Jump to content
Dogomania

Szkolenie w olsztynie?


Messiah

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

SaJo jeśli nie robilaś jeszcze zamówienia to ja oprócz tych dwóch gryzaków chciałabym poprosić dla Gabra piłeczke na sznurku, miekka, o odpowiedniej średnicy - pewnie bedziesz wiedziała najlepiej jaką:p jak nie bedzie kosmicznie droga to możesz wziąc dwie nawet. w tym olsztynie to:angryy::angryy::angryy:, zresztą nie mam czasu latac i szukać. I potwierdź prosze czy pozorant jest na 16 na stadionie jutro, bo ktoś z nas na pewno bedzie. u kogo wy byliście na tym tropieniu wczoraj??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alantani']SaJo jeśli nie robilaś jeszcze zamówienia [/quote]

Zamowienia jeszcze nie robilam, wiec JESLI KTOS JEST CHETNY NA COS Z [URL="http://www.gappay.pl"]www.gappay.pl[/URL] TO PROSZE DAC ZNAC DO PIATKU!!

[quote name='alantani']to ja oprócz tych dwóch gryzaków chciałabym poprosić dla Gabra piłeczke na sznurku, miekka, o odpowiedniej średnicy - pewnie bedziesz wiedziała najlepiej jaką:pjak nie bedzie kosmicznie droga to możesz wziąc dwie nawet. [/quote]

Pileczke trzeba zamowiec w krakvecie, kosztuje kilka zlotych. Wlasnie robie zamowienie, wiec ci wezme dwie.

[quote name='alantani']w tym olsztynie to:angryy::angryy::angryy:, zresztą nie mam czasu latac i szukać.[/quote]

No ja juz nawet nie atam, bo to sie mija z celem :angryy:

[quote name='alantani']I potwierdź prosze czy pozorant jest na 16 na stadionie jutro, bo ktoś z nas na pewno bedzie.[/quote]

Yes, zaczynamy od 15:00 od Gnojka, wiec mozecie przyjsc wczesniej, a jesli nie dacie rady, to badzcie o 16:00

[quote name='alantani']u kogo wy byliście na tym tropieniu wczoraj??[/quote]

:cool1: a o szo choziiii??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alantani']bo mikołaj chyba zostawił tej pani pod płotem kupe Gabra w worku:oops: mial zabrać po wszystkim i se tam ją położył i zapomniał:oops:[/quote]

Mysle, ze teraz powinien tam jechac i ja sprzatnac :cool1:

Zamowilam pileczki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']Mysle, ze teraz powinien tam jechac i ja sprzatnac :cool1:

Zamowilam pileczki...[/quote] nie wygooopiaj sie:cool1: mialam wrażenie że to może ktoś z forum tutaj to bym napisała takie małe słówko "przepraszam" - nie jest miłe zostawianie komuś psiej sraki na posesji:cool1: mikołaj był zachwycony miejscem:p ale pies jakiś taki mało zmeczony wrócił - jest coraz gorzej... a kiedys było tak pieknie... wystarczył mały spacerek... A wiesz może gdzie w olsztynie sie kupuje najtaniej kropelki przeciwkleszczowe?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alantani']nie wygooopiaj sie:cool1: mialam wrażenie że to może ktoś z forum tutaj to bym napisała takie małe słówko "przepraszam" - nie jest miłe zostawianie komuś psiej sraki na posesji:cool1: [/quote]

Oni maja zajecia na 9:00, wiec mozesz zostac w przyszlym tygodniu i przeprosic, poza tym prawdopodobnie niedlugo przyjdzie na przedszkole z malym, groznym rottweilerem :razz:

[quote name='alantani']mikołaj był zachwycony miejscem:p [/quote]

nie tylko on....

[quote name='alantani']ale pies jakiś taki mało zmeczony wrócił - jest coraz gorzej... a kiedys było tak pieknie... wystarczył mały spacerek... [/quote]

:cool1:

[quote name='alantani']A wiesz może gdzie w olsztynie sie kupuje najtaniej kropelki przeciwkleszczowe?[/quote]

Ja kupuje na poliklinie, mnie tam znaja, wiec dostaje znizke. Taniej jest chyba w necie, ale niestety nie znalazlam w necie advantixu, a Frontline u Bolsa nie dziala :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marciashka']Kropelki na kleszcze chyba najtaniej w biofarmie - Fiprex 3 aplikatory w kartonie wychodzi calkiem znosnie - nastepnym razem chyba sie po prostu zlozymy na np 3 psy i juz.[/quote]
ale wygląda na to że każda zakrapla czym innym:p Gabro dostaje Frontline, chyba jest nieźle - tzn. znajduje na nim kleszcze czasem ale takie niemrawe. No chyba ze naprawde dobrze działający na psa środek powoduje że kleszczy nie ma wcale - to ja prosze bardzo, moge spróbować czegoś innego, możemy kupic jakieś pudło razem.
[B]saJo[/B], no mikołaj mówił właśnie że tam jakaś malutka czarna kluseczka była:loveu::loveu::loveu: szkoda że mnie tam nie było, oczywiście dlaczego...??? oczywiście z powodu mojego znienawidzonego przedmiotu na litere "b":angryy::angryy::angryy::mad::mad: lece sie uczyć, dziekuje za zamówienia i do zob jutro:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alantani']ale wygląda na to że każda zakrapla czym innym:p Gabro dostaje Frontline, chyba jest nieźle - tzn. znajduje na nim kleszcze czasem ale takie niemrawe. No chyba ze naprawde dobrze działający na psa środek powoduje że kleszczy nie ma wcale - to ja prosze bardzo, moge spróbować czegoś innego, możemy kupic jakieś pudło razem.[/quote]

Fiprex ma ta sama substancje czynna co Frontline. A niemrawe kleszcze, znaczy preparat dziala :cool1:


[quote name='alantani'][B]saJo[/B], no mikołaj mówił właśnie że tam jakaś malutka czarna kluseczka była:loveu::loveu::loveu: szkoda że mnie tam nie było,[/quote]

Byla, ale wredne baby zostawily mikolaja z boorkami i poszly zachwycac sie mala kluseczka, a ciocia saJo robila z malej czarnej kluseczki, groznego rottweilera :cool1:

[quote name='alantani']oczywiście dlaczego...??? oczywiście z powodu mojego znienawidzonego przedmiotu na litere "b":angryy::angryy::angryy::mad::mad: [/quote]

To nie tylko Twoj znienawidzony problem...saba tez ma jazdy z biochemia :shake:

[quote name='alantani']lece sie uczyć, dziekuje za zamówienia i do zob jutro:p[/quote]

Czyli jednak ty przychodzisz robic z Gabra wstretna bestie rzucajaca sie na biednego pozorancika :razz: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']oszz, ty sledziu :cool1:[/quote]
śledź to jestem ja, bo ja jestem z Gdyni:eviltong: na pozorancie bedziemy obydwoje, bo ja to musze zobaczyc na własne oczy, a mikołaj tez nie chce odpuścić:p, no chyba że mu przejdzie do jutra. Ja w każdym razie bede na pewno.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='umok']a co wy na to zeby zrobic ognisko z zimnymi browarami i atrakcja glowna pieczonym jamnikiem na roznie :D ponoc paskudny jest to co tam sie bedzie przejmowac :D a ognisko to tak serio mysle zebysmy mogli zrobic :)[/quote]
my pieczonego jamnika nie skosztujemy bo jesteśmy wegetarianami:eviltong: ognisko bardzo chetnie, ale ja to dobiero po sesji bo na razie to....:flaming::wallbash::grab:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...