Jump to content
Dogomania

Bezdomny,przeganiany,bity Kubuś dzięki Tamb w DS!!! ;)


Recommended Posts

  • Replies 594
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ze nie chcą kociaków to ja się nie dziwię, bo ja też bym nie chciała ( zdecydowanie wolę dorosłe, moja pierwsza kicia była tylko od małego, 2 pozostałe - jedno 8 ltt, 2- 3 jak trafiły do mnie) A Kubuś jest bardzo proludzki, widać że lubi mizianko, on chyba nawet woli pieszcoty niż jedzonko..Szkoda żeby taki fajny kot się zmarnował..On zasługuje na domek..Tym bradziej że sam szuka kontaktu z ludźmi..Może kiedyś go ktoś wyrzucił?? Takie koty są bardzo wdzięczne i naprawdę szybko się aklimatyzują..Bardzo bym chciała żeby go ktoś przygarnął, bo właśnie przez to swoje lgnienie do ludzi może napytać sobie biedy..Dzikie koty uciekają przed ludźmi, jeśli przychodzą na jedzenie, to jak widzą, że nic im nie grozi, inaczej za cHiny nie podejdą, nie mówiąc już o pogłaskaniu..A ten się łasi..To będzie taki nakolankowy przytulak...Jestem tego pewna..Nic tylko brać

Link to comment
Share on other sites

Ciocie, ja zaoffuje, za co bardzo przepraszam,
ale proszę ślicznie, jeśli macie konto na miau, zagłosujcie w KrakVecie proszę na fundacje Zmieńmy Los W Bielsku Białym...

[url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=133887&start=15&sid=f357379b967b7128bcaf8d9f650d6f7b&view=viewpoll[/url]

Mają ogromne długi i to bardzo im się przyda...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...