Jump to content
Dogomania

Piesek z gulą na odbycie!


Emily28

Recommended Posts

Witam! Mój pies(mały kundelek, dodam, że ma ok.10 lat, więc młody nie jest) miał na odbycie jakby krostkę ropną, weterynarz nie stwierdził dokładnie co to... Pani weterynarz powiedziała, że można to sprawdzic, jednak nie widzi takiej potrzeby, bo po prostu można, a nawet trzeba wyciąć... Pies miał zabieg we wtorek(czyli 3 dni temu). Jest w miarę dobrze, jednak przy chodzeniu po domu(bo nie na spacerach) się kuli i próbuje tam podgryzać, jakby mu się skóra ciągnęła przez te szwy. Od wczoraj wieczorem ma takie jakby napady małych drgawek. Stąd moje pytanie co się dzieje? Przestraszyłam się, ponieważ mojej sąsiadki sunia miała wyciętą podobną gulę na pyszczku, a później miała przeżuty i umarła. Proszę o pomoc i szybką odpowiedź! :(

Link to comment
Share on other sites

No właśnie weterynarz pytała się czy ma robic badanie stwierdzające co to jest tuż przed zabiegiem za 70zł, ale powiedziała, że to raczej sensu nie ma bo i tak się wytnie. Teoretycznie to powinien być dobry weterynarz. Jeśli ktoś wie i ma opinię o weterynarii w Łodzi, Retkinia- ,,As'' ulicy nie pamiętam... W każdym bądź razie koło ,,Piasków'', niedaleko McDonaldsa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...