• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

martusmartus

Members
 • Content count

  5
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About martusmartus

 • Rank
  Newbie
 • Birthday 02/08/92

Converted

 • Location
  Gorzów Wielkopolski
 • Interests
  Kynologia, motoryzacja, literatura, dogoterapia, jazda konna
 • Occupation
  Technik weterynarii
 1. Nowe forum, nowe wieści :) Nasz filmik z Tay najlepszą psiapsiółką https://www.youtube.com/watch?v=PEmCXiim4b0&feature=youtu.be Zapraszam na fp gdzie nabierząco są nowe zdjęcia :) https://www.facebook.com/pages/Tayla-No-Limit-Lordsett-English-Springer-Spaniel/653550581366083?ref=bookmarks
 2. Przynosi? Bo Tay ma z tym problemy :P
 3. Kurcze my mamy mega problemy z fotkami :( nic dodać nie mogę... Czekam na więcej fotek Twojej niuni :) podeślę Ci link do naszego fp.
 4. Springer, springer.
 5. Dawajcie zdjęcia! My niestety nic wrzucić nie możemy :( mamy jakieś problemy techniczne... Ale mogę zaprosić tutaj ;) [URL]https://www.facebook.com/pages/Lordsett-No-Limit-Tayla-Preeminent-Line-Plaything-Aqua/470915643036812?skip_nax_wizard=true#[/URL]
 6. Z racji tego, że mamy problem z dodawaniem zdjęć zapraszam na Funpage dwóch uroczych dziewczynek ;) [URL]https://www.facebook.com/pages/Lordsett-No-Limit-Tayla-Preeminent-Line-Plaything-Aqua/470915643036812?skip_nax_wizard=true#[/URL]
 7. Rośniemy widzę! My także, niedługo postaram się wstawić fotki ;) P.S. Dorobiliśmy się towarzyski w postaci aussiczki 10tygodniowej.
 8. Jednak szwy były potrzebne? Biedna mała, dlatego ja staram się uważać z moją Lordsett'ową Panienką ;)
 9. Sporawa już jest! Ale widać po budowie, że do jedzenie to chyba pierwsza nie jest ;) Zamieść jeszcze kiedy dokładnie się urodziła.
 10. [quote name='Sowroneczka']Też się dorobiłyśmy galerii, więc zapraszam. A co u Tayli? Jak znosi zimę? Pyza dzisiaj na spacerze rozcięła opuszek łapki na lodzie :( Ale poz tym mrozy jej nie straszne :)[/QUOTE] Młoda istne szaleństwo odstawia. Kocha śnieg :) jak jest za dużo lodu to nie wychodzimy na dłuższe spacery, ale dziś się wybiegała za wsze czasy!
 11. Dużo zależy też od samych koni. W naszej stadninie konie są przyzwyczajone i nawet psy biegające między nogami im nie przeszkadzają ;) ja reakcje swojej sprawdzę na wiosnę, teraz i tak nie jeżdżę gdyż nowy rok zaczęłam właśnie konno z upadkiem i połamaniem ręki :P IDEALNIE.
 12. Mam ten sam problem. Ale chyba zacznę go rozwiązywać od wiosny ze swoim springerem. Z tego co widzę jest raczej olewatorska do kotów więc mam nadzieję, że do koni też taka będzie. Jednak im szybciej zaczniesz tym lepiej, mój cocker nienawidził krów czy koni i je ganiał :/. Rasa konia raczej nie ma znaczenia. Pokaż psu, że jeśli nie będzie zbyt blisko podchodził to nic złego się nie wydarzy. Spróbuj może na smakołyki? Na początku wyłącznie na smyczy. Zobaczysz jego reakcje, zobaczysz czy trzeba nad czymś pracować czy po prostu podejdzie do tego bez stresu.
 13. Potrzebowałam 5minut na to :D
 14. Zapraszamy! Chętnie wysłuchamy, ewentualnie pomożemy ;)
 15. [quote name='Sowroneczka']A moje małe szczęście wygląda tak :)[/QUOTE] Czyżby: [B][COLOR=#800000][COLOR=#000000]HARMONIQUE Tamaam[/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=#000000] "Pyza" :)?[/COLOR]