• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Paulina94

Members
 • Content count

  1244
 • Joined

 • Last visited

About Paulina94

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 03/21/94

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Poznań

Converted

 • Interests
  kynologia, dietetyka, kosmetologia

Recent Profile Visitors

3042 profile views
 1. Ja jak mieszkałam w domu z ogrodem to wychodziłam z psami raz dziennie na ok godzinę
 2. Śliczny :)
 3. Mój pies też wychodzi 3 razy dziennie - dwa razy na krótko, raz na dłużej ;)
 4. A nam było kompletnie obojętne czy kupimy psa czy sukę :P
 5. Szczeniaki jak to nazwałaś "do użytku prywatnego" to takie, które mają wadę wykluczającą sukcesy wystawowe i dalszą hodowlę. Ja mam takiego pieska - ma wadę zgryzu, więc nie mogę go wystawiać ani rozmnażać, ale nie zależało mi na tym ;) Hodowcy sprzedają takie szczenięta taniej. O wychowaniu psiaka, żeby naturalnie zachowywał się na wystawach nie będę się wypowiadać, bo nigdy nie wystawiałam moich psów :P Może znajdzie się w tym wątku ktoś kto ma w tym doświadczenie. Co do tego czy hodowcy chihuahua są sympatyczni... Wiesz jak to z ludźmi - jeden jest sympatyczny i chętnie Ci pomoże, a drugi będzie uważał Cię za konkurencję. Często kupując szczeniaka z dobrej hodowli możesz liczyć na pomoc tego hodowcy, więc kupując swoją pierwszą chihuahua do hodowli zwróć uwagę na to czy hodowcy zależy na kontakcie z Tobą :) Będziesz mogła wtedy liczyć na jego/jej pomoc przy swojej hodowli :) Powodzenia :)
 6. Śliczna :)
 7. Coraz piękniejszy :D
 8. Napisałeś to w dziale "Media - film i reklama", a ten dział sporo osób pomija (ja też często go mijam). Napisz ten post w dziale "Mają dom, ale potrzebują pomocy" to trafisz do ludzi zainteresowanych pomocą zwierzakom, a nie filmem o psach.
 9. Cerro, no pewnie, skoro się nie dogadujesz z hodowcą to nie ma co u niego kupować. To nie jedyna hodowla :P
 10. Możesz przejść się do innego weterynarza i zobaczyć jak on określi wiek.
 11. Piękny jest :D
 12. Słodziaki :D
 13. Z tego co zajrzałam na ich stronę to psy mają po prostu przepiękne :) Jedyne co jest na minus to to, ze jest ich tam dużo... Tak jak napisała Monieq najlepiej osobiście odwiedzić hodowlę. Przy takiej liczbie psów przede wszystkim zapytaj czy zwierzaki spędzają czas wyłącznie w kojcach czy mają też wstęp do domu i o to w jaki sposób hodowcy socjalizują szczenięta. Ja kupiłam starszego szczeniaka, w ogłoszeniu było napisane "szczenięta doskonale zsocjalizowane", a po przyjeździe do domu okazało się, ze zwierzak boi się własnego cienia. A hodowla ZKwP... Trzeba uważać ;)
 14. No nie wiem... Karmienie psa wyłącznie puszkami wychodzi dużo drożej niż suchą karmą.
 15. 2 lata :)