• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

asz26

Members
 • Content count

  649
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About asz26

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

897 profile views
 1. Ale ta z prawej strony ma czarną łatkę na szyi ta druga ma całą białą.
 2. Dziękuję.Kicie szukają domu,ta z łatką na szyi jest cudowna przylepą ciągle się przytula lize po rękach a ta druga jest bardziej bojąca ale też lubi być głaskana.Już raz je odrobaczyłam i teraz będą drugi raz odrobaczane.Najgorsze jest to że jest zimno i biedne chcą siedzieć w domu a moja Koda nie lubi kotów.
 3. Ze zbiórki na pomagam.pl 55,50 na koncie jest 66,12 zł.Wiem że idą święta ale może ktoś by mógł wpłacić na udostępnione konto pare groszy na trocoxil? Koda musi dostać ostatnią dawke tego leku 5 stycznia i na jakiś czas odstawić.Nie wiem na jak długo da się odstawić ten lek.Koszt jednej dawki to 200zł .
 4. Były dwie w zeszły wtorek ta z łatką na szyi zginęła a dzisiaj wróciła.Biedne chcą siedzieć w domu ale nie mogę trzymać ich w domu bo Koda musiałaby być zamknięta w pokoju.Ona nie akceptuje kotów.
 5. Karma od pani Kasi.Dziękuje na panią moje zwierzaki zawsze mogą liczyć :-)
 6. Ona w domu bardzo dobrze się czuje,trochę boi się wchodzić ale jak ją wezmę do domu to sobie chodzi i chce być cały czas blisko człowieka żeby ją głaskał miział itp.Mam znajomą która też miała kota wychodzącego przeprowadziła się do bloku i kot jest nie wychodzący.Ja nie wiem co jest lepsze dla kota bo nie mam kota.Miałam jak byłam dzieckiem i też wychodził no i źle się to dla niego skończyło.Zresztą każdy kot jaki się pojawi u nas na dworze to kończy pod kołami samochodu bo jest to centrum miasta albo giną od przez tego faceta co ma gołębie dlatego ja nie chcę trzymać kotów bo wiem że wcześniej czy później kot zginie :-(
 7. Nie znam się na kotach miałam kota jak byłam dzieckiem ale był wychodzący.
 8. W Warce ale jest problem bo nawet jak ktoś się znajdzie to ja nie mam samochodu żeby ją zawieźć.W zeszłą niedzielę jeden kotek pojechał na dt ode mnie a jutro idzie już do ds tylko że ten był mały miał ok 4 miesiące i też był na zewnątrz a będzie teraz nie wychodzący.
 9. Nie wiem sama ona teraz jest na zewnątrz ale sama nie wiem co lepsze czy wychodzący czy nie wychodzący.Ale jak ma jej się coś stać to lepszy dom nie wychodzący.
 10. Kicia ma ok roku,jest bardzo miziasta chociaż na początku boi się ludzi,co do psów to aż tak bardzo się nie boi przynajmniej na moja Kode nie reaguje.Dobrze czuję się w domu.Dom potrzebny na wczoraj bo jest narażona na niebezpieczeństwo może zginąć pod samochodem albo facet który ma gołębie pozbędzie się jej.Jest już raz odrobaczona.
 11. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1786389854704894&id=100000016918711 Tylko nie chcę jej oddawać do pierwszej lepszej osoby żeby znowu nie trafiła na ulice jak tym razem.Ogłaszają ją dziewczyny z 4 Dogs.
 12. Super,dziękuję.A może ktoś by chciał kotkę ok roku,bo nie mam co z nią zrobić,było dwie ale coś się z jedną stało i od wczoraj jej nie ma.U mnie nie są bezpieczne,w każdej chwili może wpaść pod samochód albo pozbędzie się jej facet od gołębi.Kicia miła uwielbia być głaskana chociaż na początku boi się obcych.Już i na fb ją ogłosiłam.
 13. Faktura za trocoxil.Na koncie zostało 10zł.Na grudzień mam trocoxil ale na styczeń nie ma i nie wiem czy bedzie mogła dostać dlatego bardzo prosze o pomoc w zakupieniu trocoxilu.Koszt jednej dawki to prawie 200zł :-( Bez tego leku Koda nie może chodzić.Pomóżcie uzbierać na ten lek.Bardzo proszę liczy się każda złotówka.
 14. Na działce mam siedem psów a w mieście sąsiedzi się nie zgodzą inaczej już bym dawno to zrobiła.