Jump to content
Dogomania

Szkolenie w olsztynie?


Messiah

Recommended Posts

[quote name='Barkelona']Marciashka dzęki za odpowiedź :) słyszałam o Panu Kubiaku, jeden z czołowych szkoleniowców. tylko czy on stosuje szkolenie metodą negatywna?[/QUOTE]

Mój pies podskakuje z radości na widok Wiktora, a droga na plac to radosne skomlenie i ekscytacja w samochodzie. Czy stosuje metody tzw. negatywne? Jasne, bo czasem tak trzeba - nie wszystkie psy można "wyklikać", ważne jest też to, z jakim psem ma do czynienia, bo metody dobiera do psa, a nie odwrotnie :-) Warto żebyś przeczytała ten post: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/200872-Negatywy-pozytywu-pozytywy-tradycji-czyli-%C3%A2%C4%8F%C5%BC%CB%9D%C4%8F%C5%BC%CB%9DMam-psa-chcia%C5%82bym-go-szkoli%C4%87-co-wybra%C4%87[/URL] - polecam, bo rozwiewa wiele mitów.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki za link, przeczytam ten artykuł na pewno, bo szczerze powiem, że mam dylemat która z metod jest lepsza. Tak czy inaczej z Tweojego opisu zajęcia u pana Kubiaka wyglądają dobrze. Podejrzewam, że trzeba będzie z psiakiem pójść na zajęcia próbne i zobaczyć czy to odpowiednie dla niego.. no i dla nas :D

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 1 year later...

Odświeżam temat :)
Poszukuję szkoleniowca w Olsztynie, w grę wchodzą jedynie metody POZYTYWNE! Chciałabym zapisać się na szkolenie z moim owczarkiem szetlandzkim, ale wiele opinii na temat osób najłatwiejszych do znalezienia bardzo zniechęca. Stąd moja prośba o aktualne informacje i ewentualne namiary na szkoleniowców działających w obrębie miasta (nie mam samochodu, więc dojechać mogę wyłącznie autobusem) których możecie polecić :)
Z góry dziękuję za podpowiedzi :D

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 9 months later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...