Jump to content
Dogomania

arnold

Members
 • Content count

  483
 • Joined

 • Last visited

 1. Wspaniałe wiadomości. A jak tam Jego łapa?
 2. Dawno nie zaglądałem do Błękitnego Cuda. Jak tam Jego łapa? 
 3. [quote name='Alla Chrzanowska']Jak tylko dotrze, dam znać![/QUOTE] Dziękuje Allu, niby to nic wielkiego ale martwię się czy dotrze.
 4. Trzymam kciuki za chłopaka. :) Allu ja już w drodze ale dziś wysłałem kopertę do Ciebie, bardzo proszę jak dojdzie o potwierdzenie. :)
 5. [COLOR=#141823][FONT=Helvetica]Largo bardzo cierpi. Płakał on i razem z nim pani Małgosia. Wbrew zaleceniom, ze przeciwbólowy maja podać popołudniu, podali mu wczesniej, bo strasznie go bolało. O Boże, a może można Mu podawać częściej coś na ból?[/FONT][/COLOR]
 6. Kciuki mocno zaciśnięte za Cudo. Allu w przyszłym tygodniu będzie wysłany malutki drobiazg dla Largo.
 7. Dziękuje. To maleństwo ale mam nadzieję, że zostanie kupione i jakiś grosik dla Błękitnego Cudeńka będzie.
 8. Dziękuje. Wyśle drobiazg na początku września.
 9. Takie fajne zmarszczki na czole ma. A dlaczego dogi bardzo często maja czerwone oczy? Tak samo chyba bernardyny? Za kilka tygodni będę w Pl i chciałbym drobiazg przesłać na bazarek dla malucha. Na jaki adres wysłać?
 10. Piękny błękitniaczek z Niego :)
 11. Dziękuję za miłe przyjęcie :) Wiem z wątku Karo, że w Wieliczce klinika Arwet jest fajowy doktorek dr. Rafał Korta nie wiem tylko czy wykonuje wszystkie zabiegi. Karo miał zerwane wiązadła chyba w obu łapach i miał robiony zabieg metodą TTA Rapid. Nie wiem czy dogusia to zda egzamin ale warto wiedzieć.
 12. Nieproszony ale zaglądam do doziego malucha. :) Allu nie czytałem całego wątku ale jest szansa na naprawę tych łapinek? I co to właściwie jest? Wada od urodzenia?
 13. arnold

  Pan Ząbek - Nie żyje. Za TM.

  Kurcze, nie doczytałem do końca a Ty wszystko o niej już napisałaś. Sorry wielkie.
 14. arnold

  Pan Ząbek - Nie żyje. Za TM.

  Dziękuję. Wygląda na to , że się sprzeda. :) Mogę tylko dodać, że była kupiona w Egipcie i nigdy nie była noszona. A złoto jest 21 karatowe. Cieszę się bardzo. Są wspaniali ludzie :)
×