Jump to content
Dogomania

Otwarta Rana 20cm dłg. 3cm glębokości


Pblo94

Recommended Posts

Witam mam psa 8latniego kundelka, kocham go bardzo jestem z nim bardzo zżyty i wgl.
Wczoraj wychodząc przed dom zauważyłem głęboką ran ok.20cm długości i około 2-3cm głębokości, 1cm szerokości. Widać po ranie że to nie jest sprawka pogryzienia przez innego psa.
Mam problem, ponieważ chciałem z tym od razu jechać do weterynarza ale tata mówił że wszystko będzie dobrze i wgl, ale minął dzień a rana widać że gnije(strasznie śmeirdzi)
Widać że to boli Ramzesa mojego pieska, zwracam się do was z prośbą.
Powiedzcie mi ile może kosztować zszycie tej rany, ponieważ nie ukrywam nie mam zbyt dużo pieniędzy. Ewentualnie jakiego weterynarza możecie polecić na terenie Gdańska.

Link to comment
Share on other sites

Jasne, nic nie robić "bo pies się wyliże"....... ręce opadają.

Chcesz uratowac psa- to truchtem do weta, szycie jak szycie, jemu jest potrzebny antybiotyk i sprawdzenie czy nie ma jeszcze innych obrażeń. A tacie powiedz, że takie zaniedbanie kwalifikuje się do prokuratora.
Pies oczywiscie podwórzowy?

Link to comment
Share on other sites

Umuwiłem się z dobrym weterynarzem na jutro o godzinie 11:00, przyjacielem mojej sąsiadki jest on ponoć weterynarzem w zoo i dorabia też jako weterynarz po pracy.
Piesek jest w zimę w domu a wiosną, latem i jesienią przed domem ponieważ mam dużą działkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pblo94']Piękne te yorki, sam też nabyłem małego yorka 3tygodnie temu.[/QUOTE]

Ale pieniążków nie mają za dużo; tacy k**wa biedni, że ich na porządną opiekę dla własnego rannego psa nie stać, ale yoraska za parę stów kupić to mają...
No ale to tylko kundel przecież, wyliże się albo zdechnie - z yorkiem z taką raną by lecieli w podskokach na szycie.
Po prostu nóż się otwiera w kieszeni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...