Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

17 godzin temu, inka33 napisał:

Ellig, Macia, uważam, że w sumie macie rację z tym nowym wątkiem, ale mam poczucie, że jeszcze nie wszystko jest załatwione.

Po pierwsze:
Czy cały dotychczasowy Zarząd akceptuje kandydatury do nowego Zarządu, czyli SBD, Hope2 i mnie?
To przecież Wasza wieloletnia praca, dlatego chcę mieć pewność, że nie macie zastrzeżeń.

Po drugie:
Czy skoro skarbonka ma być wyzerowana, to czy w ogóle jest sens pytać dotychczasowe Klubowiczki (te, które jeszcze się nie wypowiedziały) o akceptację? Resztę chyba jakoś ogarnę, jak sobie wynotuję kto co ile czy itp. ;)

Pozostałe sprawy chyba można już rzeczywiście dogadywać na PW, a potem na nowym wątku.
SBD, etytowałam odpowiedź na Twój post z piątku 12.05 po 12:00.

No i mam nadzieję, że jednak, co złego, to nie ja. :) Staram się nie wprowadzać zamętu, ale nie zawsze mi się to udaje...

Nikt nie wprowadza zamętu, a ty nie jesteś dziadem proszalnym, tylko ratujesz dobrą inicjatywę. W takiej sytuacji chaos był  nie do uniknięcia przez chwilę - omawianie zmian i załatwianie bieżących przyznań wsparcia czy rozliczeń daje bałagan czytelnikowi. Nie było siły, żeby od razu wszystko się podzieliło na dwa różne wątki.

Mamy pytania do wszystkich decydentów,  propozycje. Jeśli stary zarząd nie chce zupełnie mieć wpływu na to i ograniczyć swój wkład do zmian do minimum (zamknięcie KWB w bieżącej formie), musimy to jednoznacznie wiedzieć od wszystkich członków zarządu. Żadna z nas jak widzicie nie chce zaczynać działania bez placetu założycielek - tutaj ciągłość i szacunek do dokonań ma znaczenie.

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, inka33 napisał:

Ellig, Macia, uważam, że w sumie macie rację z tym nowym wątkiem, ale mam poczucie, że jeszcze nie wszystko jest załatwione.

Po pierwsze:
Czy cały dotychczasowy Zarząd akceptuje kandydatury do nowego Zarządu, czyli SBD, Hope2 i mnie?
To przecież Wasza wieloletnia praca, dlatego chcę mieć pewność, że nie macie zastrzeżeń.
Odp.Na tan temat już sie wypowiedziałam...ogólnie  jestem za reaktywacją Klubu WB tym samym za wyborem nowego zarządu.

Po drugie:
Czy skoro skarbonka ma być wyzerowana, to czy w ogóle jest sens pytać dotychczasowe Klubowiczki (te, które jeszcze się nie wypowiedziały) o akceptację? Resztę chyba jakoś ogarnę, jak sobie wynotuję kto co ile czy itp. ;)
 Odp.Decyzja została podjeta wiekszościa glosów zarzadu, nie pytamy klubowiczek i zerujemy skarbonkę...ze wzgledu na to ,ze nie ma jak dotrzeć do wiekszości darczyńców...

Pozostałe sprawy chyba można już rzeczywiście dogadywać na PW, a potem na nowym wątku.
SBD, etytowałam odpowiedź na Twój post z piątku 12.05 po 12:00.
Odp. To już decyzja ewentualnie nowego zarządu po "zamknięciu" skarpety, osobiście jestem za jawnościa.

No i mam nadzieję, że jednak, co złego, to nie ja. :) Staram się nie wprowadzać zamętu, ale nie zawsze mi się to udaje...

 

Link to comment
Share on other sites

Ellig, dzięki za odpowiedź. :)

Z tym PW chodziło mi tylko o ustalenia między nami, jak ma wyglądać wątek, co jest do załatwienia, a co już z głowy - żeby nowych bałaganów nie robić. Reszta jawnie, to oczywiste. Nie chodzi mi przecież o jakieś tajemnicze konszachty. :)

Proszę jeszcze Macię i mestudio o akceptację nowego składu Zarządu i będziemy się dalej organizować. :)

Edited by inka33
literówka
Link to comment
Share on other sites

Przypominam apel Ellig:

Dnia 4.05.2017 o 10:49, Ellig napisał:

Tu proszę o propozycję  najbardziej potrzebujących BDT składane przez Wszystkich członków Klubu oraz Osoby wspomagające Klub,ponieważ deklaracji jest w tym roku bardzo mało!!!

Kto aktualnie szuka chętnych do otrzymania pomocy z KWB...?! Zostało już tylko 2 tygodnie maja.

Z tego, co mi wiadomo, to tylko najdzielniejsza Ellig i mocno podłamany Sherlock inka33 z pomocą dzielnego tajnego Watsona.

Ogłaszam, że - mimo zadeklarowanego tu konkretnego wsparcia w ocaleniu Klubu - czuję się coraz bardziej Don Kichotem i głupią romantyczką. Kropka.

O ew. odpowiedzi na mój post proszę na PW, a tutaj proszę o KONKRETNE WNIOSKI wsparcia dla psiaków. Amen.

Link to comment
Share on other sites

Paragon za badanie krwi Bruno/Kajtka:

1 godzinę temu, Onaa napisał:

(...)

A tutaj paragon za badanie krwi Bruna-Kajtka wraz z adnotacją na drugiej stronie.

c9aae4840f6c7612gen.jpg18e329385ee022d7gen.jpg

(...)

Banerek na wątku Bruno wstawiony w pierwszy post. :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.05.2017 o 14:54, inka33 napisał:

Ellig, dzięki za odpowiedź. :)

Z tym PW chodziło mi tylko o ustalenia między nami, jak ma wyglądać wątek, co jest do załatwienia, a co już z głowy - żeby nowych bałaganów nie robić. Reszta jawnie, to oczywiste. Nie chodzi mi przecież o jakieś tajemnicze konszachty. :)

Proszę jeszcze Macię i mestudio o akceptację nowego składu Zarządu i będziemy się dalej organizować. :)

Akceptuję skład nowego zarządu - proszę jedynie o rzetelne podejście do przyznawanej pomocy i sprawdzanie działalności DT. Jestem też przeciwna wspomaganiu osób, które w przeszłości miały różne incydenty finansowe, a po czasie zmieniły nicki i działają sobie nadal jako zbawcy świata psiego.

Ellig, proszę zastanów się nad wsparciem DT Sylwiji, ona wyraźnie informuje na FB, że nie podlega pod żadną fundację, a jedynie ma tam konto do zbiórek pieniędzy aby nikt się jej nie czepiał. Proszę tylko o rozważenie.

https://www.facebook.com/runapomaga/

i wpis Sylwiji z 8 maja

'totalna katastrofa finansowa 1f641.png:(
Runa to tylko ja i te zwierzaki, 
naprawdę - żadna Fundacja nam nie pomaga finansowo, jest tylko subkonto, na które można wpłacać na moich podopiecznych. Tylko ja się nimi zajmuję, tylko ja opłacam faktury. a zwierzaków jest prawie pięćdziesiąt.. większość specjalnej troski
koszty są masakryczne, szczególnie jak chorują. 
Sam kwiecień, 
to wet - 4346 
karma - 2100 - mimo, że dostają od Was też..'

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, mestudio napisał:

Akceptuję skład nowego zarządu - proszę jedynie o rzetelne podejście do przyznawanej pomocy i sprawdzanie działalności DT. Jestem też przeciwna wspomaganiu osób, które w przeszłości miały różne incydenty finansowe, a po czasie zmieniły nicki i działają sobie nadal jako zbawcy świata psiego.

Ellig, proszę zastanów się nad wsparciem DT Sylwiji, ona wyraźnie informuje na FB, że nie podlega pod żadną fundację, a jedynie ma tam konto do zbiórek pieniędzy aby nikt się jej nie czepiał. Proszę tylko o rozważenie.

https://www.facebook.com/runapomaga/

i wpis Sylwiji z 8 maja

'totalna katastrofa finansowa 1f641.png:(
Runa to tylko ja i te zwierzaki, 
naprawdę - żadna Fundacja nam nie pomaga finansowo, jest tylko subkonto, na które można wpłacać na moich podopiecznych. Tylko ja się nimi zajmuję, tylko ja opłacam faktury. a zwierzaków jest prawie pięćdziesiąt.. większość specjalnej troski
koszty są masakryczne, szczególnie jak chorują. 
Sam kwiecień, 
to wet - 4346 
karma - 2100 - mimo, że dostają od Was też..'

Ewa, rozumiem,że wnioskujesz o pomoc dla Sylwiji, czy możesz wskazać konkretnego psa, kota ? I rozumiem,ze kwota to 200 zł-25% czy więcej? O taką pomoc  w  większej kwocie może zawnioskować sleepingbyday


Ja popieram pomoc dla BDT Sylwiji, jest zgodna z regulaminem.
Tu oba watki:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, mestudio napisał:

Tak Elu, wnioskuję o pomoc dla psiaka z tego wątku

- Gucia, piesek został wykastrowany i zaczipowany, ale nie ma czym zapłacić za fakturę. Sumę będę jutro znała.

Jestem za udzieleniem pomocy dla Gucia.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.05.2017 o 21:10, mari23 napisał:

Reksio otrzymał pomoc w wys. 200 złotych, jutro wezmę rachunek i wkleję skan.

Dziękuję !!!

 

18 godzin temu, inka33 napisał:

Paragon za badanie krwi Bruno/Kajtka:

Banerek na wątku Bruno wstawiony w pierwszy post. :)

Serdecznie dziękujemy!

Link to comment
Share on other sites

 

3 godziny temu, mestudio napisał:

Akceptuję skład nowego zarządu - proszę jedynie o rzetelne podejście do przyznawanej pomocy i sprawdzanie działalności DT. Jestem też przeciwna wspomaganiu osób, które w przeszłości miały różne incydenty finansowe, a po czasie zmieniły nicki i działają sobie nadal jako zbawcy świata psiego.

Dziękuję. :)

Oczywiście, zgadzam się z Tobą i staram się, jak mogę, przecież wiesz, ale trudno wiedzieć wszystko o wszystkich... :(
Bardzo Ci dziękuję za ogromną pomoc. :)

Link to comment
Share on other sites

Szczepienie Hiltona/Dudusia odsunie się w czasie ze względu na konieczność zrobienia wcześniej dodatkowych badań:

Czy w związku z tym czekamy na paragon, aż szczepienie się odbędzie,
czy np. można przyznane pieniądze "przesunąć" na te badania?

Baner pomocowy KWB jest wstawiony na jego wątek. :)

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, inka33 napisał:

Szczepienie Hiltona/Dudusia odsunie się w czasie ze względu na konieczność zrobienia wcześniej dodatkowych badań:

Czy w związku z tym czekamy na paragon, aż szczepienie się odbędzie,
czy np. można przyznane pieniądze "przesunąć" na te badania?

 


Konkretna pomoc na konkretną rzecz w określonej kwocie nie ma znaczenia czy już , czy na zaś , przecież ktoś może nie miec pieniędzy na np. szczepienie. baner jest z poprzedniej pomocy. Przypominam też , że Sylwija płaciła skladki przez kilka lat i dlatego powinna dostać pomoc bez odliczania 25%.
Inka dziękuję bardzo ,ale czytam watki, jeżeli ktoś wnioskuje o pomoc. To mój obowiązek jeszcze przez chwilę.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, inka33 napisał:

Ellig, OK, czekamy więc na szczepienie.
Ja zgłosiłam, to się czuję odpowiedzialna, dlatego pilnuję, tu piszę i pytam. Chciałam pomóc.

OK, przepraszam ,ale jestem bardzo zmęczona.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.05.2017 o 14:37, mestudio napisał:

Tak Elu, wnioskuję o pomoc dla psiaka z tego wątku

- Gucia, piesek został wykastrowany i zaczipowany, ale nie ma czym zapłacić za fakturę. Sumę będę jutro znała.

 

Dnia 18.05.2017 o 14:39, Ellig napisał:

Jestem za udzieleniem pomocy dla Gucia.

serdecznie dziękuję

ostatnie koszty zw. z Guciem, to:

"Kastracja 150

Chip 30

Bravecto 90"

i to jest nieopłacone, oczywiście każda kwota mnie ratuje

Dziękuję, dziewczyny, ostatnio jest u mnie fatalnie. Dużo zwierzaków, dużo trudnych przypadków, koszty kosmiczne wręcz

Teraz czeka mnie przeprowadzenie testów i szczepień u wszystkich kotów, bo u Pana Kota wyszedł FeLV - jest już dla niego dom, ale towarzystwo muszę sprawdzić testem przed szczepieniem i zaszczepić "czyste" a chyba w ogóle nie szczepić tych, którym wyjdzie dodatni..bo można jeszcze zaszkodzić i cóż jakoś je pooddzielać od siebie. Tu przypomnę wątek koci , udało mi się ustalić cenę na szczepionkę przeciwwirusową z białaczką właśnie na 60 zł. Kotów w tej chwili pod opieką mam 37 :( jeśli Klub mógłby dofinansować szczepienia dla kilku, byłoby super :) Ja będę sukcesywnie je ogarniać, mam nadzieję, że zacznę w tym tygodniu. Testy będę w ogóle kupować sama, i tylko zapłacę za ich wykonanie przed szczepieniem

 

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, sylwija napisał:

 

serdecznie dziękuję

ostatnie koszty zw. z Guciem, to:

"Kastracja 150

Chip 30

Bravecto 90"

i to jest nieopłacone, oczywiście każda kwota mnie ratuje

Dziękuję, dziewczyny, ostatnio jest u mnie fatalnie. Dużo zwierzaków, dużo trudnych przypadków, koszty kosmiczne wręcz

Teraz czeka mnie przeprowadzenie testów i szczepień u wszystkich kotów, bo u Pana Kota wyszedł FeLV - jest już dla niego dom, ale towarzystwo muszę sprawdzić testem przed szczepieniem i zaszczepić "czyste" a chyba w ogóle nie szczepić tych, którym wyjdzie dodatni..bo można jeszcze zaszkodzić i cóż jakoś je pooddzielać od siebie. Tu przypomnę wątek koci , udało mi się ustalić cenę na szczepionkę przeciwwirusową z białaczką właśnie na 60 zł. Kotów w tej chwili pod opieką mam 37 :( jeśli Klub mógłby dofinansować szczepienia dla kilku, byłoby super :) Ja będę sukcesywnie je ogarniać, mam nadzieję, że zacznę w tym tygodniu. Testy będę w ogóle kupować sama, i tylko zapłacę za ich wykonanie przed szczepieniem

 

Proponuję pomoc w wysokości 200 zł dla Gucia i 200 zł na leczenie kotów. Bez potrzeby zwrotu 25%, ponieważ sylwija przez kilka lat płaciła składki i rozlicza pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.05.2017 o 14:37, mestudio napisał:

Tak Elu, wnioskuję o pomoc dla psiaka z tego wątku

- Gucia, piesek został wykastrowany i zaczipowany, ale nie ma czym zapłacić za fakturę. Sumę będę jutro znała.

 

Dnia 20.05.2017 o 18:46, sylwija napisał:

 

serdecznie dziękuję

ostatnie koszty zw. z Guciem, to:

"Kastracja 150

Chip 30

Bravecto 90"

i to jest nieopłacone, oczywiście każda kwota mnie ratuje

Dziękuję, dziewczyny, ostatnio jest u mnie fatalnie. Dużo zwierzaków, dużo trudnych przypadków, koszty kosmiczne wręcz

Teraz czeka mnie przeprowadzenie testów i szczepień u wszystkich kotów, bo u Pana Kota wyszedł FeLV - jest już dla niego dom, ale towarzystwo muszę sprawdzić testem przed szczepieniem i zaszczepić "czyste" a chyba w ogóle nie szczepić tych, którym wyjdzie dodatni..bo można jeszcze zaszkodzić i cóż jakoś je pooddzielać od siebie. Tu przypomnę wątek koci , udało mi się ustalić cenę na szczepionkę przeciwwirusową z białaczką właśnie na 60 zł. Kotów w tej chwili pod opieką mam 37 :( jeśli Klub mógłby dofinansować szczepienia dla kilku, byłoby super :) Ja będę sukcesywnie je ogarniać, mam nadzieję, że zacznę w tym tygodniu. Testy będę w ogóle kupować sama, i tylko zapłacę za ich wykonanie przed szczepieniem

 

 

18 godzin temu, Ellig napisał:

Proponuję pomoc w wysokości 200 zł dla Gucia i 200 zł na leczenie kotów. Bez potrzeby zwrotu 25%, ponieważ sylwija przez kilka lat płaciła składki i rozlicza pomoc.

 

12 godzin temu, mestudio napisał:

Elu, bardzo Ci dziękuję za propozycję i decyzję, osobiście popieram.

Pomoc dla psa Gucia w wysokości 200 zł   i dla kotów również w wysokości 200 zł po akceptacji Mestudio została przyznana.

Link to comment
Share on other sites

18620292_1486525518064994_74293341576454dziękuję serdecznie w imieniu swoim, Gucia i kotków

za dużo zwierzaków mam pod opieką, szcz. jak na jedną osobę, dzisiaj np. 5 godz, spędziłam u weta z Rafaelem, a dojazd - w obie strony ok. 3,5 godz.(na miejscu nie da rady szybkiej zaawansowanej diagnostyki)... dobrze, ze adopcje drgnęły- dzięki ogłoszeniom dziewczyn z dogo zresztą.

więc, jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJĘ ZA WSPARCIE i oczywiście załączę rachunki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...