Jump to content
Dogomania

Konający w krzakach pies w pętli z łańcucha. Nutek ma dom jak marzenie u p.Ani !


togaa

Recommended Posts

[B]Tamb[/B] czeka własnie na samochód który zawiezie Ją do Zabiej Woli i stamtąd do hoteliku pod Krakowem.
Trzymajcie kciuki.!!!

Koszt transportu po kosztach paliwa to [B] 250 zł.[/B]
Opłata za hotelik Emira -[B] 30 zł.[/B]

Na dogo wejdzie pewnie wieczorem, jak dotrze do domu i będzie miała jeszcze na to siłę....

Link to comment
Share on other sites

Psiak juz w samochodzie. Psychiczny wrak. Cały w odchodach.
Siura pod siebie na widok człowieka.

[SIZE=3][B]tamb[/B] prosiła by podziękowac[B] Emirowi.[/B][/SIZE]
[SIZE=3]Nie wzięli ani grosza za hotelikowanie ani za interwencję mimo że zgłoszenie było poza ich rewirem.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Moje poruszyła, i to cholernie ! ( przepraszam za przekleństwo, ale chyba mi ciut ulży )

Mogę zrobić dla psiaka bazarek, najwcześniej jutro, bo mam akurat urlop.

Jeżeli osoba, która opiekuje się psiakiem wyraża na to zgodę, to proszę tu napisać kto to jest, a je wyślę informację na pw.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Jeżeli osoba, która opiekuje się psiakiem wyraża na to zgodę, to proszę tu napisać kto to jest, a je wyślę informację na pw. [/QUOTE]Na pewno osobą decyzyjną co do dalszych losów psa jest[B] tamb[/B].

"Losów" , natomiast w imię solidarności z[B] tamb[/B] naszym obowiązkiem jest odciążenie Jej finansowo.
Bazarek to świetny pomysł.

Psa ponoć wyczuł na spacerze inny pies ( "Knut" ) który przyjechał ze swoja Panią na Sympozjum.
Zreszta[B] tamb[/B] na pewno opisze wszystko szczegółowo...

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny która do Mnie wczoraj dzwoniła ??:oops: Ja byłam tak zakręcona i zmęczona , bo po pracy i po remoncie u mamy byłam z psem na spacerze i nie kontaktowałam za wiele a jeszcze czekałam na telefon od Basi w sprawie boxi Hery , więc myślałam że to pomyłka :oops:....Przepraszam że się nie dogadałyśmy .... ale Julia napisała mi tylko na PW że któraś z Was będzie dzwonić do mnie ...z tym ze kompa odpaliłam w nocy :cool3:

Jeśli coś to jestem w dyspozycji . Wpłacę jakiś grochal dla biedaka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wellington']Brawo i dzieki !

tobciu, podaj prosze link do wydarzenia na fb ![/QUOTE]

Przepraszam, znaku zapytania nie napisalam. Ja tez sie pytalam czy jest wydarzenie na fb ? Bo bym rozslala.
Przepraszam, to z wrazanie, przeszlam na ten watek z Duszka. Tu Duszek, tu amstaff.. nad lzami sie nie panuje. :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...