Jump to content
Dogomania

Konający w krzakach pies w pętli z łańcucha. Nutek ma dom jak marzenie u p.Ani !


togaa

Recommended Posts

Halo, halo ! :)
mam nowe fotki NUTKA ! Zobaczcie jaka PRZEMIANA ! :)
[B]Jest piękny, dostojny i nosi ogon do góry !!!!!! [/B]
A pamiętacie jak miał ten ogonek przyklejony do brzuszka ?

[IMG]http://img528.imageshack.us/img528/2241/nutekwds001a.jpg[/IMG]

Wieści z cudownego domu są takie : :)
Nutek nie boi się już aparatu z bliska, ma się coraz lepiej i wyobraźcie sobie - pięknie, basowo szczeka na dzwonek do drzwi i obcych :multi: Zmężniał. Spokojnie i pewnie wychodzi do ogrodu, wącha sobie spokojnie, a nie jak wcześniej szybkie siku i pędem do domu. :) Nie boi się już głosów sąsiadów zaa ogrodzenia i głosu kosiarki. Jest spokojniejszy i dużo pewniejszy. :)
Zaczyna zachowywać się jak normalny pies, a nie jak przerażona kupka strachu jaki był.
W domu pojawił się nowy lokator - mały, ślepy Rudek. Nutek niestety narazie nie przejawia wielkiej sympatii do niego. :-/
Ale się dotrą chłopaki. Taki troszkę niewdzięczny Nutuś jest, bo jak on przyjechał do domu, to Cyguś i Pusiek go przyjęli pięknie. Nie zrewanżował się Nutek takim przyjęciem Rudkowi. Ale mam nadzieję niedługo się to zmieni.
Nutek lubi się bardzo z kotami. :) I broni je, gdy Rudek do nich podchodzi. :)

[B][COLOR=#0000ff]NUTEK JEST SZCZĘŚLIWY ![/COLOR]
[/B]
Mam jeszcze zdjęcie Nutka na psim fotelu na tel. Jak ściągnę na komputer, też wstawię.

Edited by tobciu
Link to comment
Share on other sites

[B]Jakiż on piękny:-) !!!!! pani Ania to cudotwórczyni!!!!! Tak bardzo chciałabym pojechać odwiedzić Nutka i Panią Anię juz prawie mi sie to udało ale jak zwykle przy takiej ilości zwierzyńca jaki mam i przy naszych dzieciaczkach zawsze musi sie coś wygarzyć:-( ale co sie odwlecze to nie uciecze!!! :-)
NUTKU- jesteś cudowny a twoja Pańcia i jej synowie to Aniołowie:-)[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ihabe'][B]Jakiż on piękny:-) !!!!! pani Ania to cudotwórczyni!!!!! Tak bardzo chciałabym pojechać odwiedzić Nutka i Panią Anię juz prawie mi sie to udało ale jak zwykle przy takiej ilości zwierzyńca jaki mam i przy naszych dzieciaczkach zawsze musi sie coś wygarzyć:-( ale co sie odwlecze to nie uciecze!!! :-)
NUTKU- jesteś cudowny a twoja Pańcia i jej synowie to Aniołowie:-)[/B][/QUOTE]

Tez myśle ,że Państowo od Nutka to Aniołowie ,jeszcze wzieli ślepego pieseczka ,jak cudownie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Mnie tez uderzyła właśnie ta bijąca z niego [B]godność ![/B]

Wspaniały pies, cudowni ludzie. Ech....[/QUOTE]

[quote name='ihabe'][B]nie moge się na nie napatrzeć!!!! :-) Jest cudowny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/QUOTE]

:) Domek mówi, że to taka miła przyjemność patrzeć na niego i widzieć jak się zmienia normalnego psa :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

[quote name='tobciu'][B]Nutku, oby nadchodzący rok przyniósł Ci nowy, ciepły, kochający dom i człowieka co nigdy, przenigdy nie da Ci krzywdy zrobić.[/B][/QUOTE]

Tak sobie wątek przeglądam, bo robię porządki w zdjęciach i patrzę jakich zdjęć nie mogę usunąć i widzę swój post.
:) o.. i choć raz spełniło mi się życzenie :)

A mam nowe zdjęcie Nutka :) Potem wstawię.

Link to comment
Share on other sites

mam nadzieje, ze Nutek sie nie obrazi

[SIZE=4]Rubik [/SIZE][B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]PILNIE SZUKA DT.[/COLOR][/SIZE][COLOR=#000000][SIZE=4]Ten maluszek ma szanse chodzic! Osoby odpowiedzialne za pieska gwarantuja wszelka pomoc. Czy ktos przyjmie Rubika?
[/SIZE][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232395-SPARALIŻOWANY-SZCZENIAK-pilnie-szuka-domu!!!-Inaczej-zostanie-UŚPIONY!!/page7"][SIZE=4]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232395-SPARALIŻOWANY-SZCZENIAK-pilnie-szuka-domu!!!-Inaczej-zostanie-UŚPIONY!!/page7[/SIZE][/URL]

[/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=4]POMOCY!!![/SIZE]
[IMG]http://i45.tinypic.com/108cys9.jpg[/IMG]
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 months later...
  • 3 months later...

dzięki za zainteresowanie.
Nuncek ma sie wspaniale, jest królem życia, bawi się swoją ulubioną gumową świneczką wietnamską i śpi na poduszce z Ikei.
Ma trzech towarzyszy, w tym 2 ślepaki, ale nimi nie przepada, za to lubi swojego kolege psa Cygusia :) którego usiłuje zachęcić do zabawy, ale Cyguś stary nie jest zbyt chętny i zabawa trwa 3 sekundy.


[quote name='Czorcik']a co tam u Nutka ? :D[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamb']Wspominałam dziś Nuncka bo znowu jadę do Radziejowic.[/QUOTE]

Tylko nie wybieraj się już tam na żadne spacery.....

[QUOTE]dzięki za zainteresowanie.
Nuncek ma sie wspaniale, jest królem życia, bawi się swoją ulubioną gumową świneczką wietnamską i śpi na poduszce z Ikei.
Ma trzech towarzyszy, w tym 2 ślepaki, ale nimi nie przepada, za to lubi swojego kolege psa Cygusia :smile: którego usiłuje zachęcić do zabawy, ale Cyguś stary nie jest zbyt chętny i zabawa trwa 3 sekundy.
[/QUOTE]

Miło czytać takie wieści..
Jak w bajce....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...