Jump to content
Dogomania

Szkolenie w olsztynie?


Messiah

Recommended Posts

[quote name='saJo']
Juz dawno o tym nie rozmawiamy i nie mam ochoty o tym rozmawiac. Powtarzam kolejny raz, jesli uwazasz, ze ktos postepuje niezgodnie z regulaminem mozesz ten fakt zglosic moderatorowi.[/quote]

A ja nie mam ochoty rozmawiać o Twoich problemach. Interesuje mnie to, żeby nie przebijać się przez kilkadziesiąt stron fotek, których miejsce jest gdzie indziej,żeby przeczytać coś ciekawego. Nie biegam od razu ze skargą - wolę (jak to zrobiłem) zwrócić Wam najpierw uwagę i to zrobiłem. To, że jak tylko widzisz jakiś mój post zaraz zaczynasz jakieś dziwne tańce wyczyniać, to nie moja wina. I tyle.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Widze że Marciashka ma jakies problemy z fotkami zamieszczanymi na tym forum Mniemam iż jesteś miłośnikiem psów skoro wchodzisz na dogomanię i na pewno ostatnią rzeczą jaka przeszkadza jeśli ktoś kocha psy są ich zdjęcia Ponad to każda ze szkół z Olsztyna może również wstawiać fotki ze szkoleń Miloby się je oglądało i czytało na ten temat Przcież to forum jest na temat szkoleń w Olsztynie Bardzo lubię to forum i nic mi w nim nie przeszkadza z wyjątkiem nieprzyjemnych postów Marciashka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zawirka']Widze że Marciashka ma jakies problemy z fotkami zamieszczanymi na tym forum Mniemam iż jesteś miłośnikiem psów skoro wchodzisz na dogomanię i na pewno ostatnią rzeczą jaka przeszkadza jeśli ktoś kocha psy są ich zdjęcia Ponad to każda ze szkół z Olsztyna może również wstawiać fotki ze szkoleń Miloby się je oglądało i czytało na ten temat Przcież to forum jest na temat szkoleń w Olsztynie Bardzo lubię to forum i nic mi w nim nie przeszkadza z wyjątkiem nieprzyjemnych postów Marciashka[/quote]

A ja widzę, że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem, albo nawet nie zadałaś sobie trudu, żeby przeczytać posty. Jeśli "miłośnik psów" wg Ciebie to człowiek wstawiający dziesiątki fotek, to nie wiem, czy warto z Tobą polemizować :lol::lol::lol:, ale spróbuję.
Nie neguję wtawiania fotek (wskaż, gdzie piszę o tym, że nie powinno się wstawiać fotek na dogo), tylko [B]chcę, żeby fotki w temacie odpowiadały tematowi. [/B]Tak trudno to zrozumieć? Nie interesuje mnie Twój pies w wodzie czy na pomoście i spacerze, za to fajnie popatrzeć, jak się szkoli czy skacze na hopkach.
Np w temacie Wystawy jest o wiele więcej fot, ale odpowiadają tematowi. Załóżcie sobie oddzielny temat czy galerię na dogo i będzie po sprawie.

[quote]
Przcież to forum jest na temat szkoleń w Olsztynie [/quote]
Dokładnie, a nie na temat "30 odsłon psiego pyska", "Piesek na spacerku" itd. Jak zrozumiesz ten niuans, zrozumiesz sens forum i pisania na temat.

Aha, fleksję polecam - dopełniacz od "Marciashka" to "Marciashki", ale generalnie Twoja forma też mi się podoba :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zawirka']Mysle ze nie ma sensu wdawac sie z Toba w rozmowe bo ani ja Ciebie ani Ty mnie nie przekonasz Nakreca sie tylko niepotrzebnie wymiana coraz ostrzejszych wypowiedzi :shake:[/quote]

Szkoda, że trudno jest przekonać Cię do postępowania zgodnie z netykietą i regulaminem. To też kwestia szacunku dla tych, którzy wchodzą na ten topic i muszą się przebijać przez dziesiątki fotek, żeby znaleźć konkretne informacje.
I argument, że skoro pies jest na szkoleniu, to już uzasadnia wstawianie jego fot we wszystkich możliwych sytuacjach mnie nie przekona, bo za chwilkę któraś z Was odkryje, że przejeżdża na plac samochodem i zacznie wstawiać fotki samochodu.
Jak znajdę chwilę, to podstawie Waszych fotek pokażę Ci które foty są wg mnie ok, a które nie i tyle.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zawirka']Zachecam Ciebie do wstawienia fotek Twojego psa ze szkolen i nie tylko;)Chetnie popatrze:lol:[/quote]

W czasie treningów baaardzo rzadko mamy czas na robienie sobie fotek. Pewnie na agility macie inaczej, bo jeden pies na torze, reszta czeka. A fotki mojego psa z treningów, wystaw itp są na owczarek.pl w temacie "Pokaż swojego psa" - taki właśnie temat specjalnie do wstawiania fotek swoich psów :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Marciashka- mam nadzieje ze skonczyliscie wywody na temat Wiktora. Nie wiem kto to jest i nie wiem po co wyciagasz jakies ,,wasze sprawy'' w tym temacie? Mi sie nie chce przelazic przez kilkanascie stron czytajac o czyims zyciu,ukladach itp tak samo jak Tobie przez zdjecia. Moze zalatwcie sobie to na priv?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='acroba']Marciashka- mam nadzieje ze skonczyliscie wywody na temat Wiktora. Nie wiem kto to jest i nie wiem po co wyciagasz jakies ,,wasze sprawy'' w tym temacie? Mi sie nie chce przelazic przez kilkanascie stron czytajac o czyims zyciu,ukladach itp tak samo jak Tobie przez zdjecia. Moze zalatwcie sobie to na priv?[/quote]

Jak widzisz temat dotyczy szkolenia w Olsztynie - nie wiem, co Cię tak zainteresowało, skoro mieszkasz gdzieś na Dolnym Śląsku, nie znasz nas i zabierasz głos. Nie wiem, jaki masz w tym cel, i w sumie niewiele mnie to interesuje. To po pierwsze. Po drugie - to akurat nie ja wyciągnąłem "nasze sprawy" - przeczytaj dokładnie. Po trzecie - temat usnął prawie 2 tygodnie temu, a tu nagle wyskakuje z umoralnianiem ktoś z dolnośląskiego - nie masz ciekawszych tematów?
Ciebie nie musi interesować Wiktor, natomiast wielu z nas tak, bo jest on poważną częścią olsztyńskiego świata szkoleniowego (zresztą nie zagląda na fora i ma je w nosie).
Wyluzuj, przyjacielu, to dobrze robi podobno.

Link to comment
Share on other sites

wnosze swoje piec groszy w ta cala bzdurna dyskusje, zdjecia jak zdjecia, chociaz uwazam,ze jak ktos ma wolny internet to moze przez to duuzo dluzej wladowywac cala strone,ktora go interesuje. Natomiast co do szkolen w Olsztynie, kazdy szkoli tak jak potrafi, wiec wywlekanie ze ktos cos pare miesiecy temu zrobil zle to tak jakbym nagle wyciagnal fakt,ze kogos kiedys widzialem zdrowo nawalonego idacego ulica i w zwiazku z tym bede mu dosrywal bo czemu by nie, to byl jedynie przyklad. Jak jak mam problem z psem to kieruje pytanie bezposrednio do SaJo bo psa zna i nie musze tego robic publicznie na dogomanii ,wystarczy ,ze mam do niej konrketny kontakt w postaci komorki czy gg. A co do tego,ze ktos z dolnegoslaska jest to jeszcze nie oznacza,ze nie zna SaJo czy Wiktora ja tam raz w zyciu mialem do czynienia z jego szkoleniem i nic na ten temat nie powiem bo pies nie byl moj wiec tylko robilem za zastepstwo kogos kto nie mogl byc na szkoleniu z psem schroniskowym, natomiast moge poprzec inicjatywe ktora jest w schronisku w Olsztynie polegajacej na tym,ze Wiktor szkoli psy schroniskowe acz nie za darmo, ale mysle,ze jakby sie zglosili do SaJo to ona tez by szkolia pies jest pies. Tyle moich wywodow. Jak macie problemy to znaczy Marciashka i SaJo to nie sadze,ze watek o szkoleniu jest najlepszym miejsce na wywlekanie swoich animozji, po to macie wiadomosci prywatne. Mnie akurat malo interesuje,ze sie klocicie bo tak na dobra sprawe znam tylko SaJo , a Marciashka widzialem raz w zyciu .

TAK TERAZ MOZECIE MNIE ZLINCZOWAC :D

Link to comment
Share on other sites

Marciashka napisal:
[QUOTE]Jak widzisz temat dotyczy szkolenia w Olsztynie - nie wiem, co Cię tak zainteresowało, skoro mieszkasz gdzieś na Dolnym Śląsku, nie znasz nas i zabierasz głos. Nie wiem, jaki masz w tym cel, i w sumie niewiele mnie to interesuje. To po pierwsze. Po drugie - to akurat nie ja wyciągnąłem "nasze sprawy" - przeczytaj dokładnie. Po trzecie - temat usnął prawie 2 tygodnie temu, a tu nagle wyskakuje z umoralnianiem ktoś z dolnośląskiego - nie masz ciekawszych tematów?[/QUOTE]
:crazyeye:
Extra podejscie masz.
Masz racje nie znam Was i dlatego nie chce czytac czyjejs prywaty na publicznym forum-dziwne?

Mam sie nie wcinac bo z dolnoslaskiego jestem? Super.
A dlaczego tu wchodze? Bo to forum publiczne?
Bo mam hodowle i psy ode mnie ida w Polske?
Bo chce wiedziec gdzie w Polsce moge przyszlemu wlascicielowi polecic szkolenie?
Widzisz w tym cos zlego?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='acroba']Marciashka napisal:

:crazyeye:
Extra podejscie masz.
Masz racje nie znam Was i dlatego nie chce czytac czyjejs prywaty na publicznym forum-dziwne?

Mam sie nie wcinac bo z dolnoslaskiego jestem? Super.
A dlaczego tu wchodze? Bo to forum publiczne?
Bo mam hodowle i psy ode mnie ida w Polske?
Bo chce wiedziec gdzie w Polsce moge przyszlemu wlascicielowi polecic szkolenie?
Widzisz w tym cos zlego?[/quote]

Jezu, czasami ręce opadają....
Masz prawo byc na forum, tego nie neguję, jednak wytłumacz mi, z jakiej racji kierujesz swoje żale akurat do mnie w pierwszym swoim poscie tutaj? [URL="http://www.dogomania.pl/forum/11088233-post1782.html"]Tutaj jest link [/URL]do postu, gdzie akurat nie ja, a ktoś inny wyciąga tzw. "nasze sprawy". Masz problem - zwróć się gdzie indziej. Poza tym nie znasz chyba znaczenia slowa "prywata" :lol:. Wybacz, ale osądzanie "via net" sporów w Olsztynie z Dolnego Śląska trąci trollizmem. A jeśli masz hodowlę i polecasz szkolenie w odległym mieście na podstawie postów na dogomanii, choć, jak przyznajesz, nie znasz szkoleniowców, to wybacz, ale współczuję odbiorcom Twoich psów. A na marginesie - ile psów z Twojej hodowli jest w Olsztynie i okolicach?

[B]Rafal84 - [/B]wyżej podałem linka do postu, w którym ktoś inny zaczął wyciągać swoje żale w odpowiedzi na moje zastrzeżenia co do masy fot - więc nie do mnie nominalnie powinny byc adresowane gorzkie żale ze śląska :lol: I moje zastrzeżenia co do fot nie dotyczą ich wagi, choć innych to może wkurza,(ja z internetu korzystam z 6 megabitów asynchronicznie i 2 mega synchronicznie na światłowodzie), a zerowej wartości większości zdjęć dla tematu - co na temat szkolenia mówi kilkanaście ujęć psiego pyszczka czy fotki ze spaceru? Pomijam nikły komfort podczas wczytywania fot, kiedy paski przewijania skaczą jak głupie podczas ładowania dziesiątek zdjęć.
Chciałeś lincz - to masz :diabloti::lol::mad::evil_lol:

I na koniec - do ewentualnych aktywistów z Kazachstanu, Małopolski, Pomorza i Albanii - zanim ktoś z Was zechce zabierać głos w sprawie "kto zaczął", proponuję uważniej i ze zrozumieniem czytać posty.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Wtajcie:)))Jestesmy wlasnie po pierwszym spotkaniu indywidualnym z sajo i od jutra zaczynamy szkolenie grupowe:)))Jestesmy bardzo zadowoleni, gdyz nasz Negrus nie jest wale taki glupiutki:)))To bardzo madry piesek ktory za jedzenie zrboi wszystko:)))Sajo ma super podejscie do psow i wiemy juz ze decyzja odnosnie szkoleniowca byla dobrze podjeta:)))Pozdrawiamy wszystkich:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Zamiast sms-owo to forumowo
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt :multi: Zdrowia, szczęścia, pomyślności oraz dobrych kości (to tak dla psów ;) ) Powodzenia w dogadywaniu się z psiakami i sukcesów w sportach :)

Życzą
Renata, Fiona i Saba :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

to troche odswiezamy i dajemy znac, ze wciaz cwiczymy ;] .
[img]http://lh3.ggpht.com/_HJv0epTiDqo/SdixELFi2TI/AAAAAAAAAJ4/uPtfRHgNq9w/Image5.jpg[/img]

jedno na zachete, reszta tutaj: [url=http://picasaweb.google.com/opieprz.mnie/31032009#]klik[/url]

Link to comment
Share on other sites

Leserstwo się szerzy!!!!:mad: I piękne zdjęcia waszej dzisiejszej nieobecności nie zrekompensują:shake: Zamiast na trening to do szkoły się poszło!!!:mad: Ładne rzeczy się dzieją:diabloti:;)
Butelkonosy B dziękuję za zdjęcia- zwłaszcza jak mu palma do łba uderza:D:D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Witam wszystkich psiakomaniaków.
Moglibyście mi polecić jakieś dobre szkolenie posłuszeństwa?
Z tego co tu przeczytałam to polecacie [B]saJo[/B]. Mogłabyś napisać gdzie dokładnie odbywają się Twoje szkolenia i ile kosztują? Odbywają się w grupach czy indywidualnie? I czy w ogóle masz czas zająć się kolejnym psiakiem? Dodam, że ma ona już dwa lata. Mam nadzieję, że nie jest już za późno?
I jeszcze jedna sprawa: słyszałam, że psy ze schroniska (Maja jest adoptowana) mają jakieś zniżki albo i bezpłatne szkolenia. Ile jest w tym prawdy?
Z góry dzięki za wszelkie informacje ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Catharina']Witam wszystkich psiakomaniaków.
Moglibyście mi polecić jakieś dobre szkolenie posłuszeństwa?
Z tego co tu przeczytałam to polecacie [B]saJo[/B]. [/quote]

Gwoli scislości - nie wszyscy polecają sajo :evil_lol: Ja polecam Wiktora Kubiaka ( tutaj [URL="http://www.dogland.net.pl"]strona z kontaktem [/URL] ).

pozdr

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

witam! wracam do tematu, mam na DT psiaka ze schroniska. do ludzi anioł, posłuszny itd. ale rzuca się na inne psy. lubi suczki, niestety psiaki nie bardzo. Mimo to, jeśli mówię "zobacz jaki ładny piesek", nie atakuje, patrzy tylko na mnie, czy ma moją akceptację. mimo to chodzi cały spięty przy psie, a ja mam spocone dłonie,czy aby nie rzuci się do gryzienia (psiak to mieszkanka boksera i amstaffa). aha, pies najprawdopodobniej był bity w poprzednim domu, jest bojaźliwy. więc nie mam zamiaru wysyłac go na szkolenie, gdzie jest używana jakakolwiek przemoc za drobne psie przewinienia. taki stan faktyczny. i pytanie - gdzie n ajlepiej udać się z nim na szkolenie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Barkelona']witam! wracam do tematu, mam na DT psiaka ze schroniska. do ludzi anioł, posłuszny itd. ale rzuca się na inne psy. lubi suczki, niestety psiaki nie bardzo. Mimo to, jeśli mówię "zobacz jaki ładny piesek", nie atakuje, patrzy tylko na mnie, czy ma moją akceptację. mimo to chodzi cały spięty przy psie, a ja mam spocone dłonie,czy aby nie rzuci się do gryzienia (psiak to mieszkanka boksera i amstaffa). aha, pies najprawdopodobniej był bity w poprzednim domu, jest bojaźliwy. więc nie mam zamiaru wysyłac go na szkolenie, gdzie jest używana jakakolwiek przemoc za drobne psie przewinienia. taki stan faktyczny. i pytanie - gdzie n ajlepiej udać się z nim na szkolenie?[/QUOTE]

Do kogoś doświadczonego, czyli Wiktora Kubiaka (jest w poniedziałki i wtorki od 18.00 na stadionie przy Artyleryjskiej - będzie w przyszłym tygodniu). 4 czerwca będzie chyba na Starym Mieście podczas prezentacji olsztyńskiego Schroniska. W razie potrzeby daj znać na PW, dam numer do niego.

pozdr

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...