Jump to content
Dogomania

Konający w krzakach pies w pętli z łańcucha. Nutek ma dom jak marzenie u p.Ani !


togaa

Recommended Posts

[quote name='lajla2009']Powiem więcej... ponoć Nutek jadł z kotem z jednej miski :cool3:, a ogon w górze to już szczyt marzeń :sweetCyb:. Mam przyjemność pracować z młodszym synem p. Ani- Mateuszkiem, więc mam wieści na bieżąco z pierwszej ręki :bigcool:. Wszystko zmierza ku dobremu! Brawo dla p. Ani i Wojtka!
Pozdrawiam :hand:.[/QUOTE]

Ale super wiesci !! :)
Swiat jest maly :)
Kochana to uracz nas czasem jakimis wiasciami. :)
My jestesmy w kontakcie z domem i najchetniej bysmy dzwonily 3 razy dziennie zapytac sie : i jak Nutus ?
A to mogloby byc na dluzsza mete meczace. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lajla2009']Powiem więcej... ponoć Nutek jadł z kotem z jednej miski :cool3:, a ogon w górze to już szczyt marzeń :sweetCyb:. Mam przyjemność pracować z młodszym synem p. Ani- Mateuszkiem, więc mam wieści na bieżąco z pierwszej ręki :bigcool:. Wszystko zmierza ku dobremu! Brawo dla p. Ani i Wojtka!
Pozdrawiam :hand:.[/QUOTE]

Cudowne wiadomość ale jak moze byc inaczej jak Nutek jest cudownych ludzi.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Panią Anią i mam cudowne wiadomości. Nutek bawi się jak szczeniaczek, macha ogonem, kradnie i podrzuca skarpetki. Biega, podskakuje, zachęca inne zwierzęta do zabawy. Kwota, która została po nim w spadku (610zł), nie będzie mu potrzebna. Pani Ania powiedziała, że poradzi sobie z kosztami kastracji (będzie w marcu).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamb']Rozmawiałam z Panią Anią i mam cudowne wiadomości. Nutek bawi się jak szczeniaczek, macha ogonem, kradnie i podrzuca skarpetki. Biega, podskakuje, zachęca inne zwierzęta do zabawy. Kwota, która została po nim w spadku (610zł), nie będzie mu potrzebna. Pani Ania powiedziała, że poradzi sobie z kosztami kastracji (będzie w marcu).[/QUOTE]

Te same , cudowne wiadomości mam od [B]ihabe[/B] która również rozmawiała z[B] p.Anią[/B] .

Miłość czyni cuda !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Osobiście słyszałam przez telefon jak Nutek szczeka:-) Ależ on ma basssa :-) popłakałam się gdy rozmawiałam z Panią Anią, potem jeszcze Pan Wojtek przysłał mi maila o postepach Nutka:-) Dla takich chwil warto czasami żyć:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czorcik']pisałam rzadko , ale pilnie śledziłam losy Nutka .
To jedna z najwspanialszych adopcji :):)[/QUOTE]

oj tak:-) Oj tak:-)

a ja zapraszam na nowy wątek mojej tymczasowiczki starutkiej, głuchej i niewidomej suni:-( czy ona też ma szansę na taką adopcję jak Nutuś?
chyba raczej nie:-(

[url]http://www.dogomania.pl/threads/224297-Niewidoma-g%C5%82ucha-chora-staruszka-czy-ma-jeszcze-szans%C4%99-na-dom[/url]

Link to comment
Share on other sites

w poniedziałek rozmawiałam z Pania Anią:-) U Nutka same zmiany na lepsze, jest coraz odważniejszy. Bardzo chce sie bawic z kotami:-) ładnie je, wychodzi do ogródka ale nie na długo, jednak jeszcze lepiej czuje się w domu, bezpieczniej.
Zostaje w domciu sam z psiakami i kotami. Nie niszczy ale zaczął czytać książki:-) Jedna tak mu sie spodobała, że ją pożarł:-) Zabrał sie też za Pismo Świete ale obszedł sie z nim łagodnie.

Prawdopodobnie w tym tygodniu bedzie kastrowany! Trzymamy kciuki!!!!

Jestem niesamowicie szczęśliwa:-) !!!! :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ihabe']w poniedziałek rozmawiałam z Pania Anią:-) U Nutka same zmiany na lepsze, jest coraz odważniejszy. Bardzo chce sie bawic z kotami:-) ładnie je, wychodzi do ogródka ale nie na długo, jednak jeszcze lepiej czuje się w domu, bezpieczniej.
Zostaje w domciu sam z psiakami i kotami. Nie niszczy ale zaczął czytać książki:-) Jedna tak mu sie spodobała, że ją pożarł:-) Zabrał sie też za Pismo Świete ale obszedł sie z nim łagodnie.

Prawdopodobnie w tym tygodniu bedzie kastrowany! Trzymamy kciuki!!!!

Jestem niesamowicie szczęśliwa:-) !!!! :-)[/QUOTE]

cudnie cudnie

Link to comment
Share on other sites

Gdyby któraś cioteczka miała ochotę zajrzeć na bazarek dla Denisa - zapraszam :)

[url]http://www.dogomania.pl/threads/224253-DENISOWY-KRAMIK-bluzki-cd-dvd-ksi%C4%85%C5%BCki.-Do-23.03.12-22-godz[/url].

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/224253-DENISOWY-KRAMIK-bluzki-cd-dvd-ksi%C4%85%C5%BCki.-Do-23.03.12-22-godz."][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/368/denisbazar1aa.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

wieści sprzed tygodnia z domu :

"przesyłam najnowsze zdjęcia Nutusa:) na podwórku i pod biurkiem w legowisku, gdy Pusia przyszła do niego w odwiedziny! i połozyła się na nim. Był nieco zmieszany.
Poza tym ma się coraz lepiej, chodzi już na wyprostowanych łapach, nie kuli ogona pod siebie, jest coraz mniej przestraszony.
Dziś mama mi przekazała, że chce bawić się z kotami, chodzi za nimi, wącha; one też sie interesują, ale nie wszystkie - od Foxa dostał na dzień dobry po pysku łapą, bo rudy nie lubi takich psich bliskości.
Za to kocurka wykazuje chęć i łasi się do niego, jak do pozostałych psiaków. (...)
Podobno zachowuje się jak mały piesek i chce się bawić - zastanawiamy się nad zakupem dla niego jakiejś zabawki do gryzienia.
Wczoraj wieczorem zaczął też głośno szczekać zachęcony przez psy z telewizora, a dziś podczas wyjścia zrobił sam kupę na grządce!
Wychodzenie na spacery to osobny temat; jest lepiej z dnia na dzień; wychodzi sam, zaraz za dwoma staruszkami, zrobi siusiu i szybko wraca do domu. Socjalizuje się szybciej, nż myśleliśmy."

[IMG]http://img811.imageshack.us/img811/1897/img0974dk.jpg[/IMG]

[IMG]http://img27.imageshack.us/img27/5559/img0982t.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...