Jump to content
Dogomania

Boksereczka mini juz w nowym domku!


netti1

Recommended Posts

  • Replies 295
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z Sanoka do Łodzi jest ok 450 km, wiem że to nie problem i nikt problemu przecież nie robi. Ania szuka kogoś kto mógłby z nią pojechać, a że finansowo może nie poradzić to się nie dziwię, podróż samochodem w tą i z powrotem to ok 400 zł. Sunia i tak z tego co zrozumiałam do 6 grudnia musi być w Łodzi, więc o co kaman?

Link to comment
Share on other sites

z tego co sie dowiedziałam to mogę to zrobic,wziełabym ją juz przedwczoraj ale mam psa na tymczasie ,swojego psa ,kota do adopcji i po prostu nie dałabym rady.nie wspomniałam o 2 dzieci(małych)serce mnie rozbolało jak musiałam tą drobinę zostawic w schronie...:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

sprawdzałam na mapie, jest jakieś 380 km.Podróż w jedną stronę 16 godzin?? czy w obydwie?? Ale dziewczyna ma 17 lat, nie ma co żeby podróżowała sama pociągiem, a z kimś jak ma wyjść 200 zł za podróż (plus pewnie pies) to może faktycznie jakąś zbiórkę na transport?Chociaż po 10 zł od kilku osób? Sama mam boksię i wiem jak ona bidulka marznie w zimę....śpi pod kołdrą i nawet na 5 minut nochala w nocy nie wystawi na pokój a w pokoju prawie 20 stopni.... to jak pomyślę jak ta bidulka marznie to serce pęka.

Link to comment
Share on other sites

Ania ma transport tak raczej po 1 grudnia, próbuje przyśpieszyć.
Jeżeli chodzi o pieniążki to sprawa wygląda tak:
- 50 zł od Ani (postara się więcej uzbierać)
- 100 zł dam ja
- 100 zł z AFN dla boksi

Mamy 250 zł na teraz.

Jeżeli ktoś ma pomysł na transport szybciej to działamy.

Link to comment
Share on other sites

250 zł to super.To trzeba szybko coś kombinować, żeby najpóźniej sunia była już w swoim domku.Uff, troszkę mi lżej, pierwsze na myśl to przyszło mi ściągnięcie jej w stronę śląska, chociażby do katowic a stąd żeby jechała do sanoka, ale dopiero po wejściu na mapkę widzę, że z katowic do sanoka to 292 kilometry....

Link to comment
Share on other sites

zgodził sie:multi:.mozemy jechac albo jutro ,albo dopiero w przyszły weekend.jutro problem byłby tego typu ze:
1.)nie mamy tyle paliwa ,kasy aby wyłozyc tez nie:(.
2.)musielibysmy jechac cały dzien z 3 psami ,bo to daleko więc moje psy nie mogłyby zostac w domu same tyle czasu(ale są małe a samochód duzy więc to jest problem mniejszego kalibru;)
W przyszłym tygodniu byłoby o tyle lepiej ,ze przy okazji pojechałby Papcio ,bo szykuje się dla niego dom (po drodze akurat)
bylibysmy lepiej przygotowani-bo teraz to na łeb na szyję
więc nie wiem sama -jak myslicie????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...