Jump to content
Dogomania

asz26

Members
 • Content count

  745
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About asz26

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1170 profile views
 1. Znajoma znalazła w lesie dwa maleńkie szczeniaki,zabrała je do domu.Żeby nie ona to szczeniaki umarły by z głodu albo coś by je rozszarpało.Jak można wyrzucić dwa maleństwa żywe maleństwa do lasu wiedząc że czeka je śmierć?Nie wiem może jestem dziwna ale coraz bardziej wolę przebywać ze zwierzętami niż z ludźmi a takiemu który robi krzywdę zrobiła bym to samo żeby poczuł się tak jak te biedne zwierzaki.
 2. Dzielna?Ja po prostu robię to co kocham a kocham pomagać zwierzakom,dla mnie pomoc słabszym jest czymś normalnym.Nie wyobrażam sobie żeby przejść obojętnie obok potrzebującego psa czy kota lub innego zwierzaka,tak samo jak nie wyobrażam sobie żeby nie pomóc ludziom starszym czy dzieciom.Dlatego mimo swoich problemów z chodzeniem planuje już trzeci raz zbierać z wośp :-)
 3. Nie mam i nie chce ich izolować od siebie,muszą się nauczyć żyć ze sobą.Sama też nie będę nic kupować od kleszczy zawsze pytam najpierw weterynarza,jestem osobą która bez weterynarza nic nie poda zwierzakowi.Czika była w schronisku,adoptowałam ją dzięki fundacji 4 DogS.Mam ją od 1 lipca.Jest jeszcze jej siostra do adopcji i wiele innych psiaków,polecam fundację 4 DogS dziewczyny bardzo dużo robią dla psów.Sama już wiele razy korzystałam z ich pomocy i zglaszalam do nich psy które przychodziły z lasu do nas pod działkę i najczęściej padały tam bo nie miały siły iść dalej.Ja oprócz Cziki mam jeszcze siedem psiaków na działce właśnie przygarnietych z lasu.Te psy już są u mnie długo i zostaną do końca życia ale następne jak się pojawiają to właśnie 4 DogS zabiera ode mnie i psy trafiają do domów stałych które są wcześniej dokładnie sprawdzane.
 4. Czika jest malutka wczoraj ją ważyłam i waży 3700,w piątek była na pierwszej wizycie w gabinecie moja wetka dokładnie ją obejrzała zbadała i jest wszystko ok,miała zrobione szczepienie od wirusów.Zastanawiam się czym ją zabezpieczyć od kleszczy wetka odradziła na razie obroże a ja chyba nie za bardzo chce jej podawać bravecto to zostają kropelki tylko teraz jakie są skuteczne?U nas to mam wrażenie że żadne nie są skuteczne.
 5. Mała jest mega super psem,po tygodniu bycia u mnie praktycznie opanowała załatwianie się na zewnątrz,siad i połóż się,kocha się bawić jak to szczeniak,gryźć wszystko co popadnie bo zęby jej rosną,szczeka na obcych i zaczyna bronić swoich.Każdy myśli że to pinczer :-) Ale charakterek ma jest uparta i zawzięta trafił swój na swego :-) Wiem jedno już za żadne skarby świata bym jej nie oddała.Jest mega kochanym psiakiem i nie odstępuje mnie na krok.Jedynie z czym problem to nadal z Kiciuchą jest na wojennej ścieżce,jakoś ciężko im się dogadać,Czika próbuje podgryzać kotkę w ogon a ona oczywiście bije ją łapką.
 6. Tak Koda będzie najważniejsza tak samo jak wcześniejsze psy czyli mój kochany Roki który był przed Kodusią,mój pierwszy pies przygarniety na działkę Misiek to są psy o których nigdy nie zapomnę,które zostawiły po sobie cudowne wspomnienia.
 7. Nie ona jest malutka,ma trzy miesiące i waży niecałe 3 kg.Ja nie chciałam dużego psa.
 8. wpłata od p.Katarzyny O - 100zł.Dziękuje.Na koncie jest 404zł.
 9. CZIKA.Sunia ze schroniska.
 10. Karma od p.Bakusiowa.Dziękuje.
 11. Karma od p.Kasi.Dziękuje.
 12. Taki mały wampir,moja biedna Kiciucha jest zestresowana bo przyszło coś takiego małego i szczeka jak tylko ktoś się ruszy.
 13. Faktury już są opłacone.Zrobiłam zbiórkę na zrzutka.pl i udało mi się uzbierać.
 14. Tak od wczoraj,jest malutka ale mądra w ciągu godziny opanowała komendę na miejsce leżeć :-)Później wrzucę jej zdjęcie jak będę miała dostęp do komputera.
 15. Dziękuję,zrobię kiciusiowi zdjęcie jak mi się uda bo on jest dzikusek.
×