękuję każdemu kto wspierał psiaki, dziękuję za pomoc w sterylkach, ogłoszeniach czy karmie, dziękuje każdemu kto kupował na bazarku fanty i każdemu kto bazarki podrzucał.
Oczywiście rozliczeń odkąd przejęłam wątek nie kasuję.
I zawsze gdy będziecie mieć jakieś pytanko to śmiało piszcie lub dzwońcie :)
Przepraszam, nie gniewajcie się na mnie, ale prędzej czy później nastąpiłby ten moment, że czas pożegnać się z dogomanią:( A przecież poza dogo też możemy być w kontakcie :)
----

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...