Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

[quote name='majowa'][B]Klubowicze deklarujący pomoc ale z różnych względów nie mogący zajmować się bezpośrednio podopiecznymi jako BDT/BDTzD: :loveu:[/B]
[B]1 NIck, woj( tel przesłany na pw)[/B]

majowa, małopolskie,

[B]2 Jaką pomoc oferuje dla naszego Klubu[/B]
transport Kraków i okolice, i po trasie naszych przelotów czyli Kraków - Skarżysko, Kraków - Rzeszów oczywiście bezpłatny

bazarki, bazarki, bazarki - kupuje, sprzedaję, wystawiam :diabloti: kolejny we wrzesniu i dzieki wam wiem na jaki cel :)

3 nowe pomysły

brak[/QUOTE]

Ha! No właśnie jak też się zapomniałam wpisać!!!!

[B]Klubowicze deklarujący pomoc ale z różnych względów nie mogący zajmować się bezpośrednio podopiecznymi jako BDT/BDTzD: :loveu:[/B]
[B]1 NIck, woj( tel przesłany na pw)[/B]
santino, mazowieckie

[B]2 Jaką pomoc oferuje dla naszego Klubu[/B]
Transport (bezpłatny) w Warszawie i okolicach (z uwzględnieniem ograniczeń czasowych wynikających z pracy, czyli w tygodniu wieczorami lub w weekendy)
Wydarzenia na fb

[B]3 nowe pomysły[/B]
brak :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='santino']To teraz jestem ważna :):):):) Już wysyłam nr konta :)[/QUOTE]
bardzo ważna :cool3: dzięki doszło :)

[quote name='mmd']Takie funkcjonowanie na zasadzie skarpety czy skarbonki może być, ale ja miałam co innego na myśli z bazarkami.
[B]Jak będzie na początku wpisane, który BDT czego potrzebuje to robię bazarek np. dla dwóch BDT i zebrane pieniądze albo przekazuję im, albo kupuję np. karmę[/B]. Bo wtedy BDT byłyby w jednym wątku i ich potrzeby też, a nie jak teraz, że dowiaduję się przypadkiem, że np. ulv ma parę tysięcy długu.[/QUOTE]

potrzeby w 4 poście będe starała się uaktualniać na bieżąco:lol: i jeszcze jaką formę robimy udzielania pomocy?

[quote name='majowa']mozna zrobić łączoną wersję czyli skarpeta zasilana stale plus ekstra bazarki na większe potrzeby danego BDT
ja sie zresztą najmniej tu znam, to wy macie cioteczki doświadczenie[/QUOTE]
też mogłoby tak funkcjonować ;)
Majowa super że wchodzisz w nasze szeregi :loveu: już uzupełniam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja69']Santino,skarbnik to chyba najbardziej niewdzięczna rola ,więc duże brawa za inicjatywę :)[URL=http://smajliki.ru/smilie-199795527.html][IMG]http://s2.rimg.info/772491657bb39abe9b27944d28566ced.gif[/IMG][/URL][/QUOTE]


oj, to prawda!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja69']Igiełko,ale my mozemy się nie zgodzić na to żebys pełniła funkcje zastępcy:cool3:

Ja tez jestem za tym żeby załozycielka wątku była prezesem :)[/QUOTE]

nie no tego to mi nie zrobicie:eviltong:- Ciotki Te co jeszcze się nie wypowiedziały ratujcie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

To ja uzupełnie swój wpis czy cos tam...

Klubowicze BDT
1. [B][COLOR=#00bfff]kaja69[/COLOR][/B] woj.kujawsko-pomorskie [COLOR=black]BDT (dary mile widziane)[/COLOR]
2. najbardziej potrzebuje karmy i przy tymczasach połamańcach lub chorych wsparcia na weta
3. oferuję pomoc-transport w ok.Włocławka,Lipna,ale z ograniczeniami czasowymi(praca,zwierzyniec w domu),zdjęcia i w zależności od sytuacji w innych sprawach też
4. wątki [URL]http://www.dogomania.pl/threads/205304-Uzbierałam-trochę-tymczasów-proszę-o-pomoc-w-znalezieniu-domków[/URL]
5. aktualnie brak nowych pomysłów

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majowa']jeju, mnie ciotki wszystkie przerastacie doświadczeniem i w byciu BDT i w samych akcjach na dogo
ale...
uważam że inicjatywa Igiełki założenia tego wątku powinna zostać nagrodzona odpowiednim "stołkiem":diabloti:[/QUOTE]

:bigcool: Kto liczy głosy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Wszystkie jesteście stuknięte :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

jasne!!!
mąż mi to codziennie powtarza, kiedy na dzwonek przy drzwiach rozpoczyna się.... no i brak słów, żeby ten hałas opisać ....:shake:
a jak witają mnie, kiedy wracam z pracy - jest to samo, tylko w "radosnej tonacji"... i komentarz męża ten sam:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...