Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
necianeta89

10 miesięczna rasowa sunie do oddania!

Recommended Posts

Witam! wątek motam na szybko...

Znalazłam takowe ogłoszenie właśnie:

[url]http://www.wujekfranek.pl/2,22,0,0,0,0,zwierzeta,0,38736,wyzel-weimarski-10-m-cy-oddam-w-dobre-rece,ogloszenie,ogloszenia.html[/url]

Sunie przebywa 11 km ode mnie, zaraz biegłabym i ją odebrała by nie trafiła do jakiegoś nieodpowiedzialnego typka...
ale nie mam miejsca już u siebie.
Prowadzę BDT i mnie nie stać :(

Możecie coś doradzić?
Pomóc?

Proszę... :(

[quote name='weimaranerklub']Hodowca suczki został powiadomiony. Nic nie wiedział o sytuacji małej. Chce odebrać małą z powrotem.
Kiedy to ogłoszenie zamieszczono?[/QUOTE]

Dziękuje.

ogłoszenie zostało dodane 18 sierpnia 2011 r. a ja je wypatrzyłam dopiero wczoraj przez przypadek.

Wymieniałam również maile z obecnymi właścicielami suczki, ostrożnie wybiorą przyszłego właściciela małej, aby nie trafiła w niepowołane ręce (czytaj do rozmnażalni).
Mała wystawiona jest też na allegro za 1000 zł. To mało, jak na sukę z tak dobrym rodowodem. Warto, żeby znalazła bardzo dobry dom.

[quote name='weimaranerklub']Wymieniałam również maile z obecnymi właścicielami suczki, ostrożnie wybiorą przyszłego właściciela małej, aby nie trafiła w niepowołane ręce (czytaj do rozmnażalni).
Mała wystawiona jest też na allegro za 1000 zł. To mało, jak na sukę z tak dobrym rodowodem. Warto, żeby znalazła bardzo dobry dom.[/QUOTE]

Cieszę się z takiego obrotu spraw :)
Dziękuje! :)