Jump to content
Dogomania

Boksereczka mini juz w nowym domku!


netti1

Recommended Posts

  • Replies 295
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kolejna boksia, maleńka, śliczna, delikatna....
przecież do świąt to ona nie dożyje....
kurcze, nie gniewajcie sie na mnie, ale troszkę mnie zadziwia fakt, że ktoś chce bardzo tego akurat psa, nie innego, i jest w stanie czekać jeszcze miesiąc....
wiem, że to nie takie proste z transportem i w ogóle, ale ile jest km z Sanoka do Łodzi?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='netti1']350 dosc daleko ale mozna jechac,bez przesady[/quote]

kurde, 350? i to jakiś problem? tyle samo drogi zrobiłam jadąc po moją sunię do lublina (łącznie ponad 700, bo 350 to w jedną stronę).Zdecydowałam się w środę, że ją bierzemy a w nocy z czwartku na piątek sunia już spała z nami w łóżku.Przecież boksery to delikatne psy, jak się dziewczyna podda i załapie choróbsko to za tydzień już może być po niej!
Ile lat ma przyszła właścicielka suni?Czy pociągiem naprawdę nie da rady?Przecież to nie koniec świata, to tylko 350 km.W jeden dzień sie obróci.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam 17 lat razem z siostra która ma 20lat zdecydowałysmy sie zaadoptowac ta własnie bokserke.. Mowisz ze 350 km to nie problem no wsumie masz racje Ale dla mnie to jest troche problem finasowy:-(. Bede sie starała dołorzyc do paliwa. Rozmawiałam z kolege który ma auto i by mogł pojechac ze mna po ta sunie:) Tylko nie wiadomo teraz jak z tym paliwem:( Bardzo chciałabym przygarnac ta boksie do siebie juz dzis ale Aga mowi ze nie moge jeszcze bo ma kwarantanne do 6 grudnia. Mam nadzije ze ktos sie znajdzie i wezmnie ja na tymczasowy czas do siebie zeby sie nie zaraziła niczym

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...