Jump to content
Dogomania

Sam's Field ?


Chell

Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Droga Tyszko, mam sunie pitbulla z alergią na 56 składników, nie mogłam przez dłuższy czas znaleźć karmy dla mojego psa. Wypróbowałam Sam's fielda i szczerze polecam. Sunia nie ma żadnej wysypki, trawienie też w jak najlepszym porządku. Jest to bardzo dobra karma i jak na jej standardy jest stosunkowo nie droga. Polecam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Afera90']Droga Tyszko, mam sunie pitbulla z alergią na 56 składników, nie mogłam przez dłuższy czas znaleźć karmy dla mojego psa. Wypróbowałam Sam's fielda i szczerze polecam. Sunia nie ma żadnej wysypki, trawienie też w jak najlepszym porządku. Jest to bardzo dobra karma i jak na jej standardy jest stosunkowo nie droga. Polecam.[/QUOTE]

Popieram, od kilku miesięcy karmię sunię Sam's Fieldem i jestem bardzo zadowolona

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dzisiaj doszedł wór Sam's Fielda 4300 Power. Dla mojej seniorki, która po sterylce na karmie dla seniorów bardzo ładnie schudła. Teraz chcę to utrzymać, dlatego wzięłam coś Adult, poza tym ta wersja odpowiada mi najbardziej pod względem składu.

Karma bardzo mi się podoba - jest tłusta, ma świetne granulki. Sucz wcale nie kręciła nosem jedząc ją - a przy nowej karmie własnie to najczęściej się jej zdarza.Także karma na pierwszy rzut oka wypada na plus. Wypowiem się za miesiąc. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Sam's Field to poza Acaną najlepsza karma z jaką się spotkałam. :multi: Pies wygląda na prawdę super - w tym rok skończyła osiem lat, nie wyglądała fantastycznie, a teraz wygląd zdecydowanie się zmienił, wcina ją ze smakiem, karma jest tłusta, dobrze pachnie, a co ważne - ma fajną cenę.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[URL="http://www.facebook.com/pages/Sams-Field/145979108823491?ref=stream"]Sam's Field[/URL] Procentowa zawartość mięsa w karmach Sam’s Field podana jest jako zawartość mięsa wysuszonego w gotowym produkcie o wilgotności 10%, czyli w każdym kilogramie np. Sam’s Field Junior Large znajduje się pół kilograma już wysuszonej tkanki miękkiej kurczaka (o wilgotności 10%). Rzeczywiście zdarzało się wcześniej, że producenci podawali zawartość procentową surowca (mięsa przed wysuszeniem, jednak obecnie jest to niezgodne z obowiązującymi przepisami dotyczącymi znakowania pasz.

Wiadomość od producenta na facebooku.
ile w tym prawdy?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Minął już jakiś czas od wypowiedzi osób które karmiły tą karmą. Czy może się wypowiedzieć ktos, kto karmi już dość długo? A może ktoś kto ma starsze psiaki karmi już dłużej i robił badania kontrolne psiaka?
Poszukuje karmy dla swojego psiaka i szukam opinii na temat tej karmy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...