Jump to content
Dogomania

Boksereczka mini juz w nowym domku!


netti1

Recommended Posts

  • Replies 295
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Anica_snk']Kurcze jaka szkoda... :(:( Bo juz tak sie cieszyłam ze sunia bedzie ze mną...No ale z 2giej strony ciesze sie ze juz jest w domu i niczym sie nie zarazi w schronie:) Mam nadzije ze trafiła do dobrych własnicieli.:)[/quote]
Aniu skoro sunię zabrano Ci niemalże sprzed nosa ;) to może pomyslisz o pieknej Sally z lublina?? [URL="gg:http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=34930"][COLOR=#0000ff]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=34930[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img300.imageshack.us/img300/9886/saba3up9.jpg[/IMG][/URL]

Może wobec tego ta sunia Cie zainteresuje? - podobna do bokserki, młoda. Teraz jest chyba w Krakowie.

SUNIA BOKSIOWATA WYCIAGNIETA ZE SCHRONU SZUKA DOMU!!!!!
Sunia została wyciągnięta z kieleckiego schroniska w stanie skrajnego wycieńczenia. Jest młodą ok. 1,5 r sunia o temperamencie boksera - wszędzie jej pełno, chce się tylko bawić i byc przytulana. Czy ktoś się zakocha w Sabuni????
Napewno odwdzęczy się tym samym. Sunia została wczoraj wysterylizowana i za parę dni będzie gotowa do adopcji. Pokochaj Sabę!!! tel w sprawie Saby:604275553

Link to comment
Share on other sites

ma_ruda - Saba jest pod naszą opieką w Kielcach - bądż co bądż trochę bliżej Ani...ale czy Ania chce mixa????? Saba została wyciągnięta z naszego cusownego schronu w stanie skrajnego wyczerpania. Pomimo,ze od 3 tygodni je za 3 psy dalej jest szkieletorkiem. Ale może i dlatego,że ona bardzo lubi szaleć na spacerach to wszystko spala, no i mieszka pod jednym dachem z drugim psem - więc razem też się bawią. W czwartek miała sterylkę. Jak dla mnie jest super..ale dla kogoś innego może nie być

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Imbir1']no to się narobiło:cool3:, troche nie poważnie, a swoją drogą to myślałam, ze obcym osobą nie wydaje się psów które są jeszcze na kwarantanie:roll:, nic z tego juz nie rozumiem

pocieszające jest tylko to, że sunia nie siedzi w schronisku[/quote]

tak to prawda,widac zasady kwarantanny są rózne dla róznych osób.a ta sunieczka biała jest cudowna!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']ma_ruda - Saba jest pod naszą opieką w Kielcach - bądż co bądż trochę bliżej Ani...ale czy Ania chce mixa????? Saba została wyciągnięta z naszego cusownego schronu w stanie skrajnego wyczerpania. Pomimo,ze od 3 tygodni je za 3 psy dalej jest szkieletorkiem. Ale może i dlatego,że ona bardzo lubi szaleć na spacerach to wszystko spala, no i mieszka pod jednym dachem z drugim psem - więc razem też się bawią. W czwartek miała sterylkę.[B] Jak dla mnie jest super..ale dla kogoś innego może nie być[/B][/quote]

Dla mnie też jest super i na miejscu Ani nie miałabym wątpliwości. Na swoim mam:oops: , bo obawiam się, że jest jednak za duza a jeżeli jeszcze przy tym wulkan energii? A może się mylę? Wtedy Ania mogłaby stracić kolejną okazję:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Państwo wzięli sunie na umowe adopcyjną bez żadnych problemów.
A swoją drogą,to uwazam ze osoby które czesto bywaja w schronie i pokazują ludziom psy(czyli np. ja,Hania,Marysia,Asia), powinny wiedziec o takich sytacjach,bo ja powiem szczerze niewiedziałam o tym wątku i nie wiedziałam jaka jest sytuacja,ze sunia miała gdzies jechac. Nie jestem w stanie dojrzec wszystkich wątków.Nastepnym razem prosze i poinformowanie mnie o takiej sytuacji,jesli jakis pies z dogo znajdzie dom,to wtedy mozna w gabinecie powiedziec o sytuacji,chociaz nawet niewiem czy cos by to dało.
A propo boksi to trzeba było powiedziec w gabinecie wczesniej,ze ta i ta sunia w ten i ten dzien zostanie zabrana na 100% i prosze jej nikomu nie wydawac. Ale to 100% tez jest czasami niewiadome.
Takie jest moje zdanie.

Link to comment
Share on other sites

Witam, Przepraszam że nie pisałem iż jesteśmy z żoną zainteresowani sunią z łódzkiego schronu, ale nie miałem kiedy się zarejstrować na forum, zrobiłem to dopiero dzisiaj. Jeśli chodzi o suczkę jest bardzo wychudzona (ale to postaramy się w najbliższym czasie nadrobić), ogólnie czuje się u nas dobrze :multi: . Jak tylko będę miał chwilkę czasu to zrobię stronkę z jej zdjęciami i podam na dogomani adres www.
Pozdrawiam
Aga & Kris

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...