• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Yavanna

Members
 • Content count

  129
 • Joined

 • Last visited

About Yavanna

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
 1. Przepraszam, ale nie chcę tutaj więcej pisać. Nie jest lekko, w Sylwestra mieliśmy obchodzić roczek. :( Chcę zatrzymać sobie te najlepsze wspomnienia o Nugaciku.
 2. Został potrącony przez samochód przy lesie, jak mój mąż był z nim na spacerze. Jak dobiegłam do weterynarza, to już umierał. :(
 3. Tak, to prawda. :( Nugacika nie ma już z nami.
 4. Dziękuję, bardzo mi miło. :)
 5. Pozwólcie, że przedstawię Wam Nugacika, włoskiego bandytę, który skradł moje serce od pierwszego wejrzenia.
 6. Bardzo Wam wszystkim dziękuję. :*   I kolejna porcja zdjęć, tym razem wrzosy.          
 7. Ależ Wam zazdroszczę kolejnych psów. Ja się już od roku skradam do zakupu drugiego i tak ciężko podjąć decyzję... a dokładniej wybrać hodowlę.
 8. Dziękuję. :*
 9. Masz super psiaka, taki kochany pyszczek uśmiechnięty. <3
 10.        
 11. Wieki nas tu nie było. Dolina Chochołowska jest otwarta dla psów. :) I w sezonie można ich tam spotkać całkiem sporo.   W tym roku też byliśmy w Tatrach, tym razem na krokusach.          
 12. Hm... Erica, mój pies ma 1.5 roku i nadal śpi z nami. Możemy go co prawda wyrzucić z sypialni i nie będzie pisku, ale jeśli ma wybór to śpi z nami. Ot wydaje mi się, że tak mu jest po prostu milej.   Nie przekonuje mnie też to, że ktoś niby nie miał wcześniej kontaktu ze szczeniakiem, więc nie ogarnia co i jak. Jeśli autor nie ma pojęcia o psach, to zapewne w mediach słyszał o amstafach-mordercach. Skoro się zdecydował na taką rasę, to pewnie poczytał nieco i ogarnął, że nie jest to prawda. Idąc za ciosem warto było przeczytać choć jeden temat o wychowaniu szczeniaka... Bo poza nauką banalnych rzeczy jak czystość, czeka autora jeszcze szkolenie psa, który ma na tyle dużo siły, że jak zechce, to człowieka poważnie uszkodzi.
 13. Yyy oddajecie psa, bo zostawiony sam nasikał na podłogę i nie cieszy się jak wychodzicie?   Co do oddania psa, jeśli faktycznie był z hodowli a nie z pseudo, to hodowca ma zawsze prawo pierwokupu i zanim się wrzuci ogłoszenie na stronę fundacji, to wypadałoby się z hodowcą skontaktować.
 14. O widzicie, a mnie wmawiano, że czekolady to na słońcu siedzieć nie mogą. A co to w ogóle za pomysł, żeby adoptować bordera i go w domu trzymać, żeby nie wypłowiał. o.O Karolina, super ta Twoja czekoladka. <3   Co do hodowli, to na pewno tym razem inna, ale nadal celuję w showka. Póki co jestem zapisana na listę oczekujących w Stars Border Collies, ale jeszcze hodowca reproduktora nie wybrał, więc zobaczymy co z tego wyjdzie.
 15. Ja się o badania, rodowody i rodziców szczeniaków nie pytałam, to już wiedziałam ze strony hodowcy. Pytałam się za to o charaktery rodziców, powiedziałam czego od psa oczekuję etc. O cenę zapytałam w pierwszym telefonie, bo chciałam wiedzieć, ile mam kasy szykować. To pytanie wydaje mi się dość naturalne, zwłaszcza że rozbieżność cenowa między hodowlami jest spora, a na stronie hodowli można przeczytać prawie o wszystkim poza ceną szczeniaków.