Jump to content
Dogomania

Figa - delikatna, wrażliwa - kochamy się - zostaje


Evas

Recommended Posts

  • Replies 479
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak miło, że jesteście znowu na wątku :) Ja miałam odezwać się wcześniej, ale jestem w ferworze pakowania i załatwiania różnych spraw przed kolejną przeprowadzką.
Cieszę się że Figunia zdrowa, a to, że latka płyną - i nam i naszym zwierzakom ;) - to już niestety taka kolej losu. Moja Vega ma już ponad 16 lat, nogi słabe, często się przewraca, ale apetyt ma i ogólnie nie jest źle :) Koty też zdrowe. Ja również jakoś się trzymam ;)
Życzę Wam w Nowym Roku zdrowia i pomyślności wszelkiej, aby Los był hojny i łaskawy - wszystkiego najlepszego!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję za pamięć, togaa i isabel. Ja także o Was pamiętam :) Mój najstarszy kot ma 13 l, jest bardzo delikatny, łatwo się przeziębia. Chodzi cały czas w szerokim pasku z szetlanda, żeby mu grzało plecki. Szetland jest lekki i bardzo ciepły, jak się położy gdziekolwiek, to jakby był przykryty.
Dużo zdrowia życzę i serdecznie pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...

Witam, może zajrzą tu osoby, które pamiętają ten wątek. 8 bm moja Figa odeszła, minęło w listopadzie 11lat jak ją przygarnęłam, myślę że miała między 16-17 lat. Od roku opieka nad nią była trudna, kręgosłup, padaczka, nietrzymanie moczu. Miała lepsze okresy i znowu coś. Moje serce pękło, straciłam wierną, kochaną przyjaciółkę. Jestem na tabletkach uspokajających, jak przestają działać ciągle płaczę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...