Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

Dnia 4.05.2017 o 10:35, Ellig napisał:

(...)
Jeśli chodzi o funkcję skarbnika to byla jedna chętna Osoba, ale się ostatecznie nie zdecydowała, może zmieni jeszcze zdanie, ja nie bedę już prowadziła Klubu, tak jak pisałam ...co do Ewy- mestudio, czekamy na Jej  opinię w tej sprawie.

Wątki pod kątem potrzeb na cito zaczęłam przeglądać. Jak ogarnę, to napiszę.

Eluś, tak, nadal jeszcze rozważam skarbnikowanie Klubowi, ale ostateczną decyzję chciałam podjąć, jak się zorientuję, czy jest w ogóle jeszcze jakieś zainteresowanie KWB, czy znajdą się tu Osoby, które mi pomogą, czy znajdzie się tu jeszcze ktoś chętny do zarządu i prezesowania.

Wobec tego zapytam wprost:
- czy chcecie, żebym została skarbnikiem KWB?
- czy pomożecie mi w reaktywowaniu skarpety Baloniar?
- czy jest tu jeszcze ktoś chętny do dalszego prowadzenia Klubu?

Zależy mi bardzo na ocaleniu KWB, ale to za mało...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

jestem za ocaleniem Skarpety. Z bazarku, który muszę za chwilę rozliczyc będzie jakiś grosik. Na forum mnie co raz mniej,czasowo nie wyrabiam.

Po weekendzie będę się chyba mogła określić czy będę mogła wpłacać deklarację stałą, czy zostanę przy cegielkach.

Link to comment
Share on other sites

Wnioskuję o wsparcie na szczepienie Hiltona z tego wątku:

Tu opis aktualnej sytuacji psiaka:

Skarbnik: doris66

Cena szczepienia będzie znana we wtorek wieczorem/środę.

Zwrot 25% zobowiązuje się pokryć ja (bazarkami).

Jeśli prośba zostanie zaakceptowana, to nr konta podam bezpośrednio Maci mailem.

-----------

Wnioskuję o wsparcie na diagnostykę w kierunku Cushinga dla Bruno-Kajtka z tego wątku:

Tu część opisu aktualnej sytuacji psiaka:

Skarbnik: Onaa

Cena diaggnostyki będzie znana w przyszłym tygodniu.

Zwrot 25% zobowiązuje się pokryć Usiata.

Jeśli prośba zostanie zaakceptowana, to nr konta podam bezpośrednio Maci mailem.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie :)

Jeśli chodzi o potrzeby u nas... ;)

Najpilniejsze- badania krwi przedsterylkowe (Duszka, Żaba, Gapcia), szczepienia psów (Duszka, Gapcia), kotów (bezoczki, Nóżkin), paszcza kocia (Kasia). Do wyboru....

 

I fajnie jednak jakby się udało Klub ocalić...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.05.2017 o 15:25, sleepingbyday napisał:

no wpłacam, ale nie jestem czesto na dogo, a fejsbukowa nie jestem, więc też i na bieżąco nie jestem za bardzo.

ale jedna z zaproponowanych wyżej, ulv, na pewno dobrze spożytkuje każdą kwotę.:

Ale też nie rozmawialam z nią o tym, napisze do niej.

 

 

1 godzinę temu, ulvhedinn napisał:

Witajcie :)

Jeśli chodzi o potrzeby u nas... ;)

Najpilniejsze- badania krwi przedsterylkowe (Duszka, Żaba, Gapcia), szczepienia psów (Duszka, Gapcia), kotów (bezoczki, Nóżkin), paszcza kocia (Kasia). Do wyboru....

 

I fajnie jednak jakby się udało Klub ocalić...

Prosimy  o wskazanie konkretnego zwierzaka i określenie  kwoty ( ile i na co) podanie wątku.
 

Klubowicze posiadający stałą deklarację (wpłacający od minimum 4miesięcy) na Skarpetę Baloniarską mogą wnioskować o przyznanie wyższej kwoty pieniędzy a także raz w miesiącu mogą otrzymać pomoc bez konieczności zwrotu 25%

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, inka33 napisał:

Wnioskuję o wsparcie na szczepienie Hiltona z tego wątku:

Tu opis aktualnej sytuacji psiaka:

Skarbnik: doris66

Cena szczepienia będzie znana we wtorek wieczorem/środę.

Zwrot 25% zobowiązuje się pokryć ja (bazarkami).

Jeśli prośba zostanie zaakceptowana, to nr konta podam bezpośrednio Maci mailem.

-----------

Wnioskuję o wsparcie na diagnostykę w kierunku Cushinga dla Bruno-Kajtka z tego wątku:

Tu część opisu aktualnej sytuacji psiaka:

Skarbnik: Onaa

Cena diaggnostyki będzie znana w przyszłym tygodniu.

Zwrot 25% zobowiązuje się pokryć Usiata.

Jeśli prośba zostanie zaakceptowana, to nr konta podam bezpośrednio Maci mailem.

Dziekujemy i poczekamy na okeslenie konkretnych kwot na pomoc.

Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, Ellig napisał:

 

 

Dnia 5.05.2017 o 15:25, sleepingbyday napisał:

no wpłacam, ale nie jestem czesto na dogo, a fejsbukowa nie jestem, więc też i na bieżąco nie jestem za bardzo.

ale jedna z zaproponowanych wyżej, ulv, na pewno dobrze spożytkuje każdą kwotę.:

Ale też nie rozmawialam z nią o tym, napisze do niej.

 

 

Dnia 5.05.2017 o 16:47, inka33 napisał:

Wątki pod kątem potrzeb na cito zaczęłam przeglądać. Jak ogarnę, to napiszę.

Eluś, tak, nadal jeszcze rozważam skarbnikowanie Klubowi, ale ostateczną decyzję chciałam podjąć, jak się zorientuję, czy jest w ogóle jeszcze jakieś zainteresowanie KWB, czy znajdą się tu Osoby, które mi pomogą, czy znajdzie się tu jeszcze ktoś chętny do zarządu i prezesowania.

Wobec tego zapytam wprost:
- czy chcecie, żebym została skarbnikiem KWB?
- czy pomożecie mi w reaktywowaniu skarpety Baloniar?
- czy jest tu jeszcze ktoś chętny do dalszego prowadzenia Klubu?

Zależy mi bardzo na ocaleniu KWB, ale to za mało...

 

Dnia 6.05.2017 o 13:49, Hope2 napisał:

jestem za ocaleniem Skarpety. Z bazarku, który muszę za chwilę rozliczyc będzie jakiś grosik. Na forum mnie co raz mniej,czasowo nie wyrabiam.

Po weekendzie będę się chyba mogła określić czy będę mogła wpłacać deklarację stałą, czy zostanę przy cegielkach.

 

Dnia 6.05.2017 o 19:56, Poker napisał:

Szkoda ,żeby Skarpeta zniknęła. Jeżeli pamięć mi pozwoli, to 10 % z moich bazarków będę przeznaczać na Baloniary, do których formalnie nie należę ,ale popieram całym sercem.

 

22 godziny temu, Gusiaczek napisał:

Też jestem za ocaleniem Klubu, pomimo że zawiesiłam stałą deklarację i nie powinnam może się odzywać?  z bazarków chętnie zadeklaruję jakiś %. 

 

2 godziny temu, sleepingbyday napisał:

i proszę, posypało się :-).

ja jestem też za ocaleniem klubu. zrobię, co będzie trzeba  w tej sprawie.

To już do ewentualnego rozważenia dla Leny.
Wciąż czekamy na zabranie głosu przez Mestudio.

Link to comment
Share on other sites

Witam i informuję, że mam kryzys umysłowy z tendencją depresyjną. Zerknęłam na akcję jaka ma tu miejsce i ze swojej strony proszę o przejęcie skarpety. Staram się wycofać z czynnej działalności związanej z psami gdyż pozostałam z kilkoma zasiedziałymi i starymi psami, do których co rusz dokładam setkami, jak muszę wyjechać to ze swoich pieniędzy opłacam hotelik, co rusz wydaję też pieniądze na nowe ogrodzenie wybiegu dwóch wariatek niereformowalnych, które mają mocne tendencje ucieczkowe. O zniszczeniach w domu nawet nie chce mi się już pisać ani o tym, że niektórzy uważają, że mam sobie te psy adoptować, no bo skoro takie nieadopcyjne to trzeba mi dowalić za to, że je zabrałam. Muszę iść do pracy, a boję się bo nie wiem co się będzie działo - czyli wegetuję zwyczajnie licząc na cud.

W każdym razie jeśli są chętni na prowadzenie skarbonki to zapraszam. Sorry za użalanie się - ale mam kiepski dzień, może powinnam tu zajrzeć jutro i byłoby lepiej :-).

Link to comment
Share on other sites

Jak ja Cię dobrze rozumiem mestudio. Z przyjmowaniem tymczasów pauzuję już prawie rok. Muszę iść do pracy, moje stadko mogę zostawić na osiem godzin (raczej mniej, bo młody szybciej ze szkoły wraca). Tolo może się zsikać (dziadek w końcu, gaci nie lubi), jamnik może zeżreć wszystko co jadalne, a i nie jadalnym nie pogardzi...Ale jakichś mega zniszczeń spodziewać się nie muszę-ot, kubek samobójca sam ze stołu spadnie,kałuża na podłodze, czy nie wyniesione rano śmieci odnajdywane w pościeli. Przyjęcie tymczasa to mega odpowiedzialność. Wiem,że karma, wet się zwróci (prędzej czy później. Pies fundacjyjny-raczej szybciej), ale jak nie ma kasy, to dokładam swoje. Są też koszty, których nijak nie rozliczysz-no bo jak? 

To,że BDT są uważane za naiwniaki-to norma. To,że BDT musi, zwyczajnie MUSI klaskać z radości uszami, być na każde zawołanie-też norma. Ma gorszy dzień? never!

Ale moim zdaniem generalnie w świecie pro źle się dzieje.Nie mam już ochoty czytać o kolejnej awanturze.

BDT giną. Powstają hoteliki i PDT (potrzebne, bo bezdomniaków nie ubywa).Czy mnie dziwi,że część BDT zmienia się w PDT? chyba nie.W zasadzie co raz mniej mnie dziwi. Za to mega irytuje mnie posądzanie BDT o żerowanie na bezdomności. O lansowanie się na bezdomności

Tak, ja też łapię doły od jakiegoś czasu...może jak w końcu przyjdzie wiosna, słońce i ciepło-będzie lepiej?

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, mestudio napisał:

Witam i informuję, że mam kryzys umysłowy z tendencją depresyjną. Zerknęłam na akcję jaka ma tu miejsce i ze swojej strony proszę o przejęcie skarpety. Staram się wycofać z czynnej działalności związanej z psami gdyż pozostałam z kilkoma zasiedziałymi i starymi psami, do których co rusz dokładam setkami, jak muszę wyjechać to ze swoich pieniędzy opłacam hotelik, co rusz wydaję też pieniądze na nowe ogrodzenie wybiegu dwóch wariatek niereformowalnych, które mają mocne tendencje ucieczkowe. O zniszczeniach w domu nawet nie chce mi się już pisać ani o tym, że niektórzy uważają, że mam sobie te psy adoptować, no bo skoro takie nieadopcyjne to trzeba mi dowalić za to, że je zabrałam. Muszę iść do pracy, a boję się bo nie wiem co się będzie działo - czyli wegetuję zwyczajnie licząc na cud.

W każdym razie jeśli są chętni na prowadzenie skarbonki to zapraszam. Sorry za użalanie się - ale mam kiepski dzień, może powinnam tu zajrzeć jutro i byłoby lepiej :-).

Ewa dziekujemy za pomoc i  odpowiedź...teraz sytuacja jest jasna.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo przepraszam, jeśli ktoś poczuje się urażony, ale mam wrażenie, że jest dużo osób, które chciałyby utrzymać skarpetkę, ale jak przychodzi do podejmowania decyzji, to nie ma chętnych.

W tej chwili sytuacja skarpety jest specyficzna i nie ma wytycznych postępowania w regulaminie.

Osoby, które do tej pory zajmowały się prowadzeniem skarpety rezygnują, w związku z tym chcemy wyzerować konto wpłacając to, co zostało na psy w potrzebie. Nie ma w tym momencie zastosowania punkt o zwrocie 25% kwoty. Uważam i mam nadzieję, że mnie poprzecie, że te ostatnie wpłaty nie powinny podlegać temu punktowi regulaminu. Inaczej będziemy bardzo długo kończyć to rozliczenie.

Skarpeta Klubu W. Baloniarek potrzebuje osób, które maja siłę i chęci, żeby działalność rozkręcić, rozreklamować. Z powodów podawanych wcześniej my (Macia, Mestudio i ja) nie jesteśmy w stanie tego robić, ale przecież są osoby, które mają więcej czasu, mogą zareklamować całe przedsięwzięcie tu na Dogomanii, czy wśród znajomych. Tak jak my kiedyś pisałyśmy o tym, prosiłyśmy o deklaracje, same je wpłacałyśmy… Potrzeba tylko chęci,  czasu i zdrowia.

Inka33 zgłosiła swoja kandydaturę. Czy jest ktoś, kto może do niej dołączyć? Nie bójcie się tego. Jeśli się nie uda, to zamkniecie skarpetkę, ale może trzeba spróbować, żeby wiedzieć, czy to ma sens, czy nie.

Coraz mniej tutaj ludzi, ale trochę jeszcze zostało. Zachęcam do tego i proszę o konstruktywne pomysły, żeby dalej można było pomagać  psiakom.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.05.2017 o 15:25, sleepingbyday napisał:

no wpłacam, ale nie jestem czesto na dogo, a fejsbukowa nie jestem, więc też i na bieżąco nie jestem za bardzo.

ale jedna z zaproponowanych wyżej, ulv, na pewno dobrze spożytkuje każdą kwotę.:

Ale też nie rozmawialam z nią o tym, napisze do niej.

 

"Pieniądze ze Skarpety Klubowo-Balonowej nie będą przeznaczane na płatne DT i hotele oraz na BDT, które świadomie nie dokonują sterylizacji aborcyjnych lub w ostateczności nie usypiają ślepych miotów, to nie podlega dyskusji !"

Link to comment
Share on other sites

Masakra, Inka to u ulv?????

Ja już nie pojmuję tych akcji ze świadomym chowaniem ślepych miotów, a co rusz na Fb takie widzę. Nikomu nie żal wypierniczonego rocznego jamnika, co to biegał niedaleko nas na polach i trudno mu będzie znaleźć dom, ale kilka ślepych szczeniaków będziemy na siłę ratować bo takie cudne, śliczne, bezradne. Jamnik roczny sobie poradzi, ewentualnie utknie u mnie na sto lat przez takie ślepe mioty chronione na FB.

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, mestudio napisał:

Masakra, Inka to u ulv?????

Ja już nie pojmuję tych akcji ze świadomym chowaniem ślepych miotów, a co rusz na Fb takie widzę. Nikomu nie żal wypierniczonego rocznego jamnika, co to biegał niedaleko nas na polach i trudno mu będzie znaleźć dom, ale kilka ślepych szczeniaków będziemy na siłę ratować bo takie cudne, śliczne, bezradne. Jamnik roczny sobie poradzi, ewentualnie utknie u mnie na sto lat przez takie ślepe mioty chronione na FB.

Niestety tak... :(
Będę musiała też to sprawdzić, jeśli chodzi o BDT, o pomoc dla których sama wnioskowałam, bo jestem jeszcze "cienias" Baloniarski i mi ten zapis umknął. Chętnie też przyjmę pomoc w sprawdzeniu.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Ellig napisał:

Bardzo przepraszam, jeśli ktoś poczuje się urażony, ale mam wrażenie, że jest dużo osób, które chciałyby utrzymać skarpetkę, ale jak przychodzi do podejmowania decyzji, to nie ma chętnych.

 

W tej chwili sytuacja skarpety jest specyficzna i nie ma wytycznych postępowania w regulaminie.

 

Osoby, które do tej pory zajmowały się prowadzeniem skarpety rezygnują, w związku z tym chcemy wyzerować konto wpłacając to, co zostało na psy w potrzebie. Nie ma w tym momencie zastosowania punkt o zwrocie 25% kwoty. Uważam i mam nadzieję, że mnie poprzecie, że te ostatnie wpłaty nie powinny podlegać temu punktowi regulaminu. Inaczej będziemy bardzo długo kończyć to rozliczenie.

 

Skarpeta Klubu W. Baloniarek potrzebuje osób, które maja siłę i chęci, żeby działalność rozkręcić, rozreklamować. Z powodów podawanych wcześniej my (Macia, Mestudio i ja) nie jesteśmy w stanie tego robić, ale przecież są osoby, które mają więcej czasu, mogą zareklamować całe przedsięwzięcie tu na Dogomanii, czy wśród znajomych. Tak jak my kiedyś pisałyśmy o tym, prosiłyśmy o deklaracje, same je wpłacałyśmy… Potrzeba tylko chęci,  czasu i zdrowia.

 

Inka33 zgłosiła swoja kandydaturę. Czy jest ktoś, kto może do niej dołączyć? Nie bójcie się tego. Jeśli się nie uda, to zamkniecie skarpetkę, ale może trzeba spróbować, żeby wiedzieć, czy to ma sens, czy nie.

 

Coraz mniej tutaj ludzi, ale trochę jeszcze zostało. Zachęcam do tego i proszę o konstruktywne pomysły, żeby dalej można było pomagać  psiakom.

Ellig, bardzo, bardzo dziękuję Ci za to podsumowanie sytuacji.

 

Ze swojej strony dodam, że jeżeli akceptujecie moją kandydaturę na skarbnika KWB, to widzę to następująco:

 

- czekam na zgłoszenie się dwóch osób do zarządu Klubu

Osoby te będą współdecydować ze mną o przyznawaniu (lub nie) wnioskowanej pomocy oraz pilnować poprawnych rozliczeń Klubu i rozliczenia się z pomocy skarbników psów, którym została ona udzielona. Jak widać na powyższym przykładzie (Ulv) jest niezbędne, by decydowała o tym więcej niż jedna osoba, bo "co dwie głowy, to nie jedna", co świadczy o tym, że dotychczasowy sposób funkcjonowania Klubu został dobrze pomyślany.
 

- czekam na konkretne deklaracje - stałe, od czasu do czasu, bazarkowe - na okoliczność, gdyby KWB ocalał

Jeśli okaże się, że łączne deklaracje będą zbyt małe, by dało się pomagać, cały wysiłek prowadzenia Klubu przestaje mieć sens. :(

O ile dobrze zapamiętałam, to na ten moment tylko Poker zadeklarowała 10% z bazarków oraz Gusiaczek jakiś % z bazarków.
Dodam (w jego imieniu), że wredny sierściuch podtrzymuje swoją deklarację 20zł po odwieszeniu  Klubu.
Jeśli zapomniałam o kimś, to bardzo przepraszam i proszę o ponowne zgłoszenie się albo sama później przeszukam wątek.

 

- czekam na oferty pomocy w reklamowaniu Klubu, zapraszaniu nowych deklarowiczów itp. JUŻ TERAZ

Ja zamierzam to robić, ale nie dam rady sama, a poza tym na dogo - jak wszędzie - istnieją różne grupy wspierających się znajomych, dlatego uważam, że ważne jest, aby reklamowania podjęło się chociaż kilka osób. Ważne jest, by ściągnąć nowych Klubowiczów.

Myślę, że warto by też było, żeby wszyscy Klubowicze mieli w sygnaturze banerek - logo KWB (ten mały okrągły).
Rzecz jasna wszystkich sympatyków Klubu też o to prosimy. :)

 

- mam nadzieję, że uda się wyzerować dotychczasową Skarbonkę KWB do końca maja

To jeszcze aż/tylko 3 tygodnie.
Ponawiam więc wielokrotną prośbę Ellig do wszystkich Klubowiczów o zgłaszanie wniosków - konkretnych!

 

!!! Moja kandydatura na Skarbnika Klubu jest ważna do końca maja.
Jeśli do tego czasu nie będzie zgłoszeń do Zarządu Klubu oraz konkretnych deklaracji pomocy, wycofuję się, ponieważ - pomimo, że bardzo zależy mi na ocaleniu Klubu - nie mam ochoty być samotnym Don Kichotem walczącym o utopię...

 

Myślę, że jeżeli Klub ocaleje, to warto by było (o ile to w ogóle możliwe...) stworzyć listę BDT/BDTzD, które spełniają warunki KWB. Bardzo by to potem ułatwiło decyzje Zarządu ws. udzielania pomocy przez Klub. Ktoś ma uwagi, co do pomysłu? Ktoś deklaruje chęć pomocy w tym?


Na koniec ogromnie dziękuję NajlePsiejszej Duszce (Ona wie, że o Niej mówię) za wsparcie telefoniczne w podjęciu decyzji ws. Klubu. <3

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Hope2 napisał:

Jak ja Cię dobrze rozumiem mestudio  (................................)

To,że BDT są uważane za naiwniaki-to norma. To,że BDT musi, zwyczajnie MUSI klaskać z radości uszami, być na każde zawołanie-też norma. Ma gorszy dzień? never!

Ale moim zdaniem generalnie w świecie pro źle się dzieje.Nie mam już ochoty czytać o kolejnej awanturze.

BDT giną. Powstają hoteliki i PDT (potrzebne, bo bezdomniaków nie ubywa).Czy mnie dziwi,że część BDT zmienia się w PDT? chyba nie.W zasadzie co raz mniej mnie dziwi. Za to mega irytuje mnie posądzanie BDT o żerowanie na bezdomności. O lansowanie się na bezdomności

Tak, ja też łapię doły od jakiegoś czasu...może jak w końcu przyjdzie wiosna, słońce i ciepło-będzie lepiej?

Cała prawda.

Niestety hotelików na dobrym poziomie jest ciągle za mało, no ale trzeba naprawdę porządnie zainwestować w taki interes aby wszystko dobrze działało. Co do PDT to mam mieszane odczucia, jestem i na tak i na nie. No i właśnie tragiczne jest to, że BDT są podejrzewane o różne cuda i dodatkowo jest taki podział na miejsca gdzie odlicza się cuda na kiju i na miejsca gdzie odlicza się jedynie karmę i weta i to wsio.  Tak szczerze to ten podział mnie bardzo zniechęcił i otworzył mi oczy na to, jaka jestem głupia. Zwyczajnie durna baba.

 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, mestudio napisał:

Cała prawda.

Niestety hotelików na dobrym poziomie jest ciągle za mało, no ale trzeba naprawdę porządnie zainwestować w taki interes aby wszystko dobrze działało. Co do PDT to mam mieszane odczucia, jestem i na tak i na nie. No i właśnie tragiczne jest to, że BDT są podejrzewane o różne cuda i dodatkowo jest taki podział na miejsca gdzie odlicza się cuda na kiju i na miejsca gdzie odlicza się jedynie karmę i weta i to wsio.  Tak szczerze to ten podział mnie bardzo zniechęcił i otworzył mi oczy na to, jaka jestem głupia. Zwyczajnie durna baba.

 

Nie! mestudio, proszę Cię...na pewno nie głupia, no! Może zmęczona (przemęczona),może zniechęcona, może trochę naiwna, może romantyczka... Ale nie głupia! 

Ja na dogo trafiłam przypadkiem, KWB udzielił pomocy mojemu pierwszemu dogomaniackiemu tymczasowi (karma). Gdyby nie ta pomoc, pewnie nie wiedziała bym,że istniejecie. Przyszłam na wątek podziękować, zaczęłam czytać...zaimponowałyście mi wszystkie bardzo. I wiedzą i zaangażowaniem. 

mestudio kochana-odsapnij, złap oddech, zadbaj o siebie. Bo jakoś tak...nie wierzę,że nie wrócisz (nie,że podstępem wyłudzam obietnicę, czy zgodę na coś_tam. Myślę o pomaganiu).Wiele osób, które odeszły z forum udziela się na fb, jeszcze więcej działa na własną rękę. 

Nawet nie umiem myśli ubrać w słowa...ale nie zgadzam się na to,żebyś myślała o sobie tak jak napisałaś. Bo to nie prawda 

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, inka33 napisał:

Ellig, bardzo, bardzo dziękuję Ci za to podsumowanie sytuacji.

 

Ze swojej strony dodam, że jeżeli akceptujecie moją kandydaturę na skarbnika KWB, to widzę to następująco:

 

- czekam na zgłoszenie się dwóch osób do zarządu Klubu

Osoby te będą współdecydować ze mną o przyznawaniu (lub nie) wnioskowanej pomocy oraz pilnować poprawnych rozliczeń Klubu i rozliczenia się z pomocy skarbników psów, którym została ona udzielona. Jak widać na powyższym przykładzie (Ulv) jest niezbędne, by decydowała o tym więcej niż jedna osoba, bo "co dwie głowy, to nie jedna", co świadczy o tym, że dotychczasowy sposób funkcjonowania Klubu został dobrze pomyślany.
 

- czekam na konkretne deklaracje - stałe, od czasu do czasu, bazarkowe - na okoliczność, gdyby KWB ocalał

Jeśli okaże się, że łączne deklaracje będą zbyt małe, by dało się pomagać, cały wysiłek prowadzenia Klubu przestaje mieć sens. :(

O ile dobrze zapamiętałam, to na ten moment tylko Poker zadeklarowała 10% z bazarków oraz Gusiaczek jakiś % z bazarków.
Dodam (w jego imieniu), że wredny sierściuch podtrzymuje swoją deklarację 20zł po odwieszeniu  Klubu.
Jeśli zapomniałam o kimś, to bardzo przepraszam i proszę o ponowne zgłoszenie się albo sama później przeszukam wątek.

 

- czekam na oferty pomocy w reklamowaniu Klubu, zapraszaniu nowych deklarowiczów itp. JUŻ TERAZ

Ja zamierzam to robić, ale nie dam rady sama, a poza tym na dogo - jak wszędzie - istnieją różne grupy wspierających się znajomych, dlatego uważam, że ważne jest, aby reklamowania podjęło się chociaż kilka osób. Ważne jest, by ściągnąć nowych Klubowiczów.

Myślę, że warto by też było, żeby wszyscy Klubowicze mieli w sygnaturze banerek - logo KWB (ten mały okrągły).
Rzecz jasna wszystkich sympatyków Klubu też o to prosimy. :)

 

- mam nadzieję, że uda się wyzerować dotychczasową Skarbonkę KWB do końca maja

To jeszcze aż/tylko 3 tygodnie.
Ponawiam więc wielokrotną prośbę Ellig do wszystkich Klubowiczów o zgłaszanie wniosków - konkretnych!

 

!!! Moja kandydatura na Skarbnika Klubu jest ważna do końca maja.
Jeśli do tego czasu nie będzie zgłoszeń do Zarządu Klubu oraz konkretnych deklaracji pomocy, wycofuję się, ponieważ - pomimo, że bardzo zależy mi na ocaleniu Klubu - nie mam ochoty być samotnym Don Kichotem walczącym o utopię...

 

Myślę, że jeżeli Klub ocaleje, to warto by było (o ile to w ogóle możliwe...) stworzyć listę BDT/BDTzD, które spełniają warunki KWB. Bardzo by to potem ułatwiło decyzje Zarządu ws. udzielania pomocy przez Klub. Ktoś ma uwagi, co do pomysłu? Ktoś deklaruje chęć pomocy w tym?


Na koniec ogromnie dziękuję NajlePsiejszej Duszce (Ona wie, że o Niej mówię) za wsparcie telefoniczne w podjęciu decyzji ws. Klubu. <3

 

Jeżeli chodzi o deklarację, to na chwile obecną nie mogę obiecać żadnej kwoty. Może napiszę tak-dopóki nie znajdę pracy, będę robić bazarki (przynajmniej jeden w miesiącu), z którego % będzie na KWB. Z chwilą podjęcia pracy może wyjść tak,że bazarek zamienię na deklarację (z braku czasu).

Jak mi powiesz jak krowie na rowie jak wkleić sygnaturkę (zwłaszcza podlinkowaną), to zrobię to z przyjemnością.

I oczywiście nie mam nic przeciw temu,żebyś została skarbnikiem. Jeśli potrzebujesz kogoś do grona-tymczasowo możesz dodać mnie (jeśli chcesz/chcecie) Dlaczego tymczasowo? dlatego,że wierzę,że z biegiem czasu znajdą się osoby o lepszych predyspozycjach niż ja.

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, mestudio napisał:

No i właśnie tragiczne jest to, że BDT są podejrzewane o różne cuda i dodatkowo jest taki podział na miejsca gdzie odlicza się cuda na kiju i na miejsca gdzie odlicza się jedynie karmę i weta i to wsio. 

I tu jest sedno sprawy!
 absolutnie nie się dziwię rozgoryczeniu, rezygnacji, zniechęceniu .... to wszystko smutne jest. Temat rzeka, ja teoretyczka, więc nie będę klikać by klikać o tym, o czym większość wie. 
Zatem - podtrzymuję obietnicę, że z każdego naszego bazarku % jest dla Klubu i mam nadzieję, że idea Klubu nie umrze i niejeden Ogonek otrzyma od nas pomoc.
Serdecznie pozdrawiamy, zwłaszcza Ovo, która jest dłużniczką ludzi dobrej woli i bardzo dzielnie od kilku lat patronuje naszej pomocy w pomaganiu :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...