Jump to content
Dogomania

"marley I Ja"


00000

Recommended Posts

  • 6 months later...
  • Replies 256
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Ja dostałam książkę 'od Mikołaja' :evil_lol: rok temu.
Według mnie książka jest bardzo dobra, super napisana, lekko się ją czyta. Momentami rozbrajająca, leżałam ze śmiechu, momentami wzruszająca, nie ukrywam, że szczególnie pod koniec, popłynęły łzy.
Po mnie czytał tata, akurat końcówkę książki czytał wieczorem, mówi ze potem przez godzinę usnąć nie mógł.
Oczywiście książki jako poradnik wychowania traktować nie można, ale nie taka jest jej funkcja.
W swojej kategorii, dla mnie genialna. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Wg mnie nie jest genialna, czytałam w wakacje i najbardziej co mnie przyciągało to ta elegancka, śliczna, biała okładka :diabloti: Czasem sie zaśmiałam, zdarzyło się, że popłynęło kilka łez, ale ogólnie zawiodłam się, bo wydawało mi się, że jak tak wszyscy słodzą i mówią, że jest super to to musi być coś nadzwyczajnego i niespotykanego. ;) Ogólnie jest spoko i nie musiałam się zmuszać do czytania, ale...wydaje mi się, że już to pisałam :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

[quote name='lilia1983']Dziś skończyłam czytać książkę, jak dla mnie jest świetna, trzeba pochwalić talent pisarski autora, bardzo szybko się czyta, w wielu momentach się śmiałam a przy końcu książki płakałam, choć sądziłam że nie będę[/QUOTE]

też dopiero niedawno przyczytałam- piękna i wzruszająca, popłakałam się...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 month later...

smutno mi sie zrobilo,ze nie moglas za bardzo oplakiwac psa bo bylo to zle widziane. ja rozumiem, bo swoim psie ryczalam jak bobr przez kilka dni. teraz na sama mysl,ze obecnym psiakom mogloby sie cos stac strach mam w oczach. przeciez to nasze skarby na czterech lapkach:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...