Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

ja , na zaproszenie Ellig:loveu: wpisuję się na razie bez zobowiązań ale pomyślę co mogłabym zaoferować
ostatnio był u mnie zagubiony psiak parę dni , zawsze bałam się jak zareaguje moja Fiśka na "obcego" w domu ale zachowała się super , więc nawet bdt niewykluczony ale na razie nie wiem , przemyślę , pogadam z domownikami , napiszę
pomysł super :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilk_a']ja , na zaproszenie Ellig:loveu: wpisuję się na razie bez zobowiązań ale pomyślę co mogłabym zaoferować
ostatnio był u mnie zagubiony psiak parę dni , zawsze bałam się jak zareaguje moja Fiśka na "obcego" w domu ale zachowała się super , więc nawet bdt niewykluczony ale na razie nie wiem , przemyślę , pogadam z domownikami , napiszę
pomysł super :)[/QUOTE]

Witaj cieszymy się że Jesteś u nas- Każdy mile widziany :loveu: poczekamy na Ciebie a psiaczek miał wątek, masz jakieś fotki Fiśki?:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilk_a']ja , na zaproszenie Ellig:loveu: wpisuję się na razie bez zobowiązań ale pomyślę co mogłabym zaoferować
ostatnio był u mnie zagubiony psiak parę dni , zawsze bałam się jak zareaguje moja Fiśka na "obcego" w domu ale zachowała się super , więc nawet bdt niewykluczony ale na razie nie wiem , przemyślę , pogadam z domownikami , napiszę
pomysł super :)[/QUOTE]Lila dziekuje,ze jestes a banerek moze zrobisz to przeciez bardzo duzo i robisz wspaniale allegra za ktore bardzo chetnie wszyscy zaplaca.:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igiełka']Witaj cieszymy się że Jesteś u nas- Każdy mile widziany :loveu: poczekamy na Ciebie a psiaczek miał wątek, masz jakieś fotki Fiśki?:lol:[/QUOTE]
moja zwariowana suka w awatarze ;)
a pies wątek miał :)
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/212147-kto-zgubi%C5%82-beagla-w-Cz%C4%99stochowie?p=17366854#post17366854[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Lila dziekuje,ze jestes a banerek moze zrobisz to przeciez bardzo duzo i robisz wspaniale allegra za ktore bardzo chetnie wszyscy zaplaca.:)[/QUOTE]
no tak . allegra mogę wystawiać , za zwrot kosztów allegro , a banerek ... to pomyślę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilk_a']moja zwariowana suka w awatarze ;)
a pies wątek miał :)
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/212147-kto-zgubi%C5%82-beagla-w-Cz%C4%99stochowie?p=17366854#post17366854"]http://www.dogomania.pl/threads/212147-kto-zgubi%C5%82-beagla-w-Cz%C4%99stochowie?p=17366854#post17366854[/URL][/QUOTE]

jakie mądre ma sunia spojrzenie a jak Jej na imię ? :lol:
idę sobie poczytać o psiaku :cool3:

[quote name='ataK']A może te balony Ellig wykorzystać w banerku ;)[/QUOTE]
Ciocia dobry pomysł :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilk_a']baloniki na pewno muszą znaleźć się w banerku :)
a moja suka ma na imię tak normalnie Figa ale my mówimy na nią Fiśka , bo wszędzie jej pełno i zawsze musi być w centrum wydarzeń ;)[/QUOTE]

śliczny Twój były tymczasowicz :lol: czyli Figa ma mnóstwo energii i zawsze jest na bieżąco w tym co dzieje się w domu-spryciula :lol: ta tak baloniki koniecznie :Cool!:

[quote name='ataK']Moja była tymczaska dostała w nowym domu imię Figa :) Ale podobno jeszcze reaguje na imię Laska, z tego, co mi przedwczoraj telefonicznie mówiła jej Pańcia :)[/QUOTE]

aa mądrala zapamiętała jak wołali w BDT :lol: podoba się dawne imię :lol:

Link to comment
Share on other sites

O. dziękuję za zaproszenie. Jestem i ja i aktualnie prowadzę BDT (sama robiłam bazarki na kosztowne leczenie)
Jeśli chodzi o większe info, edytuje później. Bo właśnie złapałam internet po wczorajszej burzy.
Piorun trafił w nadajnik internetu paląc wszystko co miał na swojej drodze :/
Ale tu wróce!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='necianeta89']O. dziękuję za zaproszenie. Jestem i ja i aktualnie prowadzę BDT (sama robiłam bazarki na kosztowne leczenie)
Jeśli chodzi o większe info, edytuje później. Bo właśnie złapałam internet po wczorajszej burzy. Piorun trafił w nadajnik internetu paląc wszystko co miał na swojej drodze :/
Ale tu wróce![/QUOTE]

Witamy w naszym gronie :lol: poczekamy na Ciebie :) o to niedobrze jak piorun przeszedł tak blisko-najważniejsze że nic oprócz nadajnika Wam się nie stało

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie :). Będę Was odwiedzać i pomagać w miarę możliwości. Nie określę rodzaju pomocy, bo jest dość spontaniczna. BDT też nie mogę zaoferować bo rzadko bywam w domu. I tak mam całą zgraję zwierzaczków. Psy zawsze miałam a potem kota. Zaczęło się od 1 a teraz jest 7 w domu i 5 na podwórku. Pomagam jak umiem i na ile mnie stać. Niemniej jednak uważam Wasz pomysł za fajny :). Pozdrowienia za pozytywnie zakręconych.

Link to comment
Share on other sites

Klubowicze prowadzący Bezpłatne Domy Tymczasowe/ za dary:

1 Nick, woj- rodzaj Domu Tymczasu( dane i tel przesłane do mnie na pw)

[B]necianeta89 , woj. śląskie, karma ew. leczenie[/B]

2 Jakiej pomocy najbardziej potrzebuje( tutaj wymieniamy jedną potrzebę a na bieżąco będe uaktualniać)

[B]aktualnie mam wszystko bo narobiłam się bazarków, ale w przyszłości karma lub pomoc weterynaryjna, fanty na bazarki[/B]

3 Jaką pomoc oferuję dla naszego Klubu ( zasada każdy może dać coś od siebie)

[B]więc, robię głównie banerki (dla klubu też mogę zrobić, ale późnym wieczorem, potrafię też wydarzenie na FB, z ogłoszeniami mam problem, ale też mogę zrobić. no i bazarki. głównie tym egzystuje ;)[/B]

4 wątek podopiecznego lub ogólny

[B]Psiak z fundacji, ale fundacja ma ogromne długi... [url]http://www.dogomania.pl/threads/210873-Potr%C4%85cony-Kornel-w-gipsie-po-operacji-beagle-zbieramy-na-rehabilitacje[/url][/B]

5 nowe pomysły dotyczące Klubu

[B]coś się na bierząco wymyśli ;)[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pola53']Jestem na zaproszenie :). Będę Was odwiedzać i pomagać w miarę możliwości. Nie określę rodzaju pomocy, bo jest dość spontaniczna. BDT też nie mogę zaoferować bo rzadko bywam w domu. I tak mam całą zgraję zwierzaczków. Psy zawsze miałam a potem kota. Zaczęło się od 1 a teraz jest 7 w domu i 5 na podwórku. Pomagam jak umiem i na ile mnie stać. Niemniej jednak uważam Wasz pomysł za fajny :). Pozdrowienia za pozytywnie zakręconych.[/QUOTE]

pięknie dziękujemy za obecność,pozdrowionka i pomoc :lol: Każda pozytywnie zakręcona Osoba jest mile widziana-Polu czyli masz ogromny- kochany zwierzyniec i w domu zawsze wesoło-cieszymy się że będziesz nam towarzyszyć :loveu:

[quote name='necianeta89']Klubowicze prowadzący Bezpłatne Domy Tymczasowe/ za dary:

1 Nick, woj- rodzaj Domu Tymczasu( dane i tel przesłane do mnie na pw)

[B]necianeta89 , woj. śląskie, karma ew. leczenie[/B]

2 Jakiej pomocy najbardziej potrzebuje( tutaj wymieniamy jedną potrzebę a na bieżąco będe uaktualniać)

[B]aktualnie mam wszystko bo narobiłam się bazarków, ale w przyszłości karma lub pomoc weterynaryjna, fanty na bazarki[/B]

3 Jaką pomoc oferuję dla naszego Klubu ( zasada każdy może dać coś od siebie)

[B]więc, robię głównie banerki (dla klubu też mogę zrobić, ale późnym wieczorem, potrafię też wydarzenie na FB, z ogłoszeniami mam problem, ale też mogę zrobić. no i bazarki. głównie tym egzystuje ;)[/B]

4 wątek podopiecznego lub ogólny

[B]Psiak z fundacji, ale fundacja ma ogromne długi... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/210873-Potr%C4%85cony-Kornel-w-gipsie-po-operacji-beagle-zbieramy-na-rehabilitacje[/URL][/B]

5 nowe pomysły dotyczące Klubu

[B]coś się na bierząco wymyśli ;)[/B][/QUOTE]

Ciocia wspaniale już wszystko uzupełniam :loveu: zaraz zajrzę do psiaka :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie mogę być DT, bo mam w domu ruch oporu w tej kwestii, ale bardzo chętnie wesprę każdy BDT. Przede wszystkim ogłoszeniowo, czasem robię sama, ale najczęściej kupuję całe pakiety, płacę za wyróżnione gumtree, kiedyś pewnie będę robić allegro (ale jeszcze nie teraz).
Moge wesprzeć bazarkowo. Pomoge wystawić bazarek lub jeśli będe miała z czego, wystawię swój.
Mogę też pomóc osobie, która zaczyna przygodę z dogomanią - nauczyć wstawiać zdjęcia, wyszukiwać informacje i takie tam... :)
Czasem pomagam finansowo, ale mam coraz mniej wolnej kasy, bo mnóstwo idzie na ogłoszenia. Jak mi się coś jeszcze przypomni to napiszę :)

Link to comment
Share on other sites

Zgłasza się Baloniarz, którego najbardziej irytuje wpis w drugim poście "zbieramy deklaracje na hotel" :mad:, bo moim zdaniem dogomania na własnej piersi wyhodowała sobie to, że BDT są w zaniku, a prowadzące je osoby wymierają jak dinozaury :shake:
Na tym wątku z pewnością nikt mnie za to nie zlinczuje i nie będzie ze mną dyskutował nad "wyższością" takiego rozwiązania nad BDT :razz: Igiełko, bardzo dziękuję za wprowadzenie moich luźnych pomysłów i dywagacji w życie! :loveu: A propos moja ostatnia podopieczna w DS dostała na imię Igiełka ;)

Klubowicze prowadzący Bezpłatne Domy Tymczasowe/ za dary:

[B]1 Nutusia, woj mazowieckie, BDTzD - prośba o wsparcie na karmę i weta, bo własnych ogonów na utrzymaniu szt. 3
[/B]
2 Jakiej pomocy najbardziej potrzebuje( tutaj wymieniamy jedną potrzebę a na bieżąco będe uaktualniać)

[B]aktualnie mam wszystko, bo Kimi odziedziczyła posag po Lunie, ale zazwyczaj karma i koszty weta (choć nasz nadworny Doktor dba o to, by te koszty były zminimalizowane do minimum :evil_lol:)[/B]

3 Jaką pomoc oferuję dla naszego Klubu ( zasada każdy może dać coś od siebie)

[B]1 miejsce dla większej suni lub 2 dla malizn - mogę przyjmować tylko suczki, bo mój Lesio - jak na prawdziwego Babskiego Króla przystało - kategorycznie sobie nie życzy męskiej konkurencji:-([/B]

4 wątek podopiecznego lub ogólny

[B]Aktualnie mam na DT sunię ze schronu w Gostyniu - Kimi:[/B]
[url]http://www.dogomania.pl/threads/212698-Kimi-strza%C5%82-prosto-w-serce[/url]!

5 nowe pomysły dotyczące Klubu

[B]Będę myśleć ;) Na razie trzeba rozpropagować ideę, zewrzeć szyki i aktywować skarpetę[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...