Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

12 godzin temu, sylwija napisał:

18620292_1486525518064994_74293341576454dziękuję serdecznie w imieniu swoim, Gucia i kotków

za dużo zwierzaków mam pod opieką, szcz. jak na jedną osobę, dzisiaj np. 5 godz, spędziłam u weta z Rafaelem, a dojazd - w obie strony ok. 3,5 godz.(na miejscu nie da rady szybkiej zaawansowanej diagnostyki)... dobrze, ze adopcje drgnęły- dzięki ogłoszeniom dziewczyn z dogo zresztą.

więc, jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJĘ ZA WSPARCIE i oczywiście załączę rachunki

Dziękujemy i życzymy dużo zdrowia dla Was.

Link to comment
Share on other sites

Nadal czekamy na zgłoszenia potrzebujących zwierzaków. 

Majowa deklaracja Pipi została odesłana z powrotem...nie mamy odpowiedzi od omi.
Trzy osoby, które płaciły deklaracje omi, Pipi, sleepingbyday , nie zgłosiły aktualnie potrzebujących psów lub kotów.

Link to comment
Share on other sites

Czy mogłabym zwrócić się o pomoc w opłacie operacji Dusi? Jej historia i opłaty są w poniższym wątku. Jest u mnie jednym z 20 zwierząt, z których tylko dwa były wzięte na dom stały. Reszta została przez zasiedzenie. Sam koszt operacji wyniósł 900 zł. Zapłaciłam kartą kredytową. Ostatnio były ogromne wydatki związane z chorobami zwierząt. Sama nie daję już rady.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.05.2017 o 06:18, Ellig napisał:

Nadal czekamy na zgłoszenia potrzebujących zwierzaków. 

Majowa deklaracja Pipi została odesłana z powrotem...nie mamy odpowiedzi od omi.
Trzy osoby, które płaciły deklaracje omi, Pipi, sleepingbyday , nie zgłosiły aktualnie potrzebujących psów lub kotów.

 

11 godzin temu, tamb napisał:

Czy mogłabym zwrócić się o pomoc w opłacie operacji Dusi? Jej historia i opłaty są w poniższym wątku. Jest u mnie jednym z 20 zwierząt, z których tylko dwa były wzięte na dom stały. Reszta została przez zasiedzenie. Sam koszt operacji wyniósł 900 zł. Zapłaciłam kartą kredytową. Ostatnio były ogromne wydatki związane z chorobami zwierząt. Sama nie daję już rady.

 

Jestem za udzieleniem pomocy dla Dusi w wysokości 200 zł - 25%= 150 zł, ponieważ w skarpecie zostało 156,59 zł to proponuję przelać na konto tamb własnie tę kwotę - 156,59 zł
proszę o potwierdzenie przez jeszcze jedną osobę z zarządu Klubu.

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, Ellig napisał:

 

Jestem za udzieleniem pomocy dla Dusi w wysokości 200 zł - 25%= 150 zł, ponieważ w skarpecie zostało 156,59 zł to proponuję przelać na konto tamb własnie tę kwotę - 156,59 zł
proszę o potwierdzenie przez jeszcze jedną osobę z zarządu Klubu.

 

22 minuty temu, mestudio napisał:

Potwierdzam i zgadzam się na zaproponowaną pomoc Elu.

Dziekuję bardzo, pomoc dla Dusi w wysokości 156, 59 zł , została przyznana.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.05.2017 o 12:01, Ellig napisał:

 

Dziekuję bardzo, pomoc dla Dusi w wysokości 156, 59 zł , została przyznana.

 

Dnia 28.05.2017 o 13:35, tamb napisał:

Bardzo dziękuję. Wszelkie rozliczenia wpisuję na moim wątku zbiorczym w 2 poście.

Wczoraj poleciały ostatnie przelewy ze skarbonki KWB, poprosimy o potwierdzenie otrzymania pomocy przez sylwija i tamb.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.04.2017 o 13:43, Macia napisał:

Witam. W końcu odzyskałam komputer więc dodaję rozliczenie. Jest ono w takiej formie ponieważ "pełnego" dogo nie łyknie. Jak widać od dłuższego czasu nie ma mnie raczej na dogo. Problemy z rozliczeniem (kilka razy posty "wcięło") plus przez brak numeracji ciężko z odnośnikiem są irytujące, ale głównym powodem jest brak czasu. Przez pewien czas miałam praktycznie sama Fundację na głowie (plus prywatne zobowiązania) i dlatego wszystko dodatkowe to dla mnie za dużo. Nie mogę już być skarbnikiem w odpowiedni sposób dlatego muszę zrezygnować. Dziękuję za te lata, za Wasze wsparcie dla zwierząt. Pomogliśmy wielu i to jest ważne. Teraz pozostaje podjęcie decyzji co dalej. Opcje są dwie: ktoś przejmuje moją funkcję albo rozwiązujemy Klub. Bez względu na ostateczną decyzję uważam, że warto "zakończyć" to wyzerowaniem konta. Ciężko będzie uzyskać zgodę wszystkich na ewentualne przelanie pieniędzy komuś nowemu, bo części osób po prostu już tu nie ma. W aktualnym okresie jest ciężko wszystkim i na pewno każda pomoc się przyda. Jeśli będzie zgoda na takie rozwiązanie poproszę o wstawianie tu wątków danych osób.

Kończąc - od dzisiejszego dnia proszę nie wpłacać pieniędzy na moje konto. Ewentualne wpłaty mogę odesłać lub przelać na konto nowego skarbnika.

Rozliczenie na dzień dzisiejszy (26.04.2017 r.):

Deklaracje w roku 2017 r.:
mari23 10 zł (wpłacone I - IV)
omi 10 zł (wpłacone I - II)
sleepingbyday 10 zł (wpłacone I - IV)
Pipi 10 zł (I - III)
wredny sierściuch 20 zł (III - IV)
Bazarek inka33 + 37,00 zł
Bazarek Gusiaczek + 76 zł


Są to wszystkie wpłaty z roku 2017. Dodając do tego poprzednie lata aktualnie na koncie mamy 921,59 zł.

 

Dnia 3.05.2017 o 15:54, Ellig napisał:

Dziękujemy bardzo, pomoc dla Reksia w wysokości 200 zł na leczenie została przyznana.

 

Dnia 5.05.2017 o 11:19, Ellig napisał:

- 200 zł dla Reksia Marii23= 721,59

 

Dnia 12.05.2017 o 07:04, Ellig napisał:

 

 

 

Ja również zgadzam się na pomoc dla Dudusia w wysokości 100 zł

 

Dnia 12.05.2017 o 14:44, Ellig napisał:

 

Pomoc  dla Bruno w wysokości 120 zł zostala przyznana.

 

Dnia 12.05.2017 o 15:18, Ellig napisał:

Tak, to ja się pomyliłam... dziękuję stan skarbonki na dzisiaj =556,59 zł.

 

Dnia 16.05.2017 o 21:10, mari23 napisał:

Reksio otrzymał pomoc w wys. 200 złotych, jutro wezmę rachunek i wkleję skan.

Dziękuję !!!

 

Dnia 22.05.2017 o 08:54, Ellig napisał:

 

 

 

Pomoc dla psa Gucia w wysokości 200 zł   i dla kotów również w wysokości 200 zł po akceptacji Mestudio została przyznana.

 

Dnia 28.05.2017 o 11:11, Ellig napisał:

 

Jestem za udzieleniem pomocy dla Dusi w wysokości 200 zł - 25%= 150 zł, ponieważ w skarpecie zostało 156,59 zł to proponuję przelać na konto tamb własnie tę kwotę - 156,59 zł
proszę o potwierdzenie przez jeszcze jedną osobę z zarządu Klubu.

 

16 godzin temu, tamb napisał:

Potwierdzam przelew 156,59 zł i bardzo dziękuję.

- 75 zł dla D.
- 90 zł dla B.
+556,59 zł.

- 400 dla G.
-156,59 dla D.

= 0 zł
Skarbonka Klubu została wyzerowana i na tym kończymy działalność Klubu w tej postaci, po kilku latach pracy mojej, Maci i Mestudio. Dziękujemy Wszystkim serdecznie! Życzy tylko zdrowia dla Waszych zwierzaków.
serce-ruchomy-obrazek-0879.gif

Prawdopodobnie powstanie nowa strona "klubu" z odniesieniem do tego wątku na którą serdecznie zapraszamy i życzymy powodzenia nowej Ekipie.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, tamb napisał:

Post nr. w poniższym wątku jest rozliczeniowy, W ramach rozliczenia Dusi wklejam. Opłaty weterynaryjne Dusi wyniosły w maju 1361 zł. Dziękuję jeszcze raz za pomoc. 

 

Dziękujemy. 

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Ellig napisał:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- 75 zł dla D.
- 90 zł dla B.
+556,59 zł.

- 400 dla G.
-156,59 dla D.

= 0 zł
Skarbonka Klubu została wyzerowana i na tym kończymy działalność Klubu w tej postaci, po kilku latach pracy mojej, Maci i Mestudio. Dziękujemy Wszystkim serdecznie! Życzy tylko zdrowia dla Waszych zwierzaków.
serce-ruchomy-obrazek-0879.gif

Prawdopodobnie powstanie nowa strona "klubu" z odniesieniem do tego wątku na którą serdecznie zapraszamy i życzymy powodzenia nowej Ekipie.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.05.2017 o 14:46, inka33 napisał:

Dziewczyny, macie może jakiś (oprócz dogo) namiar na Hope2...? Telefon? Mail?

Edit: Znalazłam maila w profilu.

 

Jestem, nadrabiam zaległości w poczcie i tu i na mejlu. 

Zanikłam, bo znalazłam pracę (to dobra wiadomość) i mój tata złamał nogę ( to ta zła wiadomość) i nie wyrabiam na zakrętach.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za nieobecność, zdrowie posypało się i moje, i psiaków, ale jestem :)

Dziękuję za pomoc dla Reksia i wklejam rozliczenie:

be13644666a9.jpg

6d1e20589afe.jpg

Banerek na wątku Reksia wkleiłam, kikou miała potwierdzić otrzymanie przesyłki z Advocatem. Ja podobnie, jak Hope2 - też nie wyrabiam na zakrętach :(

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, mari23 napisał:

Przepraszam za nieobecność, zdrowie posypało się i moje, i psiaków, ale jestem :)

Dziękuję za pomoc dla Reksia i wklejam rozliczenie:

be13644666a9.jpg

6d1e20589afe.jpg

Banerek na wątku Reksia wkleiłam, kikou miała potwierdzić otrzymanie przesyłki z Advocatem. Ja podobnie, jak Hope2 - też nie wyrabiam na zakrętach :(

Serdecznie dziękujemy i zyczymy dużo zdrowia dla Ciebie i Twoich podopiecznych :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Ellig napisał:

Serdecznie dziękujemy i życzymy dużo zdrowia dla Ciebie i Twoich podopiecznych :)

A ja raz jeszcze dziękuję za pomoc, a najbardziej za to, że jesteście!!!!

Łzy kapią, ciężko pisać - kawał "historii", kawał "dobrej roboty" wykonałyście pomagając wielu, wielu psom i nam - ludziom tymi psami się zajmującym.

DZIĘKUJĘ z całego serca!!!!

To dzięki Wam, dzięki temu, że zaprosiłyście mnie do klubu poczułam się jak człowiek wśród "swoich", bo  tu często czuję się "wariatką od psów", choć nikt tego nie mówi, myśli tak wielu, czasem "litościwie" doradzając, by pozbyć się psów i "żyć normalnie"..... świadomość bycia "baloniarką" dodawała mi otuchy.... teraz znów będę samotnym "balonikiem" :(

Dziękuję Wam !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...