Jump to content
Dogomania

Podróż z psem do Anglii. Kilka pytań.


Kasiass

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 months later...

Kilka tygodni temu czytalam, ze od wrzesnia wchodza nowe przepisy (cos tam zniesli ale juz nie pamietam co).
Tu masz doklade dane;
[URL]https://www.gov.uk/take-pet-abroad/overview[/URL]
Wydaje mi sie, ze nie trzeba juz robic badan po szczepionce na wscieklizne. Tam jest napisane, ze trzeba poczekac 21 dni po szczepieniu. I jeszcze pies musi zostac zaczipowany przed szczepieniem.

Edit. Spojrzalam na date pierwszego wpisu ale sprawdzilam tylko miesiac a nie rok.

Edited by Evelason
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Jaki jest teraz koszt przewozu człowieka z psem (albo nawet dwoma!) do Anglii. Chodzi mi o firmę, która się tym zajmuje. Samochodu nie mam, więc mnie by też musieli zabrać. Na początku wątku cena podana, ale sprzed kilku lat...Czy jak na jedną osobę przypadają dwa psy to jest jakoś taniej, czy płaci się normalnie za dwa?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ja w czerwcu będę wysyłać swoją 4 miesięczną buldożkę firmą Globtrotter, zajmują się przewozem paczek i ludzi, ale również i psy mogą podróżować. I otwarcie podają cene za psa, a nie tak jak w przypadku firmy podanej wyżej na forum do której pisałam, dostałam cały wywód od czego zależy cena, żadnych konkretów :( Ja nie będę mierzyć psa wzdłuż i wszerz (zwłaszcza że go jeszcze na żywo nie widziałam) i masa innych żeby dowiedzieć sie o cene z Polski do Anglii. Oczywiście gdybym miała taką możliwość to wygodniej dla małej było by samochodem, ale niestety nikt aktualnie sie nie wybiera...

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Odradzalbym LINORA.  10 dni przed transportem odwolali moj transport kiedy wszystko juz bylo zaplanowane - chory ojciec juz w domu - przeprowadzka 2 dni pozniej po transporcie psow - bilet na prom wykupiony a ja zostaje z 2 psami. Zaproponowali transport tylko moich psow za wieksza oplata ale pozniej nawet z tego zrezygnowali nie odpowiadajac na moje maile.  Oczywiscie to jest biznes ale jak tak traktuja ludzi to jak traktuja nasze zwierzeta???

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...